Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jasielski, gm. Dębowiec, Radość

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 520 zł

6,15 zł/m²

8 380 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Dębowiec, Radość

Cena wywoławcza:

51 520 zł

6,15 zł/m²

8 380 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wolin, Mokrzyca

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr.Mokrzyca, dz.nr 106/1,pow.0,0800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 400 zł

14,25 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wolin, Mokrzyca

Cena wywoławcza:

11 400 zł

14,25 zł/m²

800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Łabiszewo

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w gminie Dębnica Kaszubska, powiat słupski, województwo pomorskie, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Łabiszewo jako działka nr 219/7 o pow. 0,86 ha

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 180 zł

9,67 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Łabiszewo

Cena wywoławcza:

83 180 zł

9,67 zł/m²

8 600 m²

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr. Recław, dz.nr 261/21,pow.0,0494 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 900 zł

11,94 zł/m²

494 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

Cena wywoławcza:

5 900 zł

11,94 zł/m²

494 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Wojaszówka, Łęki Strzyżowskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 440 zł

7,68 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Wojaszówka, Łęki Strzyżowskie

Cena wywoławcza:

61 440 zł

7,68 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 8 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 270 zł

7,09 zł/m²

14 708 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

104 270 zł

7,09 zł/m²

14 708 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Posada Jaśliska

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 16-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 810 zł

4,89 zł/m²

15 500 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Posada Jaśliska

Cena wywoławcza:

75 810 zł

4,89 zł/m²

15 500 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Iwonicz-Zdrój, Iwonicz

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości niezabudowanej. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 690 zł

4,92 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Iwonicz-Zdrój, Iwonicz

Cena wywoławcza:

19 690 zł

4,92 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Cena wywoławcza:

3 730 zł

4,66 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Korczyna, Iskrzynia

Cena wywoławcza:

3 730 zł

4,66 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Sobniów

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonym do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat jasielski, gm. Jasło, obręb SOBNIÓW ( 0013)
Lp. Oznaczenie
ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 010 zł

16,38 zł/m²

1 527 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Sobniów

Cena wywoławcza:

25 010 zł

16,38 zł/m²

1 527 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat jasielski, gm. Jasło, obręb SOBNIÓW ( 0013)
Lp. Oznaczenie
ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Cena wywoławcza:

34 610 zł

6,03 zł/m²

5 741 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Nowy Żmigród, Gorzyce

Cena wywoławcza:

34 610 zł

6,03 zł/m²

5 741 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Chorkówka, Sulistrowa

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

głasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonym do sprzedaży z dnia 23.03.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Chorkówka, obręb SULISTROWA ( 0010)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 150 zł

25,75 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Chorkówka, Sulistrowa

Cena wywoławcza:

5 150 zł

25,75 zł/m²

200 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

głasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Chorkówka, obręb SULISTROWA ( 0010)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Rymanów, Łazy

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Rymanów, obręb ŁAZY ( 0009)
Lp. Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 800 zł

8,50 zł/m²

2 447 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Rymanów, Łazy

Cena wywoławcza:

20 800 zł

8,50 zł/m²

2 447 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Rymanów, obręb ŁAZY ( 0009)
Lp. Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr. Recław, dz.nr 261/20,pow.0,0498 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 000 zł

12,05 zł/m²

498 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

Cena wywoławcza:

6 000 zł

12,05 zł/m²

498 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr. Kartno, dz.nr 8,35,38,41,pow.0,6900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,38 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,38 zł/m²

6 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości