Inowrocław, Towarowa

Syndyk Masy Upadłości ***z siedzibą w Inowrocławiu – w upadłości oferuje w bieżącej sprzedaży towary w postaci perfumów i perfumetek o określonych numerach zapachów, odżywek, kremów, żeli i opakowań jakie w obrocie miała upadła spółka.

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Prawo własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Inowrocławiu przy ul. Towarowej *** dz. nr. ***o pow. 0,9688 ha (na jakiej posadowiony jest budynek – hala produkcyjno - magazynowa w nowoczesnym budo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Inowrocław, Towarowa

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Komorniki, Komorniki, Storczykowa

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości lokalowej nr***położonej w Komornikach przy ul. Storczykowej *** wraz z udziałem wynoszącym 4647/387400 części w nieruchomości wspólnej (prawie własności gruntu oraz częściach wspólnych budynku) zapisanej w księdze wieczystej o numerze ***, prowadzonej przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych, wchodzącej w skład masy upadłości (dalej jako: "Nieruchomość" lub "Przedmiot Sprzedaży").

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 730 zł

6 988 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Komorniki, Komorniki, Storczykowa

Cena wywoławcza:

324 730 zł

6 988 zł/m²

47 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

kolski, gm. Babiak, Bogusławice

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza III przetarg ustny NIEOGRANICZONY
w dniu 25.05.2026 r. o godz. 9:00
na sprzedaż lokalu mieszkalnego
położonego w gminie Babiak, powiat kolski, woj. wielkopolskie
Działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (tj. Dz.
U. z 2025 r. poz. 826), zwana dalej „u.o.g.n.r.S.P”) oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia
Rolnictwa – Oddział Terenow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 800 zł

776 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

kolski, gm. Babiak, Bogusławice

Cena wywoławcza:

40 800 zł

776 zł/m²

53 m²

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza III przetarg ustny NIEOGRANICZONY
w dniu 25.05.2026 r. o godz. 9:00
na sprzedaż lokalu mieszkalnego
Rolnictwa – Oddział Terenow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

koniński, gm. Wilczyn, Kopydłowo

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza II przetarg ustny NIEOGRANICZONY
w dniu 25.05.2026 r. o godz. 10:00
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej
położonej w gminie Wilczyn, powiat koniński, woj. wielkopolskie
Działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (Dz. U.
z 2025 r. poz. 826 tekst jednolity) oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa – Oddział
Terenowy w Poznan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 720 zł

1 242 zł/m²

44 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

koniński, gm. Wilczyn, Kopydłowo

Cena wywoławcza:

54 720 zł

1 242 zł/m²

44 m²

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza II przetarg ustny NIEOGRANICZONY
w dniu 25.05.2026 r. o godz. 10:00
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej
Terenowy w Poznan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonych w obrębie Gacki,
gmina Szydłów, powiat staszowski, woj, świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości rolne, określone w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. opisane w poni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Szydłów, powiat staszowski, woj, świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Łubnice, Przeczów

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Przeczów,
gmina Łubnice, powiat staszowski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna, określona w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 10.03.2026 r. do 25.03.2026 r. opisane w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 500 zł

4,50 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Łubnice, Przeczów

Cena wywoławcza:

31 500 zł

4,50 zł/m²

7 000 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Łubnice, powiat staszowski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Szydłów, powiat staszowski, woj, świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. opisane w poniż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 370 zł

11,61 zł/m²

1 582 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Cena wywoławcza:

18 370 zł

11,61 zł/m²

1 582 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Szydłów, powiat staszowski, woj, świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Duże

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chmielnik, obręb Zrecze Duże działki nr: 437 o pow. ewid. 0.0100, nr: 422 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0200 ha; ŁV/Ł - 0,0400 ha; ŁVI/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1J/00039588/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

2,86 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Duże

Cena wywoławcza:

2 000 zł

2,86 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chmielnik, obręb Śladków Mały działka nr: 42/29 o pow. ewid. 0.1689. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1689 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0240 ha; RVI/R - 0,1449 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1B/00036194/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 580 zł

60,14 zł/m²

1 689 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały

Cena wywoławcza:

101 580 zł

60,14 zł/m²

1 689 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Duże

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chmielnik, obręb Zrecze Duże działka nr: 448 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1J/00039588/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 330 zł

16,66 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Zrecze Duże

Cena wywoławcza:

8 330 zł

16,66 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włoszczowski, gm. Radków, Dzierzgów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat włoszczowski, gmina Radków, obręb Dzierzgów działka nr: 367 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00062368/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 370 zł

6,24 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włoszczowski, gm. Radków, Dzierzgów

Cena wywoławcza:

4 370 zł

6,24 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chęciny, Wolica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chęciny, obręb Wolica działka nr: 22/1 o pow. ewid. 0.9000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9000 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,6600 ha; ŁVI/Ł - 0,2400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00076080/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 910 zł

3,77 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chęciny, Wolica

Cena wywoławcza:

33 910 zł

3,77 zł/m²

9 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Chmielnik, obręb Śladków Mały działka nr: 42/32 o pow. ewid. 0.1538. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1538 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1538 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1B/00036194/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 110 zł

55,99 zł/m²

1 538 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Chmielnik, Śladków Mały

Cena wywoławcza:

86 110 zł

55,99 zł/m²

1 538 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włoszczowski, gm. Secemin, Krzepin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat włoszczowski, gmina Secemin, obręb Krzepin działka nr: 152 o pow. ewid. 0.9400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9400 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0200 ha; RIVb/R - 0,1900 ha; RV/R - 0,3000 ha; RVI/R - 0,0600 ha; LsV/Ls - 0,2800 ha; LsVI/Ls - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00042480/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 460 zł

3,88 zł/m²

9 400 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włoszczowski, gm. Secemin, Krzepin

Cena wywoławcza:

36 460 zł

3,88 zł/m²

9 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Pierzchnica, Wierzbie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Pierzchnica, obręb Wierzbie działka nr: 97/3 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (PsVI/Ps - 0,0700 ha; N/N - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1B/00032163/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 450 zł

22,88 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Pierzchnica, Wierzbie

Cena wywoławcza:

27 450 zł

22,88 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości