Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Jana Michejdy

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych
w Jeleniej Górze, które odbędą się w dniu 25 marca 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

VI PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
2. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w rejonie ulicy Jana Michejdy, w granicach działki
numer 49 o powierzchni 0,3935 ha, obręb 0008, Cieplice VIII, A...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

147 zł/m²

3 935 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Jana Michejdy

Cena wywoławcza:

580 000 zł

147 zł/m²

3 935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Czarne, Poziomkowa

...odbędzie się dnia 25 marca 2026 roku o godz. 10
00

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Poziomkowej w granicach działki numer 73
o powierzchni 0,8296 ha, AM - 5 obręb 0026, Czarne II, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00114492/5.
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 495 000,00 zł
Wadium: 49 500,00 zł
Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 000 zł

59,67 zł/m²

8 296 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Czarne, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

495 000 zł

59,67 zł/m²

8 296 m²

...odbędzie się dnia 25 marca 2026 roku o godz. 10
00

Cena wywoławcza nieruchomości netto: 495 000,00 zł
Wadium: 49 500,00 zł
Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Lądek-Zdrój

...odbędzie się

dnia 25 marca 2026 r. o godz. 09:00

w Urzędzie Miasta i Gminy Lądek-Zdrój, Rynek 31 pokój nr 26 na II piętrze

Cena wywoławcza: 861.000,00 zł brutto (osiemset sześćdziesiąt jeden tysięcy złotych 00/100) w tym 23 % VAT

Wadium: 86.000,00 zł (osiemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100)

Postąpienie minimalne: o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem w górę do pełnych dzies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

861 000 zł

151 zł/m²

5 717 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na działkę

Lądek-Zdrój

Cena wywoławcza:

861 000 zł

151 zł/m²

5 717 m²

...odbędzie się

dnia 25 marca 2026 r. o godz. 09:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Katowicka

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026 r. o godzinie 1100 w Urzędzie Miejskim
w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.
Cenę wywoławczą do III (trzeciego) przetargu ustala się w wysokości 600 000,00 zł (słownie:
sześćset tysięcy złotych 00/100).
Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 10a) lit. a) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.
U. z 2025 r. poz. 775) do ceny nieruchomości zabudowanej nie dolicza się podatku VAT (zwolnienie).
Wadium w kwocie 60 000,00 zł (słownie: sześćdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 327 zł/m²

452 m² 11 pokoi

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Katowicka

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 327 zł/m²

452 m² 11 pokoi

w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.
sześćset tysięcy złotych 00/100).
Wadium w kwocie 60 000,00 zł (słownie: sześćdz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na obiekt / lokal

Kutno

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta Kutno, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 18, pok. 403.

Szczegółowych informacji dotyczących warunków przetargu udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miasta Kutno, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 18, pokój 203 – tel. 24 253-12-47, 24 253-11-44.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

452 000 zł

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KUTNO
Przetarg na obiekt / lokal

Kutno

Cena wywoławcza:

452 000 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KUTNO
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Chemiczna

...odbędzie się W DNIU 25.03.2026 r. O GODZ. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta
Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173). Pierwsze przetargi odbyły się 29.10.2025 r.

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 000 zł

218 zł/m²

1 650 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Chemiczna

Cena wywoławcza:

360 000 zł

218 zł/m²

1 650 m²

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Mistrzowska

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

165 zł/m²

1 269 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Mistrzowska

Cena wywoławcza:

210 000 zł

165 zł/m²

1 269 m²

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Głucha

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

221 zł/m²

2 129 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Głucha

Cena wywoławcza:

470 000 zł

221 zł/m²

2 129 m²

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18.03.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Wrocławska

...odbędzie się dnia 25 marca 2026 roku o godz. 1000

1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Wrocławskiej w granicach działki numer
532 o powierzchni 0,3270 ha, AM - 12 obręb 0063, Maciejowa III, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej
Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00112589/8.
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 470 000,00 zł
Wadium: 47 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

144 zł/m²

3 270 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Wrocławska

Cena wywoławcza:

470 000 zł

144 zł/m²

3 270 m²

...odbędzie się dnia 25 marca 2026 roku o godz. 1000

Cena wywoławcza nieruchomości netto: 470 000,00 zł
Wadium: 47 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na obiekt / lokal

Polanica-Zdrój, aleja 1000-lecia

Polanica-Zdrój, dnia 20 stycznia 2026 r.

_WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH_

Burmistrz Miasta Polanica-Zdrój ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż następujących lokali niemieszkalnych w budynku wielorodzinnym:

*** Lokal nr 17 w budynku przy alei 1000-lecia 4 w Polanicy-Zdroju o pow. 46,12 m2 wraz z udziałem w wysokości 2812/100000 we wspólnych częściach budynku i prawie współwłasności działki gruntu nr 305/13 o pow. 0,1845 ha, obręb Stary Zdrój, gm. Polanica-Zd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

765 000 zł

16 587 zł/m²

46 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Polanicy-Zdroju
Przetarg na obiekt / lokal

Polanica-Zdrój, aleja 1000-lecia

Cena wywoławcza:

765 000 zł

16 587 zł/m²

46 m²

Polanica-Zdrój, dnia 20 stycznia 2026 r.

_WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH_

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Polanicy-Zdroju
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Kolejowa

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026r. o godzinie 1000, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
8.1. Osoba przystępująca do przetargu, winna wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości 10% ceny wywoławczej
tj. 53 500,00 zł, na konto bankowe Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A.
z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 18 marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

535 000 zł

4 664 zł/m²

115 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Kolejowa

Cena wywoławcza:

535 000 zł

4 664 zł/m²

115 m²

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
8. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na dom

Wejherowo, Przemysłowa

...odbędzie się dnia 25 marca 2026 r., o godz. 9:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wejherowie, ul. 12 Marca 195.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 137 000,00 zł. Wpłaty należy dokonać na konto Urzędu Miejskiego w Wejherowie: Bank Millenium S.A., nr 14116022020000000061963861, najpóźniej do dnia 18 marca 2026 r. Dowód tożsamości uczestnika oraz konieczne pełnomocnictwa podlegają przedłożeniu komisji prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 370 000 zł

4 597 zł/m²

298 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na dom

Wejherowo, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

1 370 000 zł

4 597 zł/m²

298 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wejherowo
Przetarg na obiekt / lokal

Wrocław, Plac Grunwaldzki, pl. św. Macieja

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, w sali nr 215, o godz. 10:00, dnia 25 marca 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 18 marca 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

345 000 zł

7 340 zł/m²

47 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na obiekt / lokal

Wrocław, Plac Grunwaldzki, pl. św. Macieja

Cena wywoławcza:

345 000 zł

7 340 zł/m²

47 m²

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

kutnowski, gm. Krzyżanów, Siemienice

...odbędzie się IV PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w obrębie 0026 - Siemienice, gmina Krzyżanów, województwo łódzkie, powiat kutnowski

Położenie nieruchomości: Siemienice

Numery ewidencyjne działek: 74/1 i 62/4

Jednostka rejestrowa, numer obrębu, oznaczenie użytków:

- działka nr 74/1, województwo łódzkie, powiat kutnowski, jednostka ewidencyjna: 100205_2 Krzyżanów, obręb: 0026 Siemienice, jednostka rejestrowa G184, Id działki 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 000 zł

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na dom

kutnowski, gm. Krzyżanów, Siemienice

Cena wywoławcza:

149 000 zł

Położenie nieruchomości: Siemienice

Numery ewidencyjne działek: 74/1 i 62/4

Jednostka rejestrowa, numer obrębu, oznaczenie użytków:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Płoty, Golczewska

BURMISTRZ PŁOTÓW
ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiących własność Gminy PŁOTY

Położenie nieruchomości
Obręb 0001 m. Płoty,
ul. Golczewska

Nr KW
SZ1G/00021411/8

Nr
działki
192/4

Pow.
(ha)
0,2899

(w zł)
28.000

Wadium
2.800
Przetargi zostaną przeprowadzone w dniu 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 zł

9,66 zł/m²

2 899 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płoty
Przetarg na działkę

Płoty, Golczewska

Cena wywoławcza:

28 000 zł

9,66 zł/m²

2 899 m²

BURMISTRZ PŁOTÓW

Położenie nieruchomości
Obręb 0001 m. Płoty,
ul. Golczewska

Nr KW
SZ1G/00021411/8

Nr
działki
192/4

Pow.
(ha)
0,2899

(w zł)
28.000

Wadium
2.800
Przetargi zostaną przeprowadzone w dniu 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płoty
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości