Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Gliwice, Zatorze, KAROLA LIBELTA

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 usytuowanego w budynku przy ul. KAROLA LIBELTA 10

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,67 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 3,91 m2
*** SKŁAD LOKALU: 1 pokój z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, przedpokój
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NI...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

334 100 zł

7 009 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, Zatorze, KAROLA LIBELTA

Cena wywoławcza:

334 100 zł

7 009 zł/m²

48 m² 2 pokoje

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,67 m²
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NI...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 usytuowanego w budynku przy ul. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 65

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 51,59 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 7,38 m2
*** SKŁAD LOKALU: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój
*** KONDYGNACJA: III piętro (poddasze)
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

267 600 zł

5 187 zł/m²

52 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Gliwice, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO

Cena wywoławcza:

267 600 zł

5 187 zł/m²

52 m² 3 pokoje

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 51,59 m²
*** KONDYGNACJA: III piętro (poddasze)
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 8 usytuowanego w budynku przy ul. ZWYCIĘSTWA 38

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 21,12 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZEŃ PRZYNALEŻNYCH – 9,82 m2 (piwnica: 5,51 m2 oraz WC: 4,31 m2 położone na IV piętrze)
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: IV piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 400 zł

4 991 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

Cena wywoławcza:

105 400 zł

4 991 zł/m²

21 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 21,12 m²
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: IV piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Nowy Dwór, Wojrowicka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 10:00 dnia 30 marca 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 23 marca 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

295 000 zł

9 739 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Nowy Dwór, Wojrowicka

Cena wywoławcza:

295 000 zł

9 739 zł/m²

30 m² 1 pokój

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Szczecin, Golęcino-Gocław, Koszalińska

...odbędzie się w dniu 27.03.2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, w sali obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 900 000 zł

556 zł/m²

5 212 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Golęcino-Gocław, Koszalińska

Cena wywoławcza:

2 900 000 zł

556 zł/m²

5 212 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Ostrowiec Świętokrzyski, przemysłowa

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r. w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego przy
ul. Jana Głogowskiego 3/5 w sali 002 (parter) i rozpocznie się o godzinie 1000
.
Informacje dotyczące wadium
Wadium należy uiścić do dnia 20 marca 2026 r. Wadium może być wnoszone wyłącznie w pieniądzu
PLN w formie przelewu bankowego na konto Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w banku:
Santander Bank Polska S.A., numer rachunku: 61 1090 2040 0000 0001 4742 2947.

Opis nieruchomości
Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

42,06 zł/m²

33 284 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przetarg na działkę

Ostrowiec Świętokrzyski, przemysłowa

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

42,06 zł/m²

33 284 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przetarg na obiekt / lokal

braniewski, gm. Pieniężno, Piotrowiec

...odbędzie się w siedzibie UM w Pieniężnie ul. Generalska 8 pokój nr 12,
dnia 27 marca 2026 roku o godzinie 10.00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

573 750 zł

1 486 zł/m²

386 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pieniężno
Przetarg na obiekt / lokal

braniewski, gm. Pieniężno, Piotrowiec

Cena wywoławcza:

573 750 zł

1 486 zł/m²

386 m²

dnia 27 marca 2026 roku o godzinie 10.00....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pieniężno
Przetarg na mieszkanie

Piotrków Trybunalski, Piastowska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ul. Szkolna 28 w
dniu 27 marca 2026r. godz. 10.30 w pokoju numer 304 na III piętrze – budynek A.
Wadium za spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego numer 20 położonego w
Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Piastowskiej 12 wynosi: 20.000,00 zł i musi znajdować się na rachunku
bankowym Urzędu Miasta – depozyty, prowadzonym w Santander Consumer Bank S.A. numer konta:
67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 175 zł/m²

32 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na mieszkanie

Piotrków Trybunalski, Piastowska

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 175 zł/m²

32 m²

67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na mieszkanie

Malbork, 17 Marca

GŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 27 marca 2026 r. o godz. 10.00 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowych, stanowiących własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu są 4 nieruchomości lokalowe położone w budynku
przy ul. 17 Marca 21, KW GD1M/00030493/0. Budynek, w którym znajdują się
nieruchomości lokalowe został wybudowany pod koniec XIX wieku. Jest to budynek
mieszkalny wielorodzinny, 1-klatkowy, podpiwniczony, cz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

965 522 zł

4 319 zł/m²

224 m² 6 pokoi

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, 17 Marca

Cena wywoławcza:

965 522 zł

4 319 zł/m²

224 m² 6 pokoi

GŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
1. Opis nieruchomości
mieszkalny wielorodzinny, 1-klatkowy, podpiwniczony, cz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Grunwaldzka

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 27 marca 2026 r. o godz. 10.30 trzeci ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. Grunwaldzkiej 22-23, KW GD1M/00034736/4. Budynek jest murowany z cegły
pełnej, dach jednospadowy od strony frontowej i kryty karpiówką w koronkę, od strony
podwórza płaski kryty papą termozgrzewalną. Budynek zos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

3 009 zł/m²

216 m² 8 pokoi

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

650 000 zł

3 009 zł/m²

216 m² 8 pokoi

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
1. Opis nieruchomości
podwórza płaski kryty papą termozgrzewalną. Budynek zos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Łokietka

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 27 lutego 2026 r. o godz. 10.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony
1. Opis nieruchomości
przy ul. Łokietka 22, KW GD1M/00015717/6. Budynek w zabudowie szeregowej, rok
budowy 1925. Budynek dwurodzinny, dwukondygnacyjny, jednoklatkowy,
podpiwniczony.

adres
ul. Łokietka 22/1

Pow. lokalu
39,60 m2

c...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

191 407 zł

4 834 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Łokietka

Cena wywoławcza:

191 407 zł

4 834 zł/m²

40 m² 2 pokoje

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
1. Opis nieruchomości
podpiwniczony.

adres
ul. Łokietka 22/1

Pow. lokalu
39,60 m2

c...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na działkę

Piła, Młodych

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa własności nieruchomości, położonej w Pile przy ul. Młodych
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest następująca nieruchomość:

Położenie
nieruchomości
Piła,
ul. Młodych

Oznaczenie nieruchomości
wg księgi wieczystej i katastru,
powierzchnia nieruchomości
działki nr: 32/27 i 32/28
(obręb 35)
księga wieczysta PO1I/00004785/1
powierzchnia działek:
działka nr 32/27 – 0,2307 ha,
d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

621 000 zł

98,74 zł/m²

6 289 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Młodych

Cena wywoławcza:

621 000 zł

98,74 zł/m²

6 289 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

powierzchnia nieruchomości
działki nr: 32/27 i 32/28
(obręb 35)
księga wieczysta PO1I/00004785/1
powierzchnia działek:
działka nr 32/27 – 0,2307 ha,
d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Wierzejska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ul. Szkolna 28 w dniu 27 marca 2026 r. o godzinie 10.00 w pokoju numer 304 na III piętrze – budynek A.

Wadium za nieruchomość położoną przy ul. Wierzejskiej 47-49 wynosi: 250.000,00 zł i musi znajdować się na rachunku bankowym Urzędu Miasta – depozyty, prowadzonym w Santander Consumer Bank S.A. numer konta: 67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do dnia 23 marca 2026 r.(włącznie).

Za termin wniesienia wadium uważa się...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 250 000 zł

342 zł/m²

3 653 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Wierzejska

Cena wywoławcza:

1 250 000 zł

342 zł/m²

3 653 m²

Za termin wniesienia wadium uważa się...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Nowy Świat

Wadium za nieruchomość położoną przy ul. Nowy Świat wynosi: 310.000,00 zł i musi znajdować się na rachunku bankowym Urzędu Miasta – depozyty, prowadzonym w Santander Consumer Bank S.A. numer konta: 67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do dnia 23 marca 2026 r.(włącznie), przy czym wpłata wadium nie powoduje naliczenia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

288 zł/m²

5 377 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

288 zł/m²

5 377 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Prosta

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ul. Szkolna 28 w dniu 27 marca 2027 r. godzinie 10.00 w pokoju numer 304 na III piętrze - budynek A.

Dotychczas przeprowadzone przetargi na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości_ pierwszy ustny przetarg nieograniczony przeprowadzony w dniu 27 czerwca 2025 r. oraz drugi ustny przetarg nieograniczony przeprowadzony w dniu 21 listopada 2025 r. zakończone zostały wynikiem negatywnym

Wadium za nieruchomość położoną przy ul. P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

138 zł/m²

1 341 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Prosta

Cena wywoławcza:

185 000 zł

138 zł/m²

1 341 m²

Wadium za nieruchomość położoną przy ul. P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości