Przetargi i licytacje nieruchomości: Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul Szarych Szeregów

Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

...odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 12 w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 34 w Olsztynie.

Mieszkanie o powierzchni 51,00m2, składa się z dwóch pokoi ( ok. 23,5m2 oraz 11,00m2), kuchni z oknem, łazienki z WC

( ok. 3,50m2) , przedpokoju. Położone jest na parterze budynku.

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Do mieszkania przynależy piwnica 3,50m2.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Jest balkon.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

334 000 zł

6 549 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Cena wywoławcza:

334 000 zł

6 549 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Jest balkon.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

...odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 16 w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 36A w Olsztynie.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,10 m2, położone jest na parterze ( posiada niezależne wejście). Na mieszkanie składają się: pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój.

Cena wywoławcza wynosi 451 000,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wys. 10% ceny wywoławczej prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Cena wywoławcza wynosi 451 000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Mieszkanie położone jest w budynku wielorodzinnym z 2003r., 4-kondygnacyjnym. Dojazd do budynku drogą asfaltową.

Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 55,10m2. Mieszkanie, położone na parterze budynku, składa się z 2 pokoi , w tym jednego z aneksem kuchennym ( ok. 15,5m2, ok.16,5 m2 ), łazienki z WC ( ok. 8...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Podgrodzie, Iwaszkiewicza

Cena wywoławcza:

451 000 zł

8 200 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Iwaszkiewicza

...odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 26 w budynku przy ul. Iwaszkiewicza 32 w Olsztynie.
Mieszkanie z balkonem, o powierzchni 50,80m2, składa się z 2 pokoi ( ok.22m2 oraz 11,8m2), niezależnej kuchni z oknem (ok. 7,3m2) , łazienki z WC (3,5m2) , przedpokoju. Lokal położony jest na II pietrze w czteropiętrowym budynku.
Mieszkanie wymaga dużego remontu.
Lokal mieszkalny znajduje się w budynku mieszkalnym, trz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

5 118 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2024-05-28

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

Olsztyn, Iwaszkiewicza

Cena wywoławcza:

260 000 zł

5 118 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Mieszkanie wymaga dużego remontu.
Lokal mieszkalny znajduje się w budynku mieszkalnym, trz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-28

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Dywity, Dywity, Kwiatowa

...odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego w budynku przy ul. Kwiatowej 18 w Dywitach.
Zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu nieograniczonym, którego przedmiotem jest:
mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,80 m2, składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, położone na III piętrze.
Cena wywoławcza 169.000,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest
1) wpłata wadium w wys. 10% ceny wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 000 zł

5 232 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Dywity, Dywity, Kwiatowa

Cena wywoławcza:

169 000 zł

5 232 zł/m²

32 m² 1 pokój

Cena wywoławcza 169.000,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest
1) wpłata wadium w wys. 10% ceny wy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Dywity, Dywity, Kwiatowa

...odbędzie się przetarg nieograniczony na zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 7A w budynku przy ul. Kwiatowej 18 w Dywitach.
Pow. użytkowa 32,30 m2, mieszkanie składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, brak balkonu III piętro. Cena wywoławcza 179 000,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wys. 10% ceny wywoławczej przelewem bankowym na trzy dni przed terminem przetargu na konto nr 56 1320 1478 3053 8386 2000 0119 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 000 zł

5 542 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2022-10-13

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Dywity, Dywity, Kwiatowa

Cena wywoławcza:

179 000 zł

5 542 zł/m²

32 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-13

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na działkę

Olsztyn, Heleny

...odbędzie się dnia 15.08.2022 r. o godzinie 1000 w siedzibie OSM pok. 101.

Spółdzielnia zastrzega prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Informacja telefoniczna w sprawie przetargu Sławomir Milewski tel. 663–404–075

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

183 zł/m²

6 021 m²

Termin: 2022-08-15

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na działkę

Olsztyn, Heleny

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

183 zł/m²

6 021 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-15

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jonkowo, Gutkowo

...odbędzie się dnia 30.06.2022 r. o godzinie 1000 w siedzibie OSM pok. 101.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

183 zł/m²

6 021 m²

Termin: 2022-06-30

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jonkowo, Gutkowo

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

183 zł/m²

6 021 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-30

Organizator przetargu:
Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Szarych Szeregów
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości