konecki, gm. Smyków, Wólka Smolana

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Smyków, obręb Wólka Smolana działka nr: 182 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RVI/Lzr - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00017188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 730 zł

14,33 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Smyków, Wólka Smolana

Cena wywoławcza:

5 730 zł

14,33 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Dubiecko, Śliwnica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat przemyski, gmina Dubiecko, obręb Śliwnica działka nr: 1116/19 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1P/00075086/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 260 zł

4,66 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Dubiecko, Śliwnica

Cena wywoławcza:

3 260 zł

4,66 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Bledzew działki nr: 920/1 o pow. ewid. 0.2300, nr: 920/3 o pow. ewid. 5.1000, nr: 920/2 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 5.4900 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5600 ha; RV/R - 0,4400 ha; RV/Lz - 3,2000 ha; W/W - 0,0700 ha; LsV/Ls - 0,2300 ha; LsVI/Ls - 0,1600 ha; Lz/Lz - 0,8300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048134/6, GW1M/00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Chycina działka nr: 208/1 o pow. ewid. 11.8434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 11.8434 ha, w tym w użytkach (RV/R - 3,4447 ha; RVI/R - 0,9287 ha; RVI/Lz - 0,0588 ha; N/N - 7,4112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048163/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Fredropol, Posada Rybotycka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat przemyski, gmina Fredropol, obręb Posada Rybotycka działka nr: 129/2 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0100 ha; RV/R - 0,0100 ha; ŁIV/Lzr - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1P/00100058/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 690 zł

11,73 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Fredropol, Posada Rybotycka

Cena wywoławcza:

4 690 zł

11,73 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Bircza, Brzuska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat przemyski, gmina Bircza, obręb Brzuska działka nr: 42 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1P/00039006/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 130 zł

7,04 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Bircza, Brzuska

Cena wywoławcza:

21 130 zł

7,04 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Krzywcza, Krzywcza

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat przemyski, gmina Krzywcza, obręb Krzywcza działka nr: 723/2 o pow. ewid. 0.2954. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2954 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2631 ha; PsV/Ps - 0,0323 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1P/00043134/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 480 zł

3,55 zł/m²

2 954 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przemyski, gm. Krzywcza, Krzywcza

Cena wywoławcza:

10 480 zł

3,55 zł/m²

2 954 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Świerczewo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.goleniowski, gmina Nowogard,obr.Świerczewo, dz.nr 92,pow.0,1800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 250 zł

11,25 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Świerczewo

Cena wywoławcza:

20 250 zł

11,25 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Rynica, dz.nr 148,pow.0,3800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 680 zł

10,71 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Rynica

Cena wywoławcza:

40 680 zł

10,71 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolbuszowski, gm. Kolbuszowa, Górna Zarębki Poręby Kupieńskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 26.05.2026 godz. 9:20

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 703 zł

13,24 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

43 703 zł

13,24 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Widuchowa, 1

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr.Widuchowa 1, dz.nr 105,pow.0,6031 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 020 zł

39,96 zł/m²

6 031 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Widuchowa, 1

Cena wywoławcza:

241 020 zł

39,96 zł/m²

6 031 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

dębicki, gm. Żyraków, Bobrowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na dzierżawę 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 26.05.2026r. godz. 12:20

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

- zł

4 402 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

dębicki, gm. Żyraków, Bobrowa

Cena wywoławcza:

- zł

4 402 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Barlinek, Rychnów

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski, gmina Barlinek ,obr.Rychnów, dz.nr 375/2,pow.0,0200 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 zł

13,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Barlinek, Rychnów

Cena wywoławcza:

2 600 zł

13,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

inowrocławski, gm. Inowrocław, Cieślin

...na portalu KOWR www.kowr.gov.pl.
Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość nierolna położona w województwie kujawskopomorskim, powiat inowrocławski, na terenie gminy Inowrocław, w obrębie Cieślin, oznaczona
jako działka nr 206/15 o powierzchni 0,0058 ha (w tym użytki i ich klasy wg. danych z ewidencji
gruntów: Bi - 0,0058 ha) dla której w Sądzie Rejonowym w Wydziale Ksiąg Wieczystych w
Inowrocławiu prowadzona jest księga wieczysta nr BY1I/00042054/3.
W dziale II znajduję się wpis:
N...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 000 zł

552 zł/m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

inowrocławski, gm. Inowrocław, Cieślin

Cena wywoławcza:

32 000 zł

552 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Dobra powiat policki, pochodzącej z byłego Przedsiębiorstwa Rolno-
Handlowego w Dobrej Szcz.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
04.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.w.15.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr
154...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 750 zł

227 zł/m²

1 101 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Cena wywoławcza:

249 750 zł

227 zł/m²

1 101 m²

ogłasza
Handlowego w Dobrej Szcz.
154...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości