Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Bydgoszcz, Zduny

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2, w sali Łochowskiego, w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 1100.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce (PLN)
w podanej wyżej wysokości do dnia
5 maja 2026 r. przy
czym momentem spełnienia
świadczenia jest dzień uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym
Miasta Bydgoszczy. Wpłaty należy dokonać na konto Miasta Bydgoszczy - Bank
Pekao S.A. nr 27
1240 6452 1111 0010 4788 2066, podając
je...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

9 659 zł/m²

176 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na obiekt / lokal

Bydgoszcz, Zduny

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

9 659 zł/m²

176 m²

w podanej wyżej wysokości do dnia
5 maja 2026 r. przy
czym momentem spełnienia
Pekao S.A. nr 27
1240 6452 1111 0010 4788 2066, podając
je...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Czeladź, T. Kościuszki

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przysługującego
Gminie Czeladź prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej
1. Do sprzedaży przeznacza się:
• prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości gruntowej, będącej w
użytkowaniu wieczystym Gminy Czeladź do dnia 5 grudnia 2089 roku, oznaczonej numerem
działki 3522 obręb Czeladź (dawny nr 6/36 arkusz mapy 46) o powierzchni 0,5607 ha,
położonej przy ulicy T. Kościuszki w Czeladzi, zap...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

196 zł/m²

5 607 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, T. Kościuszki

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

196 zł/m²

5 607 m²

1. Do sprzedaży przeznacza się:
położonej przy ulicy T. Kościuszki w Czeladzi, zap...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Brzozów

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 09.00.
w budynku Urzędu Miejskiego w Brzozowie pok. Nr 215, II piętro.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w terminie
do dnia 6 maja 2026 r. przelewem na rachunek Gminy Brzozów
Nr 86 1020 4391 0000 6502 0171 7776 PKO Bank Polski SA Oddział
w Brzozowie.
Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na rachunek gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

610 000 zł

69,22 zł/m²

8 812 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

Brzozów

Cena wywoławcza:

610 000 zł

69,22 zł/m²

8 812 m²

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 09.00.
do dnia 6 maja 2026 r. przelewem na rachunek Gminy Brzozów
w Brzozowie.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

Toruń, Grudziądzka

Prezydent miasta Torunia ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż poniższej nieruchomości

Wadium
1.
ul. Grudziądzka 165B
303/3

307/4

351/3

353/1

356/1

357/5

8.000.000,00 zł

800.000,00 zł

W przetargach mogą wziąć udział podmioty, które wpłacą wadium w pieniądzu, w drodze jednorazowego przelewu, na konto Urzędu Miasta Torunia - BANK MILLENNIUM S.A. O/Toruń nr 62 1160 2202 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 000 zł

773 zł/m²

10 348 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Grudziądzka

Cena wywoławcza:

8 000 000 zł

773 zł/m²

10 348 m²

Wadium
1.
ul. Grudziądzka 165B
303/3

307/4

351/3

353/1

356/1

357/5

8.000.000,00 zł

800.000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Pieszyce

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach, ul. Kościuszki 2, pok. nr 12 (I piętro).

Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.

Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach:

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Termin wpłacenia wadium wyznacza się do dnia 5 maja 2026 r.

W tytule przelewu należy podać: „wadium działki 250/7-250/28 ” oraz wskazać wszystkich uczestników przetargu (osoby/po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

212 zł/m²

7 065 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Przetarg na działkę

Pieszyce

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

212 zł/m²

7 065 m²

Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Termin wpłacenia wadium wyznacza się do dnia 5 maja 2026 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:
· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych –...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych –...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r., w Dworku Wolińskim przy ul. Zamkowej 23a w Wolinie, o godzinie 11:00.

Wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej każdej z nieruchomości, należy wpłacać przelewem na konto Urzędu Miejskiego nr: 67 9393 0000 0000 0156 2000 0050 w Banku Spółdzielczym w Wolinie. Wpłaty wadium należy dokonać tak, aby środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym najpóźniej w dniu 5 maja 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 600 zł

80,00 zł/m²

1 470 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

117 600 zł

80,00 zł/m²

1 470 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

175 920 zł

80,00 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

175 920 zł

80,00 zł/m²

2 199 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

114 800 zł

80,00 zł/m²

1 435 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

114 800 zł

80,00 zł/m²

1 435 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

169 120 zł

80,00 zł/m²

2 114 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

169 120 zł

80,00 zł/m²

2 114 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

115 120 zł

80,00 zł/m²

1 439 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

115 120 zł

80,00 zł/m²

1 439 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

167 200 zł

80,00 zł/m²

2 090 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

167 200 zł

80,00 zł/m²

2 090 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kętrzyński, gm. Korsze, Garbno

...odbędzie się I nieograniczony przetarg ustny dotyczący sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Korsze.

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ew. 27/117 (Bp) obręb Garbno gmina Korsze o pow. 0,1078 ha, nr KW: OL1K00019542/6. Nieruchomość położona jest w obszarze skupionej zabudowy miejscowości Garbno, terenów usług oświatowych, terenów sportu i rekreacji oraz gruntów niezabudowanych przeznaczonych do zabudowy jednorodzinn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

35,25 zł/m²

1 078 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Korszach
Przetarg na działkę

kętrzyński, gm. Korsze, Garbno

Cena wywoławcza:

38 000 zł

35,25 zł/m²

1 078 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Korszach
Przetarg na działkę

kętrzyński, gm. Korsze, Garbno

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ew. 27/120 (Bp) obręb Garbno gmina Korsze o pow. 0,1107 ha, nr KW: OL1K00019542/6. Nieruchomość położona jest w obszarze skupionej zabudowy miejscowości Garbno, terenów usług oświatowych, terenów sportu i rekreacji oraz gruntów niezabudowanych przeznaczonych do zabudowy jednorodzinnej i w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 zł

32,52 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Korszach
Przetarg na działkę

kętrzyński, gm. Korsze, Garbno

Cena wywoławcza:

36 000 zł

32,52 zł/m²

1 107 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Korszach
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości