Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 418,pow.0,3070 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 200 zł

17,00 zł/m²

3 070 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

52 200 zł

17,00 zł/m²

3 070 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Końskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 880 zł

25,06 zł/m²

1 312 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Końskie

Cena wywoławcza:

32 880 zł

25,06 zł/m²

1 312 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Borne Sulinowo powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowy Fundusz Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 30.10.2025 r.
KOS.WKUZ, SZ.4240.W.167.2025.MC, opublikowanym w dniu 30.10.2025...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 932 zł

27,08 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

Cena wywoławcza:

148 932 zł

27,08 zł/m²

5 500 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenle gminy Szczecinek powłat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.163.2025.MC, opublikowanym w dniu 06.11.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Juchowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 730 zł

2,58 zł/m²

41 000 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Juchowo

Cena wywoławcza:

105 730 zł

2,58 zł/m²

41 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nlerolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 24.02.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.2.2026. MC, opublikowanym w dnłu 25.02.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Chodzież, Oleśnica

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Chodzież, obręb Oleśnica, nr działki: 437/3 o pow. ewid. 0,5837. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5837 w tym w użytkach rolnych (0,5837 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1H/00033408/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 000 zł

87,89 zł/m²

5 837 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Chodzież, Oleśnica

Cena wywoławcza:

513 000 zł

87,89 zł/m²

5 837 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-16, nr działki: 117 o pow. ewid. 0.3570. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3570 w tym w użytkach rolnych (0.3570 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053022/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Lutomiersk, obręb Zdziechów, nr działki: 146 o pow. ewid. 0.0320. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0320 w tym w użytkach rolnych (0.0320 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00040430/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 121/1 o pow. ewid. 0.1567. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1567 w tym w użytkach rolnych (0.1567 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00024247/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 498/1 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 w tym w użytkach rolnych (0.1200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 154 o pow. ewid. 0.4880. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4880 w tym w użytkach rolnych (0.4880 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 19 o pow. ewid. 0.9896. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9896 w tym w użytkach rolnych (0.8855 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053058/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 489/6 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 w tym w użytkach rolnych (0.0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości