Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta w Piechowicach przy ul. Kryształowej nr 49.

Przedmiotem przetargu będzie następująca nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca własność Gminy Miejskiej Piechowice, położona w Piechowicach w rejonie ulicy Stromej (obręb 0001):

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Dla w/w nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze prowadzona jest księga ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

...odbędzie się w dniu
_24 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00_
w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ulicy Poznańskiej nr 2.

WYSOKOŚĆ WADIUM:
Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13XXXXX000XXXXX280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 17 kwietnia 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 183/8”. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty, uznaje ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

117 zł/m²

1 703 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Cena wywoławcza:

200 000 zł

117 zł/m²

1 703 m²

...odbędzie się w dniu
_24 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00_

WYSOKOŚĆ WADIUM:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Jana
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Żwirki i
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 07.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 21.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 08.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 24.04.2025 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Gliwicka

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) do dnia 20 kwietnia 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Mikołów w Mikołowskim Banku Spółdzielczym w Mikołowie

Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042

(w tytule przelewu należy podać numer działki).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

3 030 zł/m²

198 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Gliwicka

Cena wywoławcza:

600 000 zł

3 030 zł/m²

198 m²

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042

(w tytule przelewu należy podać numer działki).

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na działkę

Będzin, Namiarkowa

...odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2026 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie ul. 11 Listopada 20, sala Nr 101.

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W PRZETARGU WINNY:

***
Zapoznać się z regulaminem przetargowym, zawierającym m. in. szczegóły związane z zagospodarowaniem nieruchomości dostępnym w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Będzinie ul. 11 Listopada 20, pokój 107 lub 113, I piętro oraz na stronie www.bedzin.bip.info.pl w zakładce Oferty Inwestycyj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

461 zł/m²

1 519 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Namiarkowa

Cena wywoławcza:

700 000 zł

461 zł/m²

1 519 m²

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W PRZETARGU WINNY:

***
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Transportowa

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej

ogłasza, że w dniu 23.04.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza:

*** godz. 11:00 - czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Transportowej ozn. nr geod. 3420/2 o pow....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 520 zł

107 zł/m²

2 191 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Transportowa

Cena wywoławcza:

233 520 zł

107 zł/m²

2 191 m²

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Dębowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

o ustnych przetargach nieograniczonych (licytacjach) na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych stanowiących własność Miasta Łodzi wraz z udziałem w prawie własności gruntu, usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu

[m2]

udział w częściach wspólnych nieruchomości

Cena wywoławcza

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

4 570 zł/m²

13 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Dębowa

Cena wywoławcza:

60 000 zł

4 570 zł/m²

13 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu

[m2]

udział w częściach wspólnych nieruchomości

Cena wywoławcza

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Rewolucji 1905 r.

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu

[m2]

udział w częściach wspólnych nieruchomości

Cena wywoławcza

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 000 zł

6 107 zł/m²

87 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Rewolucji 1905 r.

Cena wywoławcza:

530 000 zł

6 107 zł/m²

87 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

Lp.

Położenie nieruchomości

Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

Obręb,

nr działki,

powierzchnia

działki [m2]

Powierzchnia lokalu

[m2]

udział w częściach wspólnych nieruchomości

Cena wywoławcza

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

Limanowa, Kościuszki

...odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2026 roku o godz. 1000 w budynku Urzędu Miasta Limanowa przy ul. Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa, sala nr 207. _Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do 17 kwietnia 2026 roku na konto Urzędu Miasta Limanowa Bank Spółdzielczy w Limanowej nr 71 8804 0000 0000 0023 3100 0004._

Pełną treść ogłoszenia o przetargu wywieszono na tablicy informacyjnej w Urzędzie Miasta Limanowa, opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej https://...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Limanowa
Przetarg na dom

Limanowa, Kościuszki

Cena wywoławcza:

750 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Limanowa
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez Bank
Polska Kasa Opieki S.A. (Pekao) nr 98 1240 1037 1111 0011 6230 4814 najpóźniej do dnia
16.04.2026 roku.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium
oraz imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku spółek) uczestnika/uczestników przetargu.
W ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 015 zł/m²

591 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 015 zł/m²

591 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
16.04.2026 roku.
W ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Będzin, Cieszkowskiego

...odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2026 r. roku o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie ul. 11 Listopada 20, 42-500 Będzin, sala nr 101, I piętro

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W POWYŻSZYM PRZETARGU WINNY:

***
zapoznać się z regulaminem przetargowym, zawierającym m. in. informacje związane z zagospodarowaniem nieruchomości dostępnymi w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Będzinie (bip.bedzin).

***
najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2026 roku wpłacić wadium ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 441 000 zł

151 zł/m²

16 123 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Cieszkowskiego

Cena wywoławcza:

2 441 000 zł

151 zł/m²

16 123 m²

***

***
najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2026 roku wpłacić wadium ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości