Przetargi i licytacje nieruchomości: Urząd Gminy Kazimierz Biskupi

Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026r., (piątek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Kazimierzu
Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
Wcześniejsze przetargi odbyły się w dniu 17.03.2025r., oraz 7.11.2025r, i zakończyły się wynikiem
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości