Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Drzewna

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jt. Dz. U. z 2026 r. poz. 399)
OGŁASZA
III. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość zabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Drzewnej 59, oznaczona w obrębie 427-Gnaszyn Dolny jako działk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 600 zł/m²

125 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na dom

Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Drzewna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 600 zł/m²

125 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Zawodzie-Dąbie, Legionów

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
OGŁASZA
IV. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Legionów, oznaczona w obrębie 229 jako działki nr nr 112/15,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 500 zł

259 zł/m²

485 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Zawodzie-Dąbie, Legionów

Cena wywoławcza:

125 500 zł

259 zł/m²

485 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Słupsk, Sadowa

...odbędzie się w dniu 14.05.2026r. o godz. 09ºº. w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro)

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 08.05.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

190 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Sadowa

Cena wywoławcza:

220 000 zł

190 zł/m²

1 155 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, WILEŃSKA

...odbędzie się w dniu 14.05.2026 r. o godzinie 1100 w sali nr 212

Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II p.).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 8.05.2026 r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Miasta Słupska. Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, WILEŃSKA

Cena wywoławcza:

62 000 zł

Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II p.).

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Północna

...odbędzie się w dniu _ _14 maja 2026 r. o godzinie 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ul. Poznańskiej 2.

7. WYSOKOŚĆ WADIUM, FORMA, TERMIN I MIEJSCE JEGO WNIESIENIA

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13 1020 5095 0000 5602 0011 4280 w PKO BP S.A. I Oddział
w Wałbrzychu, nie później niż 7 maja 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 29/5”.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 000 zł

88,62 zł/m²

835 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Północna

Cena wywoławcza:

74 000 zł

88,62 zł/m²

835 m²

7. WYSOKOŚĆ WADIUM, FORMA, TERMIN I MIEJSCE JEGO WNIESIENIA

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 r. o godz. 900
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego nr 27 (pokój na II
piętrze).
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium. Wadium winno być wniesione w pieniądzu,
należy je wpłacić przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Świebodzicach w banku BNP Paribas Bank
Polska S.A. nr 15 2030 0045 1110 0000 0229 7280, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

535 050 zł

132 zł/m²

4 054 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

535 050 zł

132 zł/m²

4 054 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 r. o godz. 900
piętrze).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego w Legnicy przy ul.
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul.
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Przemków, Nowa

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
I ROKOWANIA:
NA SPRZEDAŻ lokalu mieszkalnego położonego w Przemkowie przy ul. Nowej 5/1. Lokal składa się z
1 pokoju, kuchni, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 30,95 m2 wraz z przynależną
piwnicą o powierzchni użytkowej 2,32 m2
oraz udziałem wynoszącym 2127/10000 części w gruncie i
nieruchomości wspólnej. Nieruchomość położona jest na działce oznaczonej numerem geodezyjnym
548/1 o powierzchni 107 m2
. KW gruntowa LE1G/00035225/8.
Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 454 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na mieszkanie

Przemków, Nowa

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 454 zł/m²

31 m² 1 pokój

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
I ROKOWANIA:
piwnicą o powierzchni użytkowej 2,32 m2
oraz udziałem wynoszącym 2127/10000 części w gruncie i
548/1 o powierzchni 107 m2
. KW gruntowa LE1G/00035225/8.
Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na mieszkanie

Przemków, Zamkowa

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II ROKOWANIA
NA SPRZEDAŻ lokalu mieszkalnego położonego w Przemkowie przy ul. Zamkowej 3/4. Lokal składa
się z 2 pokoi i kuchni o łącznej powierzchni użytkowej 20,18 m2 wraz z przynależnym pomieszczeniem
gospodarczym w budynku mieszkalnym o powierzchni użytkowej 8,00 m2
oraz udziałem wynoszącym
1277/10000 części w budynkach gospodarczych, wc, gruncie i nieruchomości wspólnej.
Nieruchomość położona jest na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 523 o powierzch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 000 zł

2 279 zł/m²

20 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na mieszkanie

Przemków, Zamkowa

Cena wywoławcza:

46 000 zł

2 279 zł/m²

20 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na obiekt / lokal

Przemków, Plac Wolności

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II ROKOWANIA
NA SPRZEDAŻ lokalu użytkowego położonego w Przemkowie przy ul. Plac Wolności 20/1u. Lokal
składa się z pomieszczenia sprzedażowego, magazynu i toalety o łącznej powierzchni użytkowej
64,35 m2 wraz z udziałem wynoszącym 1635/10000 części w gruncie i nieruchomości wspólnej.
Nieruchomość położona jest na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 620/2 o powierzchni 373
m2
. KW gruntowa LE1G/00027964/1.
Cena wywoławcza: 150.000,00 zł Zaliczka: 7.500,00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 331 zł/m²

64 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na obiekt / lokal

Przemków, Plac Wolności

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 331 zł/m²

64 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II ROKOWANIA
m2
. KW gruntowa LE1G/00027964/1.
Cena wywoławcza: 150.000,00 zł Zaliczka: 7.500,00 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Kołobrzeg, F. Morawskiego

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Prezydent Miasta Kołobrzeg

ul. Ratuszowa 13

78-100 Kołobrzeg

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Kołobrzeg, 2 marca 2026 r.

GN.6840.1.1.2014.II

Na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145, z późn. zm.) i § 25 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 000 zł

2 032 zł/m²

13 778 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na działkę

Kołobrzeg, F. Morawskiego

Cena wywoławcza:

28 000 000 zł

2 032 zł/m²

13 778 m²

Prezydent Miasta Kołobrzeg

ul. Ratuszowa 13

78-100 Kołobrzeg

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Kołobrzeg, 2 marca 2026 r.

GN.6840.1.1.2014.II

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

...odbędzie się W DNIU 13.05.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
2. Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Żory, Ogrodnicza

...odbędzie się w dniu 13.05.2026 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 8.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 000 zł

273 zł/m²

1 938 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Ogrodnicza

Cena wywoławcza:

530 000 zł

273 zł/m²

1 938 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Wejherowo

...odbędzie się dnia 13 maja 2026 r., o godz. 9:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 256 200,00 zł.

Wpłaty należy dokonać na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium S.A. nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 6 maja 2026 r. Dowód tożsamości uczestnika oraz konieczne pełnomocnictwa podlegają przedłożeniu komisji przet...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 562 000 zł

382 zł/m²

6 705 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na działkę

Wejherowo

Cena wywoławcza:

2 562 000 zł

382 zł/m²

6 705 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości