Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sztumski, gm. Dzierzgoń, Nowiec

...odbędzie się :
10 kwietnia 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu pokój nr 8, parter, o godz. 12:00.
Cena wywoławcza wynosi 46.960,00 zł (słownie: czterdzieści sześć tysięcy dziewięćset
sześćdziesiąt złotych 00/100)
Wadium: 4.000,00 zł (słownie: cztery tysiące złotych 00/100)
Postąpienie minimalne:
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynosić
mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych,
tj. 470,0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 960 zł

42,08 zł/m²

1 116 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dzierzgoniu
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Dzierzgoń, Nowiec

Cena wywoławcza:

46 960 zł

42,08 zł/m²

1 116 m²

...odbędzie się :
sześćdziesiąt złotych 00/100)
Postąpienie minimalne:
tj. 470,0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dzierzgoniu
Przetarg na obiekt / lokal

nyski, gm. Korfantów, Rzymkowice

...odbędzie się dnia 10 kwietnia 2026 roku o godz. 11.00
w Urzędzie Miejskim w Korfantowie ul. Rynek 4
Prawo do udziału w przetargu mają osoby fizyczne i prawne, które do dnia 3 kwietnia
2026 r. wpłaciły wymagane wadium. Wadium należy wnieść w pieniądzu w kwocie: 10.000,00 zł -
za działkę Nr 2348 w Rzymkowicach.
Wadium należy wpłacać na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Korfantowie nr 43 8905
1010 9001 0000 0084 0001. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium
wskazane kon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

421 zł/m²

237 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na obiekt / lokal

nyski, gm. Korfantów, Rzymkowice

Cena wywoławcza:

100 000 zł

421 zł/m²

237 m²

...odbędzie się dnia 10 kwietnia 2026 roku o godz. 11.00
w Urzędzie Miejskim w Korfantowie ul. Rynek 4
za działkę Nr 2348 w Rzymkowicach.
wskazane kon...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na obiekt / lokal

nyski, gm. Korfantów, Przechód

BURMISTRZ KORFANTOWA
OGŁASZA IV PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości

Położenie
nieruchomości
PRZECHÓD
nr 241

Nr Kw
OP1N/00041681/0

Oznaczenie
nieruchomości

Nieruchomość
gruntowa
zabudowana,
działka
Nr 596/1
o pow.
0,2604 ha.

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana,
budynkiem byłego przedszkola o pow.
użytk. 295,27 m2, położona na płaskim
terenie w sąsiedztwie zabudowy
usługowej (szkoła, ośrodek zdrowia) oraz
gruntów nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

1 118 zł/m²

295 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na obiekt / lokal

nyski, gm. Korfantów, Przechód

Cena wywoławcza:

330 000 zł

1 118 zł/m²

295 m²

BURMISTRZ KORFANTOWA
OGŁASZA IV PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości

Położenie
nieruchomości
PRZECHÓD
nr 241

Nr Kw
OP1N/00041681/0

Oznaczenie
nieruchomości

Nieruchomość
gruntowa
zabudowana,
działka
Nr 596/1
o pow.
0,2604 ha.

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana,
budynkiem byłego przedszkola o pow.
użytk. 295,27 m2, położona na płaskim
terenie w sąsiedztwie zabudowy
usługowej (szkoła, ośrodek zdrowia) oraz
gruntów nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na działkę

nyski, gm. Korfantów, Jegielnica

BURMISTRZ KORFANTOWA
OGŁASZA IV PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości

Położenie
nieruchomości
JEGIELNICA

Nr Kw
OP1N/00041127/9

Oznaczenie
nieruchomości

Nieruchomość
gruntowa
niezabudowana,
działka
Nr 100
o pow.
0,3000 ha.

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na działkę

nyski, gm. Korfantów, Jegielnica

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,33 zł/m²

3 000 m²

BURMISTRZ KORFANTOWA
OGŁASZA IV PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości

Położenie
nieruchomości
JEGIELNICA

Nr Kw
OP1N/00041127/9

Oznaczenie
nieruchomości

Nieruchomość
gruntowa
niezabudowana,
działka
Nr 100
o pow.
0,3000 ha.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Korfantów
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 10.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A. I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz.10.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 50.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 56.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A.I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Koźle

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godzinie 10:00, w sali nr 3 Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły przy ulicy Dworcowej 26.

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium na nieruchomość gruntową w wysokości podanej powyżej na konto Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły nr 65 9072 0002 2004 0402 9089 0003 w Banku Spółdzielczym Duszniki, tytuł przelewu ,,Przetarg Koźle działka 382/2` w terminie do 3 kwietnia 2026 r.

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłożyć komisji przetarg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 290 zł

98,56 zł/m²

1 535 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Koźle

Cena wywoławcza:

151 290 zł

98,56 zł/m²

1 535 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 9:00 w pok. nr 13, w Urzędzie Miejskim w Kudowie-Zdroju. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej (tj. 27 000,00 zł) wyłącznie przelewem
na konto Nr 82 9523 1011 0312 5325 2003 0020 Bank Spółdzielczy Kłodzko, Filia Kudowa-Zdrój najpóźniej do
03.04.2026 r. Za terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

80,74 zł/m²

1 672 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój

Cena wywoławcza:

135 000 zł

80,74 zł/m²

1 672 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Lędziny

...odbędzie się

w dniu 10 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00

w sali 013 Urzędu Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w terminie do dnia 3 kwietnia 2026 r. Szczegółowych informacji dotyczących przetargu udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lędziny, 43-143 Lędziny, ul. Lędzińska 55 (I piętro, pok. 103, tel. 32/ 216-65-11 do 13 wew. 140 w godzinach pracy Urzędu).

Ogłoszenie o przetargu został...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

144 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lędziny
Przetarg na działkę

Lędziny

Cena wywoławcza:

130 000 zł

144 zł/m²

900 m²

...odbędzie się

w dniu 10 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00

w sali 013 Urzędu Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55.

Ogłoszenie o przetargu został...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lędziny
Przetarg na działkę

Ustka

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

Burmistrz Miasta Ustka

ogłasza:

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej

wadium

1.

2628/18

pow. 0,1000 ha

SL1S/00133436/5

Ustka

Niezabudowana nieruchomość w kształcie prostokąta. Działka jest

niez...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

276 000 zł

276 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ustka
Przetarg na działkę

Ustka

Cena wywoławcza:

276 000 zł

276 zł/m²

1 000 m²

wadium

1.

2628/18

pow. 0,1000 ha

SL1S/00133436/5

Ustka

niez...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ustka
Przetarg na działkę

Biały Bór

chomości przeznaczonych do sprzedaży
BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
na sprzedaż nieruchomości nieuzbrojonych, przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych
jednorodzinnych wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych, położonych w obrębie ewidencyjnym 04
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO11/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

70,41 zł/m²

909 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

64 000 zł

70,41 zł/m²

909 m²

chomości przeznaczonych do sprzedaży
BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO1I/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/18

Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

70,29 zł/m²

882 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

62 000 zł

70,29 zł/m²

882 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/18

Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/20

Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 000 zł

70,16 zł/m²

898 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

63 000 zł

70,16 zł/m²

898 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA II przetarg ustny nieograniczony
na dzień 10 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/20

Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Białym Bórze
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości