Przetargi i licytacje nieruchomości: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu

Przetarg na działkę

Siewierz

...odbędzie się w dniu 31 maja 2023 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.
Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych tysięcy złotych.

Możliwość zapoznania się z Regulaminem. Czas, miejsce i sposób jego udostępnienia.
Przed przystąpieniem do Przetargu należy zapozna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 990 000 zł

1 528 zł/m²

1 302 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na działkę

Siewierz

Cena wywoławcza:

1 990 000 zł

1 528 zł/m²

1 302 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu należy zapozna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Modrzewiowa

...odbędzie się w dniu 24 maja 2023 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.
Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych tysięcy złotych.

Przed przystąpieniem do Przetargu należy zapoznać...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 400 zł

277 zł/m²

471 m²

Termin: 2023-05-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Modrzewiowa

Cena wywoławcza:

130 400 zł

277 zł/m²

471 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu należy zapoznać...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na działkę

Siewierz

...odbędzie się w dniu 17 maja 2023 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.
Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
Uczestnicy przetargu zgłaszają ustnie kolejne postąpienia ceny, dopóki mimo trzykrotnego wywołania nie ma dalszych postąpień.
Cena os...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 990 000 zł

265 zł/m²

11 276 m²

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na działkę

Siewierz

Cena wywoławcza:

2 990 000 zł

265 zł/m²

11 276 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
Cena os...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Modrzewiowa

...odbędzie się w dniu 7 listopada 2022 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu należy z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

1 814 zł/m²

88 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Modrzewiowa

Cena wywoławcza:

160 000 zł

1 814 zł/m²

88 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu należy z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

...odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu nal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 888 zł/m²

866 m²

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 888 zł/m²

866 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przetargu nal...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz, 11 Listopada

...odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 14.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.
Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
Uczestnicy przetargu zgłaszają ustnie kolejne postąpienia ceny, dopóki mimo trzykrotnego wywołania nie ma dalszych postąpień....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

...odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2022 r. o godz. 14.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Uczestnicy przetargu zgłaszają ustnie kolejne postąpienia ceny, dopóki mimo trzykrotnego wywołania nie ma dalszych postąpień. Cena osiągnięta w przetargu stanowi cenę sprzedaży nieruchomości.

Przed przystąpieniem do Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Termin: 2022-08-22

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-22

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości