olsztyński, gm. Kolno, Kruzy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Kolno, obręb Kruzy działka nr: 252/5 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00028254/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 650 zł

4,36 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Kolno, Kruzy

Cena wywoławcza:

12 650 zł

4,36 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ropczycko-sędziszowski, gm. Sędziszów Małopolski, Zagorzyce

RAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza II- gi publiczny nieograniczony przetarg
ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości
wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wymienionych w wykazie
z dnia 13.02.2026r.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość położona na terenie gminy
Sędziszów Małopolski Obręb 0014 Zagorzyce, powiat ropczyckosędziszowski, woj. podkarpackie, oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr
7136/1, 7142/1, 7143/3 о рow. łączn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 300 zł

27,00 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ropczycko-sędziszowski, gm. Sędziszów Małopolski, Zagorzyce

Cena wywoławcza:

24 300 zł

27,00 zł/m²

900 m²

RAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza II- gi publiczny nieograniczony przetarg
ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości
z dnia 13.02.2026r.
7136/1, 7142/1, 7143/3 о рow. łączn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Kramarzewo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Kramarzewo działka nr: 133 o pow. ewid. 0.3900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3900 ha, w tym w użytkach (LsV/Ls - 0,3900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00003218/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

2,28 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Kramarzewo

Cena wywoławcza:

8 900 zł

2,28 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Biała Podlaska, Husinka

Nieruchomość rolna niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Husinka jako działka
nr 28/1 dla której jest prowadzona księga wieczysta nr LU1B/00098645/7

Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna pow. nieruchomości wynosi 0,1776 ha w tym:

Grunty zadrzewione – 0,1776 ha w klasie : Lzr-RVI -0,1776 ha

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Biała Podlaska działka stanowi lasy oraz grunty orne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,18 zł/m²

1 776 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bialski, gm. Biała Podlaska, Husinka

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,18 zł/m²

1 776 m²

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza II przetargi ustne nieograniczone (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych w obrębach Tarłów,
Cegielnia, gmina Tarłów, powiat opatowski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości rolne, określone w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. op...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 100 zł

3,98 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów

Cena wywoławcza:

17 100 zł

3,98 zł/m²

4 300 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza II przetargi ustne nieograniczone (licytacje)
na sprzedaż
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 zł

3,54 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Cena wywoławcza:

4 600 zł

3,54 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,48 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Potoczek

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,48 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

1 400 zł

2,33 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Sadowie, Czerwona Góra

Cena wywoławcza:

1 400 zł

2,33 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Zawichost,
gmina Zawichost, powiat sandomierski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna, określona w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. opis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Zawichost, powiat sandomierski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

3,57 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Cena wywoławcza:

2 500 zł

3,57 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Sadowie, Bukowiany

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetargi ustne nieograniczone (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych w obrębach
Bukowiany i Czerwona Góra, gmina Sadowie, powiat opatowski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 850 zł

6,87 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Sadowie, Bukowiany

Cena wywoławcza:

39 850 zł

6,87 zł/m²

5 800 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetargi ustne nieograniczone (licytacje)
na sprzedaż
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

5 950 zł

1,47 zł/m²

4 040 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Ożarów, Nowe

Cena wywoławcza:

5 950 zł

1,47 zł/m²

4 040 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 250 zł

2,71 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Cena wywoławcza:

3 250 zł

2,71 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Sadowie, Bukowiany

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetargi ustne nieograniczone (licytacje)

Cena wywoławcza:

17 900 zł

2,98 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Sadowie, Bukowiany

Cena wywoławcza:

17 900 zł

2,98 zł/m²

6 000 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetargi ustne nieograniczone (licytacje)
na sprzedaż
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości