Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

...odbędzie się dnia

22 kwietnia roku o godz. 1000,

w sali nr 27 Urzędu Miasta Szczawna-Zdroju ul. Kościuszki 17.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 15.000,- zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) na konto Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój - PKO BP SA O/Wałbrzych Nr 76XXXXX000XXXXX264, z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium do przetargu nieograniczonego działka nr 790/90.

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

170 zł/m²

794 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

135 000 zł

170 zł/m²

794 m²

...odbędzie się dnia

22 kwietnia roku o godz. 1000,

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 25 650,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 500 zł

5 634 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

256 500 zł

5 634 zł/m²

46 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 11:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 17 400,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

4 942 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

174 000 zł

4 942 zł/m²

35 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 09:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 26 700,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

267 000 zł

5 182 zł/m²

52 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

267 000 zł

5 182 zł/m²

52 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 09:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 31 100,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

311 000 zł

5 185 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

311 000 zł

5 185 zł/m²

60 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 10:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 19 980,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 800 zł

5 165 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

199 800 zł

5 165 zł/m²

39 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

...odbędzie się dnia 22 kwietnia 2026 roku, o godzinie 11:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 15 930,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Bank Millenium SA nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2026 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 300 zł

5 186 zł/m²

31 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na mieszkanie

Wejherowo, Wniebowstąpienia

Cena wywoławcza:

159 300 zł

5 186 zł/m²

31 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na obiekt / lokal

Śmigiel, Kościańska

...odbędzie się 30 kwietnia 2026 roku o godz. 9.00,
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Śmiglu (pokój Nr 14). Warunkiem przystąpienia do przetargu
jest wpłacenie wadium w pieniądzu, w wysokości 27.000,00 zł, na konto Urzędu Miejskiego Śmigla
- Bank Spółdzielczy w Śmiglu nr 41 86670003 0000 0244 2000 0030 w terminie
do 24 kwietnia 2026 roku. Za datę wpłaty wadium uznaje się dzień wpływu środków pieniężnych
na wskazane konto Urzędu Miejskiego Śmigla....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

776 zł/m²

348 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Śmigiel
Przetarg na obiekt / lokal

Śmigiel, Kościańska

Cena wywoławcza:

270 000 zł

776 zł/m²

348 m²

...odbędzie się 30 kwietnia 2026 roku o godz. 9.00,
na wskazane konto Urzędu Miejskiego Śmigla....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Śmigiel
Przetarg na mieszkanie

Białogard, Świętochowskiego

...odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Białogard, ul. 1 Maja 18, pokój nr 106 parter.

5. Wysokość wadium – 40.000,00 zł.

6. Ogłoszenie o przetargu wywieszone jest na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta Białogard, i opublikowane na stronach internetowych Urzędu: www.bialogard.info i w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.bialogard.info w zakładce „Nieruchomości do zbycia”.

7. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 573 zł

1 067 zł/m²

287 m² 10 pokoi

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na mieszkanie

Białogard, Świętochowskiego

Cena wywoławcza:

306 573 zł

1 067 zł/m²

287 m² 10 pokoi

5. Wysokość wadium – 40.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, L. Wyczółkowskiego

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszezy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 22 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 10.04.2026r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy
w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

6 506 zł/m²

26 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, L. Wyczółkowskiego

Cena wywoławcza:

170 000 zł

6 506 zł/m²

26 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Dworcowa

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 22 kwietnia 2026 r. o godzinie 10.45
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 10.04.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszezy w Banku Pekao SA
Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

6 265 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Dworcowa

Cena wywoławcza:

135 000 zł

6 265 zł/m²

22 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Jana Kilińskiego 30 w sali 114

1. Przystępujący do przetargu powinni zapoznać się we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości, w tym z jego parametrami,
aktualnym oraz możliwym przyszłym sposobem zagospodarowania. Rozpoznanie wszelkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji, leży
w całości po stroni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

w całości po stroni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Żakowice, Toruńska

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po stroni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

2 174 zł/m²

345 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Żakowice, Toruńska

Cena wywoławcza:

750 000 zł

2 174 zł/m²

345 m²

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po stroni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Białystok, Bojary

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU ogłasza: trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok, położonej w Białymstoku, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków obrębu 17 – Bojary numerem 1085.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 17 - Bojary.

1.3. Oznaczenie geodezyjne: działka numer 1085 o pow. 0,0663 ha w obrębie 17 - Bojary, arkusz 12, użytek - B.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 262 zł/m²

663 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Bojary

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 262 zł/m²

663 m²

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 17 - Bojary.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Wygoda

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU ogłasza: trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok, położonej w Białymstoku, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów
i budynków obrębu 16 - Wygoda numerami: 1343/5 i 1363.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 16 - Wygoda.

1.3. Oznaczenie geodezyjne: działki numer: 1343/5 o pow. 0,1247 ha i 1363 o pow. 0,0537 ha o łącznej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

950 000 zł

533 zł/m²

1 784 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Wygoda

Cena wywoławcza:

950 000 zł

533 zł/m²

1 784 m²

i budynków obrębu 16 - Wygoda numerami: 1343/5 i 1363.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 16 - Wygoda.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości