Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Posada Jaśliska

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 16 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 580 zł

5,71 zł/m²

15 500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Posada Jaśliska

Cena wywoławcza:

88 580 zł

5,71 zł/m²

15 500 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Gryfice, Wilczkowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Gryfice,obr.Wilczkowo, dz.nr 124,125/2,pow.1,0037 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 304 zł

8,30 zł/m²

10 037 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Gryfice, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

83 304 zł

8,30 zł/m²

10 037 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 798 zł

53,33 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

Cena wywoławcza:

56 798 zł

53,33 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Końskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 990 zł

28,19 zł/m²

1 312 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Końskie

Cena wywoławcza:

36 990 zł

28,19 zł/m²

1 312 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 984 zł

16,06 zł/m²

497 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

Cena wywoławcza:

7 984 zł

16,06 zł/m²

497 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Solna

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, obręb Solna działka nr: 10/19 o pow. ewid. 0.0349. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0349 ha, w tym w użytkach (B/B - 0,0349 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 120128. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 150 zł

72,06 zł/m²

349 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Solna

Cena wywoławcza:

25 150 zł

72,06 zł/m²

349 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 290 zł

5,15 zł/m²

14 826 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Cena wywoławcza:

76 290 zł

5,15 zł/m²

14 826 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Cena wywoławcza:

4 350 zł

5,44 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Korczyna, Iskrzynia

Cena wywoławcza:

4 350 zł

5,44 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Cena wywoławcza:

8 780 zł

33,38 zł/m²

263 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

Cena wywoławcza:

8 780 zł

33,38 zł/m²

263 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 768 zł

11,72 zł/m²

492 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

Cena wywoławcza:

5 768 zł

11,72 zł/m²

492 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Chlebna

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 320 zł

6,39 zł/m²

20 542 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Chlebna

Cena wywoławcza:

131 320 zł

6,39 zł/m²

20 542 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Brojce, Bielikowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Brojce,obr.Bielikowo, dz.nr 58/4,pow.0,2864 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 185 zł

17,17 zł/m²

2 864 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Brojce, Bielikowo

Cena wywoławcza:

49 185 zł

17,17 zł/m²

2 864 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 300 zł

13,02 zł/m²

1 405 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Nozdrzec, Wesoła

Cena wywoławcza:

18 300 zł

13,02 zł/m²

1 405 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 584 zł

22,49 zł/m²

693 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Karkowo

Cena wywoławcza:

15 584 zł

22,49 zł/m²

693 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

krośnieński, gm. Rymanów, Łazy

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.

 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 950 zł

8,97 zł/m²

2 447 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

krośnieński, gm. Rymanów, Łazy

Cena wywoławcza:

21 950 zł

8,97 zł/m²

2 447 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                        100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości