Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Żory, Folwarecka

...odbędzie się w dniu 6.05.2026 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 30.04.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

273 zł/m²

4 401 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Folwarecka

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

273 zł/m²

4 401 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na dom

Zakopane, Pod Lipkami

BURMISTRZ MIASTA ZAKOPANE ogłasza I ustny przetarg
nieograniczony na zbycie zabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej
przy ul. Pod Lipkami 8 w Zakopanem, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr
792/2 obręb 8 o powierzchni 0,0432 ha, stanowiącej własność Gminy Miasto
Zakopane.
1. Informacja o przeznaczeniu do zbycia: sprzedaż w drodze I ustnego przetargu
nieograniczonego.
2. Oznaczenie nieruchomości, księga wieczysta i powierzchnia: NS1Z/00012397/4, działka
ewidencyjna nr 792/2 obręb ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 565 000 zł

13 042 zł/m²

120 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zakopane
Przetarg na dom

Zakopane, Pod Lipkami

Cena wywoławcza:

1 565 000 zł

13 042 zł/m²

120 m²

BURMISTRZ MIASTA ZAKOPANE ogłasza I ustny przetarg
Zakopane.
nieograniczonego.
ewidencyjna nr 792/2 obręb ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zakopane
Przetarg na działkę

milicki, gm. Milicz, Sułów

...odbędzie się 6 maja 2026 r. o godz. 9.00 w Sali numer 45 Urzędu Miejskiego w Miliczu ul. Trzebnicka 2.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu (z podaniem numeru działki) przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Miliczu w Banku Spółdzielczym w Miliczu nr konta 72 9582 0000 2000 0000 0358 0004 do dnia 30.04.2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu Miejskiego w Miliczu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

401 000 zł

102 zł/m²

3 921 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Milicz, Sułów

Cena wywoławcza:

401 000 zł

102 zł/m²

3 921 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miliczu
Przetarg na działkę

Przemyśl, Fabryczna

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. (środa) o godzinie 9:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.
Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).

10. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do kolejnego przetargu w kwocie 23 000,00 zł (słownie złoty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

77,31 zł/m²

2 975 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Fabryczna

Cena wywoławcza:

230 000 zł

77,31 zł/m²

2 975 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Piława Górna

B U R M I S T R Z
P I Ł A W Y G Ó R N E J

ogłasza:
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
położonych w Piławie Górnej
1. Działka nr 218/1 – Obręb Kośmin o pow. 0,1741 ha w Piławie Górnej, przeznaczona
w planie miejscowym zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę
mieszkaniową jednorodzinną.
- cena wywoławcza nieruchomości – 87 818 zł netto
- oznaczenie Księgi Wieczystej - SW1D/00001370/3
- wysokość wadium – 9 000 zł
- postąpienie nie mniejsze niż 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 818 zł

50,44 zł/m²

1 741 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piława Górna
Przetarg na działkę

Piława Górna

Cena wywoławcza:

87 818 zł

50,44 zł/m²

1 741 m²

mieszkaniową jednorodzinną.
- cena wywoławcza nieruchomości – 87 818 zł netto
- oznaczenie Księgi Wieczystej - SW1D/00001370/3
- wysokość wadium – 9 000 zł
- postąpienie nie mniejsze niż 1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

położonych w Piławie Górnej
2. Działka nr 218/2 – Obręb Kośmin o pow. 0,1433 ha w Piławie Górnej, przeznaczona
mieszkaniową jednorodzinną.
- cena wywoławcza nieruchomości – 73 564 zł netto
- oznaczenie Księgi Wieczystej - SW1D/00001370/3
- wysokość wadium – 8 000 zł
- postąpienie nie mniejsze niż 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 564 zł

51,34 zł/m²

1 433 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piława Górna
Przetarg na działkę

Piława Górna

Cena wywoławcza:

73 564 zł

51,34 zł/m²

1 433 m²

mieszkaniową jednorodzinną.
- cena wywoławcza nieruchomości – 73 564 zł netto
- oznaczenie Księgi Wieczystej - SW1D/00001370/3
- wysokość wadium – 8 000 zł
- postąpienie nie mniejsze niż 1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piława Górna
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, gen. Stefana Grota-Roweckiego

Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza rokowania na sprzedaż lokalu
użytkowego – niemieszkalnego nr 11B, położonego w budynku
przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 4 w Bielsku-Białej,
stanowiącego własność Gminy Bielsko-Biała
Sprzedaż lokalu nastąpi wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i urządzeń
oraz w prawie własności gruntu w udziale 419/10000 części ozn. jako dz. 89/1, 89/2,
89/3, obręb Dolne Przedmieście 82
Cena wywoławcza
(łączna cena lokalu i udziału w gruncie) 199.000,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

4 112 zł/m²

48 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, gen. Stefana Grota-Roweckiego

Cena wywoławcza:

199 000 zł

4 112 zł/m²

48 m²

użytkowego – niemieszkalnego nr 11B, położonego w budynku
przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 4 w Bielsku-Białej,
stanowiącego własność Gminy Bielsko-Biała
89/3, obręb Dolne Przedmieście 82
Cena wywoławcza
(łączna cena lokalu i udziału w gruncie) 199.000,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na dom

Lubań, Grzegorza Piramowicza

...odbędzie się w dniu 06 maja 2026 roku (środa) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Lubań ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.

Zgodnie z §14 pkt.3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021 roku, poz. 2213 z późn. zm.), postąpienie ustalone zostanie z uczestnikami przetargu i nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek zło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

823 zł/m²

79 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na dom

Lubań, Grzegorza Piramowicza

Cena wywoławcza:

65 000 zł

823 zł/m²

79 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Smolno Wielkie

...odbędzie się dnia 6 maja 2026 roku o godz. 9:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

w Kargowej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy: Gmina Kargowa,

ul. Rynek 33, 66-120 Kargowa nr 65XXXXX020XXXXX014 najpóźniej do dnia

29 kwietnia 2026 roku. Datą wniesienia wadium jest data zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Gminy Kargowa. Osoba uczestnicząca w przetargu musi okazać Komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowód tożsamości.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 000 zł

124 zł/m²

978 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Kargowa, Smolno Wielkie

Cena wywoławcza:

121 000 zł

124 zł/m²

978 m²

w Kargowej.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

395 000 zł

349 zł/m²

1 132 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

395 000 zł

349 zł/m²

1 132 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 06 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

275 000 zł

346 zł/m²

795 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

275 000 zł

346 zł/m²

795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na mieszkanie

Lębork, Stryjewskiego

...odbędzie się 06.05.2026r. o godz. 11.00 w sali nr 101 Urzędu Miejskiego
w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14.

Cena wywoławcza 129.000,00 zł

Nabywca zobowiązany jest do zapłaty wylicytowanej w przetargu ceny nieruchomości na którą składają się cena lokalu oraz udział w gruncie. Cena osiągnięta w przetargu podlega zapłacie najpóźniej do dnia zawarcia umowy notarialnej. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 13.000,00 zł.

Wadium w pieniądzu (z ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

3 907 zł/m²

33 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lębork
Przetarg na mieszkanie

Lębork, Stryjewskiego

Cena wywoławcza:

129 000 zł

3 907 zł/m²

33 m²

w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 14.

Cena wywoławcza 129.000,00 zł

Wadium w pieniądzu (z ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lębork
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dzierżązna

...odbędzie się I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w obrębie ewidencyjnym 0010 Dzierżązna, Ostrów
Położenie nieruchomości: Dzierżązna, Ostrów

Numer ewidencyjny działki: 332/4

Jednostka rejestrowa, numer obrębu, oznaczenie użytków: G309, obr. 0010, Dzierżązna, Ostrów, RV - grunty orne

Powierzchnia w m2: 936
Cena wywoławcza w złotych: 90.000,00 zł (słownie złotych: dziewięćdziesiąt tysięcy 00/100), zwolniona od opodatkowania pod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

96,15 zł/m²

936 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dzierżązna

Cena wywoławcza:

90 000 zł

96,15 zł/m²

936 m²

Położenie nieruchomości: Dzierżązna, Ostrów

Numer ewidencyjny działki: 332/4

Powierzchnia w m2: 936
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na dom

Czeladź, Jana Matejki

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się zabudowaną nieruchomość gruntową, stanowiącą własność Gminy
Czeladź, położoną w Czeladzi przy ulicy Jana Matejki 14, oznaczoną numerem działki 1033 obręb
Czeladź (dawny numer 10/61 arkusz mapy 58) o powierzchni 0,0570 ha, zapisaną w księdze
wieczystej numer KA1B/00057307/9. Symbol użytku z ewidencji gruntów - B.
2. Opis nieruchomości:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 704 zł/m²

54 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na dom

Czeladź, Jana Matejki

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 704 zł/m²

54 m²

stanowiącej własność Gminy Czeladź
2. Opis nieruchomości:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Żory, Produkcyjna

...odbędzie się w dniu 6.05.2026 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 500 zł

305 zł/m²

77 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Produkcyjna

Cena wywoławcza:

23 500 zł

305 zł/m²

77 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości