Przetargi i licytacje nieruchomości: Urząd Gminy Wejherowo

Przetarg na działkę

Wejherowo, Krzywa

...odbędzie się dnia 25 lutego 2026 roku o godzinie 9:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 39.600 zł do dnia 18.02.2026 r.

Oględziny nieruchomości odbędą się 12 lutego 2026 roku o godzinie 14:30....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

487 080 zł

408 zł/m²

1 193 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na działkę

Wejherowo, Krzywa

Cena wywoławcza:

487 080 zł

408 zł/m²

1 193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na działkę

Wejherowo

_WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH_

PREZYDENT MIASTA WEJHEROWA OGŁASZA

pierwsze przetargi ustne nieograniczone

na sprzedaż działek gruntu, niezabudowanych, położonych w Wejherowie przy ul. Krzywej oraz Miodowej, oznaczonych ewidencyjnie jako:

L.P.

Numer ewidencyjny i obręb

Powierzchnia [m2]

Numer księgi wieczystej

Cena wywoławcza [zł]

Wadium

[zł]

Termin wpłacania wadium

Data przetargu

1.

93/6, obręb 17

1 086

GD1W/00002882/7

320 000,00

32 000,00 zł

15 stycznia 2025 r.

22 stycz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 000 zł

332 zł/m²

665 m²

Termin: 2025-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na działkę

Wejherowo

Cena wywoławcza:

221 000 zł

332 zł/m²

665 m²

_WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH_

PREZYDENT MIASTA WEJHEROWA OGŁASZA

pierwsze przetargi ustne nieograniczone

L.P.

Numer ewidencyjny i obręb

Powierzchnia [m2]

Numer księgi wieczystej

Cena wywoławcza [zł]

Wadium

[zł]

Termin wpłacania wadium

Data przetargu

1.

93/6, obręb 17

1 086

GD1W/00002882/7

320 000,00

32 000,00 zł

15 stycznia 2025 r.

22 stycz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 4 grudnia 2024 roku, o godzinie 9:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 49 000,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 27 listopada 2024 roku.

Zainteresowani udziałem w przetargu powinni dokonać oględzin lokalu oraz zapoznać się z dokumentami dotyczącymi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

490 000 zł

5 504 zł/m²

89 m²

Termin: 2024-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

490 000 zł

5 504 zł/m²

89 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 30 października 2024 roku, o godzinie 9:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 28 000,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 23 października 2024 roku.

Zainteresowani udziałem w przetargu powinni dokonać oględzin lokalu oraz zapoznać się z dokumentami do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

4 234 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

280 000 zł

4 234 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 30 października roku, o godzinie 9.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 14 000,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 23 października 2024 roku.

Zainteresowani udziałem w przetargu powinni dokonać oględzin lokalu oraz zapoznać się z dokumentami dotyczą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 545 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 545 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 30 października 2024 roku, o godzinie 10:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 25 000,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 23 października 2024 roku.

Zainteresowani udziałem w przetargu powinni dokonać oględzin lokalu oraz zapoznać się z dokumentami d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 918 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 918 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 30 października 2024 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 30 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 23 października 2024 roku.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

305 000 zł

4 491 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

305 000 zł

4 491 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

...odbędzie się dnia 30 października 2024 roku, o godzinie 11:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 14 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 23 października 2024 roku.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 908 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 908 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wejherowo
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości