Bytom, Miechowice, Felińskiego

Syndyk masy upadłości *** w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział X Gospodarczy (sygn. akt: KA1K/GUp-s/1222/2025), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej nr ***położonej w Bytomiu (41-923) przy ul. Felińskiego ***, dla której Sąd Rejonowy w Bytomiu, Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

309 000 zł

4 828 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bytom, Miechowice, Felińskiego

Cena wywoławcza:

309 000 zł

4 828 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Czerwionka-Leszczyny, Lipowa

1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika *** na następujących warunkach:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Czerwionka – Leszczyny przy ul. Lipowej *** dla której Sąd Rejonowy w Rybniku prowadzi księgę wieczystą o nr***. Nieruchomość oszacowano na kwotę844 000,00 zł

2. Sprzedaż prawa włas...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

844 000 zł

3 161 zł/m²

267 m² 6 pokoi

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk Aneta Brachaczek
Przetarg na dom

Czerwionka-Leszczyny, Lipowa

Cena wywoławcza:

844 000 zł

3 161 zł/m²

267 m² 6 pokoi

2. Sprzedaż prawa włas...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk Aneta Brachaczek
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Tarpanowa

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Tarpanowej *** - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, którą jest*** sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Tarpanowej *** dla którego Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

372 800 zł

5 917 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Tarpanowa

Cena wywoławcza:

372 800 zł

5 917 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kędzierzyńsko-kozielski, gm. Reńska Wieś, Gierałtowice, Główna

Syndyk masy upadłości ***, w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym w Opolu, Wydział V Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych (sygn. akt OP1O/GUp/6/2025), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym***oraz z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym *** o łącznej powierzchni 11.4385 ha, zabudowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 667 000 zł

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Cena wywoławcza:

1 667 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bytom, Rozbark, Karola Miarki

Syndyk masy upadłości***w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział X Gospodarczy (sygn. akt: KA1K/GU/131/2025), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci prawa własności do nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej nr *** położonej w budynku wielorodzinnym przy ul. Karola Miarki ***w Bytomiu (41-902) o powierzchni użytkowej 159,78 m2 (bez powierzchni pomieszczeń przynal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

418 400 zł

2 631 zł/m²

159 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bytom, Rozbark, Karola Miarki

Cena wywoławcza:

418 400 zł

2 631 zł/m²

159 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sokołów Podlaski

Syndyk masy upadłości *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze nieograniczonego pisemnego konkursu ofert nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,3305 ha, położoną w miejscowości Przywózki, gm. Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim prowadzi księgę wieczystą nr SI1P/+48... pokaż numer/1.

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość o charakterze leśnym. Cena sprzedaży nie może być niższa niż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sokołów Podlaski

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Drawno, Barnimie

Syndyk masy upadłości ***w upadłości

zaprasza do składania pisemnych ofert na nabycie z wolnej ręki

-------------------------

*** prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek ewidencyjnych o numerze*** numerze ***oraz numerze ***położonej w miejscowości Barnimie, dla której Sąd Rejonowy w Choszcznie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 54.800,00 zł (słownie: pięćdziesiąt cztery tysiące osiemset ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 800 zł

1,31 zł/m²

41 958 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Drawno, Barnimie

Cena wywoławcza:

54 800 zł

1,31 zł/m²

41 958 m²

Syndyk masy upadłości ***w upadłości

-------------------------

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Woźniki

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargu (26.05.2026 r.). W przypadku licytacji kwota postąpienia wynosić będzie 1 000,00 PLN.

6) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Syndyka, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od syndyka masy upadłości.

7) Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości objętej niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 081 zł

11,17 zł/m²

12 812 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Woźniki

Cena wywoławcza:

143 081 zł

11,17 zł/m²

12 812 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Bałuty, Ratajska

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 roku w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź o godzinie 09.00.

VII. Ogłoszenie oraz warunki konkursu ofert mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny. Syndykowi przysługuje prawo uznania bez podawania przyczyny, że konkurs nie został rozstrzygnięty oraz prawo unieważnienia całego konkursu lub jego części bez podawania przyczyn.

VIII. Szczegółowe warunki konkursu ofert określa regulamin sporządzony pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 313 291 zł

1 215 zł/m²

2 728 m² 10 pokoi

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Bałuty, Ratajska

Cena wywoławcza:

3 313 291 zł

1 215 zł/m²

2 728 m² 10 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 61/2 o pow. ewid. 0.1692. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1692 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1022 ha; RV/R - 0,0670 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Smogóry działka nr: 264/30 o pow. ewid. 2.8307. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3431 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3431 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 6888. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 147/2 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wikp.

ogłasza II przetarg ustny
nieograniczony (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi ze zlikwidowanego PFZ w
Słońsku.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zgodna z wykazem opublikowanym w dniu 05.03.2026r.
w Urzędzie Gminy w Słońsku, sołectwie Ownice, Lubuskiej Izbie Rolniczej, w siedzibie Oddziału Terenowego
KOWR w Gorzowie Wlkp. oraz Sekcji Zamiejscowej w Ośnie Lubuskim a także stronie podmiotowej w Biule...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 500 zł

1 038 zł/m²

172 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

178 500 zł

1 038 zł/m²

172 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 177 o pow. ewid. 0.5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4200 ha; RVI/R - 0,0400 ha; ŁV/Ł - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Trzebów działka nr: 202/6 o pow. ewid. 0.5029. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5029 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5029 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości