OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w Jeleniej Górze,
które odbędą się w dniu 26 marca 2026 roku o godz. 10:00
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

CZWARTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
3. Nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Turystycznej, stanowiąca niezabudowaną działkę
gruntu numer 99/2 o powierzchni 0,1414 ha, obręb 0014, Jagniątkó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 000 zł

79,92 zł/m²

1 414 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Jagniątków, Turystyczna

Cena wywoławcza:

113 000 zł

79,92 zł/m²

1 414 m²

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
które odbędą się w dniu 26 marca 2026 roku o godz. 10:00

CZWARTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
o godzinie 11.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
2. Przetargi na poszczególne działki odbywać się będą według kolejności wskazanej w pkt 8.1.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
1. Osoba przystępująca do przetargu winna wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości 35 000 zł, na konto bankowe
Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A, z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 000 zł

108 zł/m²

3 534 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

Cena wywoławcza:

381 000 zł

108 zł/m²

3 534 m²

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

108 zł/m²

3 237 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

Cena wywoławcza:

350 000 zł

108 zł/m²

3 237 m²

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 000 zł

108 zł/m²

3 256 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Mikołowska

Cena wywoławcza:

351 000 zł

108 zł/m²

3 256 m²

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Mikulczyce, Fryderyka Chopina

...odbędzie się w dniu 26.03.2026 roku, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1000

Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez Bank Polska
Kasa Opieki S.A. (Pekao) nr 98 1240 1037 1111 0011 6230 4814 najpóźniej do dnia 18.03.2026 roku.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium
oraz imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku spółek) uczestnika/uczestników prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

4 794 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Mikulczyce, Fryderyka Chopina

Cena wywoławcza:

185 000 zł

4 794 zł/m²

39 m² 2 pokoje

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1000

Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Mikulczyce, Bytomskich Strzelców

...odbędzie się w dniu 26.03.2026 roku o godz. 9:30, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium oraz
imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku spółek) uczestnika/uczestników przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

1 901 zł/m²

68 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Mikulczyce, Bytomskich Strzelców

Cena wywoławcza:

130 000 zł

1 901 zł/m²

68 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Komunardów

...odbędzie się w dniu 26-03-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 11:00

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Obowiązuje postąpienie w wysokości 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 20.03.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

3 138 zł/m²

77 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Komunardów

Cena wywoławcza:

240 000 zł

3 138 zł/m²

77 m² 2 pokoje

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wrocławska

...odbędzie się w dniu 26-03-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 12:00

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 20.03.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za dat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

5 505 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

5 505 zł/m²

25 m² 1 pokój

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

...odbędzie się w dniu 26-03-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 10:00

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 845 zł/m²

53 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 845 zł/m²

53 m² 1 pokój

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 10:00

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem nr działki) należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 23.03.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 500 zł

179 zł/m²

482 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

86 500 zł

179 zł/m²

482 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 10:30

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

175 zł/m²

891 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

156 000 zł

175 zł/m²

891 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Unii Lubelskiej

w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 11:00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

150 zł/m²

1 464 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Unii Lubelskiej

Cena wywoławcza:

220 000 zł

150 zł/m²

1 464 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Bielawa

...odbędzie się w dniu
26 marca 2026 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Bielawie, Pl. Wolności 1, pok. Nr 21 /II
p./.
Pierwszy przetarg miał miejsce w dniu 7 sierpnia 2025 r.
Drugi przetarg miał miejsce w dniu 10 października 2025 r.
Trzeci przetarg miał miejsce w dniu 27 listopada 2025 r.
Czwarty przetarg miał miejsce w dniu 16 stycznia 2026 r.
Warunki ogólne:
1) Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT, w wysokości 23 %.
2) Nieruchomość jest wolna od długów i ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

267 zł/m²

938 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa

Cena wywoławcza:

250 000 zł

267 zł/m²

938 m²

...odbędzie się w dniu
p./.
Pierwszy przetarg miał miejsce w dniu 7 sierpnia 2025 r.
Drugi przetarg miał miejsce w dniu 10 października 2025 r.
Trzeci przetarg miał miejsce w dniu 27 listopada 2025 r.
Czwarty przetarg miał miejsce w dniu 16 stycznia 2026 r.
Warunki ogólne:
2) Nieruchomość jest wolna od długów i ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa, Nad Brzęczkiem

...odbędzie się 26 marca 2026 roku o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bielawie,
Pl. Wolności 1 - sala nr 21 na II piętrze.
Cena wywoławcza wynosi 350 000,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt tysięcy 00/100). Do ceny
uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT wg stawki obowiązującej na dzień
powstania obowiązku podatkowego.
Wadium w pieniądzu w wysokości 20% ceny wywoławczej (70 000,00 zł) należy wnieść na
rachunek Gminy Bielawa: Santander Bank Polska S.A. 1 oddział Bielawa
85 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

245 zł/m²

1 429 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa, Nad Brzęczkiem

Cena wywoławcza:

350 000 zł

245 zł/m²

1 429 m²

Pl. Wolności 1 - sala nr 21 na II piętrze.
powstania obowiązku podatkowego.
85 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa, Nad Brzęczkiem

...odbędzie się 26 marca 2026 roku o godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Bielawie,
Pl. Wolności 1 - sala nr 21 na II piętrze.
Cena wywoławcza wynosi 275 000,00 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt pięć tysięcy 00/100).
Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT wg stawki obowiązującej na
dzień powstania obowiązku podatkowego.
Wadium w pieniądzu w wysokości 20% ceny wywoławczej (55 000,00 zł) należy wnieść na
rachunek Gminy Bielawa: Santander Bank Polska S.A. 1 oddział Biel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

275 000 zł

254 zł/m²

1 083 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa, Nad Brzęczkiem

Cena wywoławcza:

275 000 zł

254 zł/m²

1 083 m²

Pl. Wolności 1 - sala nr 21 na II piętrze.
dzień powstania obowiązku podatkowego.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości