Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rawicki, gm. Jutrosin, Szkaradowo

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

35,88 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Jutrosin, Szkaradowo

Cena wywoławcza:

61 000 zł

35,88 zł/m²

1 700 m²

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na działkę

Bartoszyce, Limanowskiego

...odbędzie się dnia 27 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00 w pok. Nr 9 Urzędu Miasta Bartoszyce (Urząd Stanu Cywilnego). Wadium wynosi 1.500,00 zł i płatne jest do dnia 22 kwietnia 2026 r. Osoby przystępujące do przetargu winny zapoznać się z Regulaminem przetargu dostępnym na stronach www.bip.bartoszyce.pl, www.bartoszyce.pl oraz w Wydziale Gospodarowania Mieniem i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Bartoszyce.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

222 zł/m²

36 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA BARTOSZYCE
Przetarg na działkę

Bartoszyce, Limanowskiego

Cena wywoławcza:

8 000 zł

222 zł/m²

36 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA BARTOSZYCE
Przetarg na działkę

Puławy, Zarzecze

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026r. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej (parter) w Urzędzie Miasta Puławy przy ul. Lubelskiej 5....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

242 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puławy
Przetarg na działkę

Puławy, Zarzecze

Cena wywoławcza:

350 000 zł

242 zł/m²

1 444 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puławy
Przetarg na obiekt / lokal

Olsztyn

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Nieruchomość przy ul. Mickiewicza 27 w Olsztynie

Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym nr 27 położnym przy ul. Mickiewicza, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 96 , obręb 71, o powierzchni 462 m 2 , zapisanej w księdze OL1O/00035071/5.

Cena wywoławcza: 3 800 000 zł

Data przetargu: 24 kwiecień 2026 r., godz. 10:00

Miej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 000 zł

2 393 zł/m²

1 588 m² 11 pokoi

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na obiekt / lokal

Olsztyn

Cena wywoławcza:

3 800 000 zł

2 393 zł/m²

1 588 m² 11 pokoi

Nieruchomość przy ul. Mickiewicza 27 w Olsztynie

Cena wywoławcza: 3 800 000 zł

Data przetargu: 24 kwiecień 2026 r., godz. 10:00

Miej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na obiekt / lokal

Wrocław, Osobowice, Osobowicka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 24 kwietnia 2026 r.

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 850 000 zł

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na obiekt / lokal

Wrocław, Osobowice, Osobowicka

Cena wywoławcza:

1 850 000 zł

o godz. 1000 dnia 24 kwietnia 2026 r.

Informacje o nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na obiekt / lokal

Uniejów

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy
Błogosławionego Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 24 kwietnia 2026 r. o godzinie
11.00
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 133 000 zł

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na obiekt / lokal

Uniejów

Cena wywoławcza:

3 133 000 zł

11.00
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Rząsawska

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
I. drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość zabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Rząsawskiej 48/58, oznaczona w obrębie 59 jako działka nr 84 i w obrębie 60 jako działka nr 48, o łącznej powierzchni
0,3674 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Wyczerpy-Aniołó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

318 zł/m²

3 140 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów, Rząsawska

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

318 zł/m²

3 140 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
0,3674 ha.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Marszałka Józefa Piłsudskiego

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
II. drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, oznaczona w obrębie 148 jako działka nr 3 o powierzchni 0,0390 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Stare Miasto. Działka o kształcie zbliżonym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 150 000 zł

3 492 zł/m²

616 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

2 150 000 zł

3 492 zł/m²

616 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Korkowa

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
III. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Korkowej, oznaczona w obrębie 420-Brzeziny Małe jako działka nr 94/2 o powierzchni 0,4078 ha.

2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Błeszno. Działka stanowi teren niezagospo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

655 500 zł

161 zł/m²

4 078 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Korkowa

Cena wywoławcza:

655 500 zł

161 zł/m²

4 078 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Łukowa

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
IV. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. Łukowej, oznaczona w obrębie 432-Kawodrza Dolna jako działka nr 353/2 o powierzchni 0,7060 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza. Działka stanowi teren zi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 280 200 zł

181 zł/m²

7 060 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Gnaszyn-Kawodrza, Łukowa

Cena wywoławcza:

1 280 200 zł

181 zł/m²

7 060 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na dom

Łódź, Lawinowa

Prezydent Miasta Łodzi
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na sprzedaż:
I. nieruchomości stanowiących własność Miasta Łodzi położonych w Łodzi przy:

 ul. Lawinowej 4 i Lawinowej bez numeru, oznaczonej jako działki nr 109/3 i 109/4
w obrębie W-13 o łącznej powierzchni 19 812 m2
, uregulowanej w księdze wieczystej
nr LD1M/00350850/5.

1. Na działce nr 109/3 w obrębie W-13 znajduje się budynek mieszkalny
jednokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 183 m2
(dane wg kartoteki budynków) ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

24 590 zł/m²

183 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

Łódź, Lawinowa

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

24 590 zł/m²

183 m²

Prezydent Miasta Łodzi

w obrębie W-13 o łącznej powierzchni 19 812 m2
, uregulowanej w księdze wieczystej
nr LD1M/00350850/5.

jednokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 183 m2
(dane wg kartoteki budynków) ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Prezydent Miasta Łodzi

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 53, oznaczonej w ewidencji gruntów w obrębie
W-25 jako działka nr 11 o powierzchni 226 m², uregulowanej w księdze wieczystej
nr LD1M/00112908/7.

1. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. Zgodnie z kartoteką budynków na nieruchomości
znajduje się budynek jednokondygnacyjny, handlowo-usługowy o powier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

598 zł/m²

107 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

64 000 zł

598 zł/m²

107 m²

Prezydent Miasta Łodzi

nr LD1M/00112908/7.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Szczecińska

Prezydent Miasta Łodzi

 ul. Szczecińskiej bez numeru, oznaczonej w obrębie geodezyjnym B-36 jako działki
nr: 34/6, 34/7 i 34/9 o łącznej powierzchni 3 987 m2
, uregulowanej w księdze
wieczystej nr LD1M/00374425/1.
Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadza się na podstawie zarządzenia
Nr 326/2026 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 11 lutego 2026 r. w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

351 zł/m²

3 987 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Szczecińska

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

351 zł/m²

3 987 m²

Prezydent Miasta Łodzi

nr: 34/6, 34/7 i 34/9 o łącznej powierzchni 3 987 m2
, uregulowanej w księdze
wieczystej nr LD1M/00374425/1.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Wycieczkowa

Prezydent Miasta Łodzi

ul. Wycieczkowej bez numeru, oznaczonej jako działka nr 494/22 w obrębie
geodezyjnym B-22 o powierzchni 325 m2
, uregulowanej w księdze wieczystej
nr LD1M/00057420/8.
Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadza się na podstawie Zarządzenia
Nr 340/2026 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 11 lutego 2026 r. w sprawie ogłoszenia
i prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

800 zł/m²

325 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Wycieczkowa

Cena wywoławcza:

260 000 zł

800 zł/m²

325 m²

Prezydent Miasta Łodzi

geodezyjnym B-22 o powierzchni 325 m2
, uregulowanej w księdze wieczystej
nr LD1M/00057420/8.
i prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Pabianicka

Prezydent Miasta Łodzi

 ul. Pabianickiej bez numeru, oznaczonych w ewidencji gruntów w obrębie G-10 jako
działki nr 78/116 i 78/118 o łącznej powierzchni 1099 m², uregulowanej
w księdze wieczystej nr LD1M/00355089/4.
Nr 35/2026 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 9 stycznia 2026 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

665 000 zł

605 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Pabianicka

Cena wywoławcza:

665 000 zł

605 zł/m²

1 099 m²

Prezydent Miasta Łodzi

w księdze wieczystej nr LD1M/00355089/4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości