Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski
_
_ _
_Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_

_Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_
_
_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, Stefana Żeromskiego

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_
_

_Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A_
_Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3
_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, Stefana Żeromskiego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_
_

_Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3
_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Międzybórz

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. w kolejności ustalonej w tabeli powyżej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Międzyborzu, w sali sesyjnej (pokój nr 12).

Osobom, które przetargu nie wygrały wadium zostanie wypłacone niezwłocznie po zamknięciu przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od dnia zamknięcia przetargu (po pisemnej dyspozycji wpłacającego), natomiast wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygrał zostanie zaliczone na pocze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 750 zł

70,41 zł/m²

1 232 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

86 750 zł

70,41 zł/m²

1 232 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Cena wywoławcza:

161 300 zł

69,83 zł/m²

2 310 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

161 300 zł

69,83 zł/m²

2 310 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Cena wywoławcza:

51 950 zł

73,90 zł/m²

703 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Międzybórz

Cena wywoławcza:

51 950 zł

73,90 zł/m²

703 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Międzybórz
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. (środa) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).
*** Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do kolejnego przetargu w kwocie 8 000,00 zł (słownie:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

111 zł/m²

723 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

80 000 zł

111 zł/m²

723 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. (środa) o godzinie 9:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).
*** Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do kolejnego przetargu w kwocie 7 500,00 zł (słownie: s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

117 zł/m²

642 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

75 000 zł

117 zł/m²

642 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.
Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. (środa) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).
*** Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do kolejnego przetargu w kwocie 7 500,00 zł (słownie: ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

118 zł/m²

637 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

75 000 zł

118 zł/m²

637 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Krzeszowice

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. (środa) w siedzibie Wydziału
Gospodarki Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Krakowie ul. Przy Moście 1, pokój
214, I piętro o godzinie 11:00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 870,80 zł

53,12 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Przetarg na działkę

Krzeszowice

Cena wywoławcza:

31 870,80 zł

53,12 zł/m²

600 m²

214, I piętro o godzinie 11:00....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Ruda-Bugaj

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim Plac Kościuszki 2 ( budynek B-I piętro, sala ślubów).

Wadium należy wpłacić przelewem na konto Urzędu nr 37878000070000023110000009, winno wpłynąć na konto tut. Urzędu najpóźniej do dnia 22.04.2026r.

Ogłoszenie o przetargu publikowane jest na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, stronie internetowej www.aleksandrow-lodzki.pl, na BIP-ie tut. Urzędu, prasie lokalnej, ogólnokrajowej i biuletynie informacyjnym 40 i cztery.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

2 667 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Ruda-Bugaj

Cena wywoławcza:

800 000 zł

2 667 zł/m²

300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Burmistrz Miasta Biłgoraja ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego Nr II położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 12 w Biłgoraju o łącznej pow. użytkowej 180,00 m2, wraz z udziałem wynoszącym 18000/157029 części w nieruchomości wspólnej, stanowiącej grunt oznaczony działkami nr: 13/1, 13/2, 13/3, 14/5, 14/9 ark. 39 o łącznej pow. 1182 m2 oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na mieszkanie

Opole, Plebiscytowa

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Opola – sala konferencyjna nr 312, Rynek 1A, Opole.

Przystępujący do przetargu zobowiązani są do:

1. Złożenia do dnia 22 kwietnia 2026r. – Urząd Miasta Opola, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, pok. 103 pisemnego oświadczenia o zapoznaniu się z warunkami i przepisami prawnymi dotyczącymi przetargu (formularz oświadczenia, klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych, przepisy prawne w tut. Wydziale). Możliwość prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

555 000 zł

5 819 zł/m²

95 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na mieszkanie

Opole, Plebiscytowa

Cena wywoławcza:

555 000 zł

5 819 zł/m²

95 m² 4 pokoje

Przystępujący do przetargu zobowiązani są do:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Zastawna

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godzinie 1000 w sali posiedzeń numer 1 Urzędu Miasta Pruszcza Gdańskiego przy ul. Grunwaldzkiej 20.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie przedmiotowych nieruchomości odbył się
31 października 2025 r. i zakończył się wynikiem negatywnym.

Drugi przetarg ustny nieograniczony na zbycie przedmiotowych nieruchomości odbył się
6 lutego 2026 r. i zakończył się wynikiem negatywnym.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 132 300 zł

216 zł/m²

9 890 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Zastawna

Cena wywoławcza:

2 132 300 zł

216 zł/m²

9 890 m²

6 lutego 2026 r. i zakończył się wynikiem negatywnym.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości