Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kwidzyn, Północna

Burmistrz Miasta Kwidzyna

ogłasza trzecie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych
niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Kwidzyna, położonych przy
ul. Północnej w obrębie 0004, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.
Nr działki

106/6 i 107/7

Pow
w m2
812

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6

Cena
wywoławcza
netto

162 400 zł

Wysokość
wadium

28 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 27 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 400 zł

200 zł/m²

812 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Północna

Cena wywoławcza:

162 400 zł

200 zł/m²

812 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki

106/6 i 107/7

Pow
w m2
812

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6

Cena
wywoławcza
netto

162 400 zł

Wysokość
wadium

28 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 27 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Nr działki

106/7 i 107/8

Pow
w m2
839

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6

Cena
wywoławcza
netto

167 800 zł

Wysokość
wadium

30 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 27 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 800 zł

200 zł/m²

839 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Północna

Cena wywoławcza:

167 800 zł

200 zł/m²

839 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki

106/7 i 107/8

Pow
w m2
839

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6

Cena
wywoławcza
netto

167 800 zł

Wysokość
wadium

30 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 27 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Nr działki

106/8, 107/9, 105/1
i 108/5

Pow
w m2
885

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6
GD11/00026119/0
GD11/00051993/4
Cena
wywoławcza
netto

177 000 zł

Wysokość
wadium

31 000 zł

I. Warunki przetargu:

1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 000 zł

200 zł/m²

885 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Północna

Cena wywoławcza:

177 000 zł

200 zł/m²

885 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki

106/8, 107/9, 105/1
i 108/5

Pow
w m2
885

Nr księgi wieczystej

GD1I/00047787/6
GD11/00026119/0
GD11/00051993/4
Cena
wywoławcza
netto

177 000 zł

Wysokość
wadium

31 000 zł

I. Warunki przetargu:

1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Ełk, gen. Fieldorfa „Nila”

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r., o godz. 1000, w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta Ełku, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 4.

W przetargu ograniczonym mogą brać udział osoby, które:
1) wniosą ustalone wadium w terminie do dnia 23 marca 2026 r.:

w pieniądzu - na rachunek Urzędu Miasta w Ełku PKO BP S.A. 30 1020 1332 0000 1402 1547 9592,

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 500 zł

216 zł/m²

823 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ełk
Przetarg na działkę

Ełk, gen. Fieldorfa „Nila”

Cena wywoławcza:

177 500 zł

216 zł/m²

823 m²

W przetargu ograniczonym mogą brać udział osoby, które:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ełk
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Gospodarcza

Burmistrz Miasta Kwidzyna
ogłasza czwarte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych
ul. Gospodarczej w obrębie 0007, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.
Dla nieruchomości tych prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie księga wieczysta
nr GD11/00022989/1.

Nr działki

4/74
wraz z udziałem 1/2 części
w działce 4/77

Pow.
w m2
1500

Cena
wywoławcza
netto
243 500 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 500 zł

162 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Gospodarcza

Cena wywoławcza:

243 500 zł

162 zł/m²

1 500 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna
nr GD11/00022989/1.

Nr działki

4/74
wraz z udziałem 1/2 części
w działce 4/77

Pow.
w m2
1500

Cena
wywoławcza
netto
243 500 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

nr GD1I/00022989/1.

Nr działki

4/75
wraz z udziałem 1/2 części
w działce 4/77

Pow.
w m2
1284

Cena
wywoławcza
netto
208 940 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

208 940 zł

163 zł/m²

1 284 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Gospodarcza

Cena wywoławcza:

208 940 zł

163 zł/m²

1 284 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna
nr GD1I/00022989/1.

Nr działki

4/75
wraz z udziałem 1/2 części
w działce 4/77

Pow.
w m2
1284

Cena
wywoławcza
netto
208 940 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Czeladź, Przełajska

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiących własność Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się niezabudowane nieruchomości gruntowe, stanowiące własność Gminy
Czeladź, położone w Czeladzi w pobliżu ulicy Przełajskiej oznaczone numerami działek: działka numer
11532 obręb Czeladź (dawny numer 121 arkusz mapy 15) o powierzchni 0,0700 ha, zapisana w księdze
wieczystej KA1B/00018597/3 wraz z udziałem w wysokości 1/13 w prawie włas...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

257 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Przełajska

Cena wywoławcza:

180 000 zł

257 zł/m²

700 m²

stanowiących własność Gminy Czeladź
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Miejska Górka, Konary

...odbędzie się 27 marca 2026r.

w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miejskiej Górce (sala narad) – o godzinie 10.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do dnia 23.03.2026r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Miejskiej Górce w BS Wschowa/o Miejska Górka nr 94 8669 0001 0023 0319 4000 0019 .
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

193 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Miejska Górka, Konary

Cena wywoławcza:

420 000 zł

193 zł/m²

2 175 m²

...odbędzie się 27 marca 2026r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Przetarg na mieszkanie

Lubań, Zawidowska

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 roku (piątek) o godzinie 11:00 w budynku Urzędu Miasta Lubania, ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.

Zgodnie z §14 pkt.3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 roku, poz. 2213 ze zm.), postąpienie ustalone zostanie z uczestnikami przetargu i nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesią...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 000 zł

2 639 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na mieszkanie

Lubań, Zawidowska

Cena wywoławcza:

88 000 zł

2 639 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r. o godz.1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brodnicy, pokój 117.

Termin wpłaty wadium – 24 marca 2026 r. w Banku Spółdzielczym w Brodnicy nr 32 9484 1150 2200 0031 9186 0009.

Burmistrz Brodnicy zastrzega sobie prawo odwołania przetargu z uzasadnionych przyczyn, o czym niezwłocznie poinformuje w formie właściwej dla ogłoszenia przetargu.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu oraz warunków przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 625 zł

117 zł/m²

921 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brodnicy
Przetarg na działkę

Brodnica, Polna

Cena wywoławcza:

107 625 zł

117 zł/m²

921 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brodnicy
Przetarg na działkę

Olsztyn

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną na sprzedaż ul. Gołębia Olsztyn

Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w obrębie nr 142 m. Olsztyna przy ul. Gołębiej , zapisanych w Księdze Wieczystej OL1O/ 00029816/5 , przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczonych numerami ewidencyjnymi: 246 , 247 , 248 , 249 , 250...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

562 zł/m²

587 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na działkę

Olsztyn

Cena wywoławcza:

330 000 zł

562 zł/m²

587 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na działkę

Olsztyn

Działka pod dom na sprzedaż ul. Gołębia Olsztyn

Prezydent Olsztyna ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 38, obręb 142, o powierzchni 615 m 2 , położonej w Olsztynie przy ul. Gołębiej , zapisanej w Księdze Wieczystej nr OL1O/00029816/5, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną .

Cena wywoławcza ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

520 zł/m²

615 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na działkę

Olsztyn

Cena wywoławcza:

320 000 zł

520 zł/m²

615 m²

Działka pod dom na sprzedaż ul. Gołębia Olsztyn

Cena wywoławcza ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Olsztyn, m. n. p. p., woj. warmińsko-mazurskie
Przetarg na działkę

Częstochowa, Grabówka, Krzemienna

...odbędzie się w dniu 27 marca 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 – Sala sesyjna.

2. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą wadium w wysokości określonej w ogłoszeniu na konto Gminy Miasto Częstochowa:
nr 77 1030 1104 0000 0000 9325 1013 w Banku Handlowym w Warszawie SA. Za dzień wpłacenia wadium uważa się dzień wpływu na ww. rachunek.

Termin wpłacenia wadium upływa w dniu 23 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

417 zł/m²

144 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Grabówka, Krzemienna

Cena wywoławcza:

60 000 zł

417 zł/m²

144 m²

Termin wpłacenia wadium upływa w dniu 23 marca 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Tysiąclecie, Okólna

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
I. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Okólnej, oznaczona w obrębie 77 jako działka nr 34/1 o powierzchni 0,0320 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Tysiąclecie. Stanowi teren urządzony, zagospodarowany ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

422 zł/m²

320 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Tysiąclecie, Okólna

Cena wywoławcza:

135 000 zł

422 zł/m²

320 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Błeszno, Teresy Weyssenhoff

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
II. trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. Teresy Weyssenhoff, oznaczona w obrębie 385 jako działka nr 6/7 o powierzchni 0,1052 ha.
2. Opis nieruchomości: położona w dzielnicy Błeszno. Działka o kształcie nieregularnym, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

166 zł/m²

1 052 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Błeszno, Teresy Weyssenhoff

Cena wywoławcza:

175 000 zł

166 zł/m²

1 052 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości