Legnica, Odrzańska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Odrzańska

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Drezdenko

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

B U R M I S T R Z D R E Z D E N K A
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
niżej wymienionej nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na obiekt / lokal

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Burmistrz Ziębic na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku, o gospodarce nieruchomościami
(Dz. U. z 2026 r. poz. 399 z poźn.zm.), oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku
w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości
(Dz. U. z 2021r., poz. 2213 z późn.zm.), - organizuje w dniu 26.05.2026 roku o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego która położona jest w Ziębicach przy ul. Przemysłowej nr 6, lokal w parterze budynku
wie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

513 zł/m²

117 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na obiekt / lokal

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

60 000 zł

513 zł/m²

117 m²

wie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na dom

Zabrze, Dożynkowa

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Oględziny nieruchomości odbędą się 12 maja 2026 r. w godzinach 1100-1200. Kontakt
z administracją POM 3 w Zabrzu przy ul. Karola Miarki 5, tel. 32 373 47 33.
Wadium:
Wadium w wysokości 38.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w Banku Polska Kasa Opieki S.A. (Pekao) nr 98 1240 1037 1111 0011
6230 4814 do dnia 19 maja 2026 r. Z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

2 903 zł/m²

66 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Dożynkowa

Cena wywoławcza:

190 000 zł

2 903 zł/m²

66 m²

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
6230 4814 do dnia 19 maja 2026 r. Z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 10
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 4 marca 2025 r. Drugi przetarg odbył się 10 czerwca 2025 r. Trzeci
przetarg odbył się 31 lipca 2025 r. Czwarty przetarg odbył się 25 listopada 2025 r. Piąty przetarg
odbył się 26 lutego 2026 r.
z administracją POM 1 w Zabrzu przy ul. 3 Maja 84, tel. 32 373 47 10.
Wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 000 zł

963 zł/m²

244 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

235 000 zł

963 zł/m²

244 m²

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 10
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
odbył się 26 lutego 2026 r.
Wadi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Królowej Kingi

...odbędzie się 26 maja 2026 r. w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Powstańców
Śląskich 5-7 o godzinie 9
00
.
Wadium:
Wadium w wysokości 11.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
6230 4814 do dnia 19 maja 2026 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na
wskazane wyżej konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

261 zł/m²

211 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Królowej Kingi

Cena wywoławcza:

55 000 zł

261 zł/m²

211 m²

Śląskich 5-7 o godzinie 9
00
.
Wadium:
wskazane wyżej konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 11.00

w sali nr 204 Urzędu Miasta Mysłowice przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 20 maja 2026 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 42.000,-zł (słownie: czterdzieści dwa tysiące złotych). Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.myslowice.pl/nieruchomości/ogłoszenia o przetargach na sprzedaż lub dzierżawę nieruchomości/ aktualne przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

4 351 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

210 000 zł

4 351 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 11.00

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 12.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 20 maja 2026 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 19.000,-zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy złotych), z podaniem numerów działek. Pełna treść ogłoszenia o przetargu, zawierająca szczegółowe warunki przetargu dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.myslowice.pl/nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

216 zł/m²

439 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice

Cena wywoławcza:

95 000 zł

216 zł/m²

439 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 10
30 w sali 207
Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Trzeci przetarg odbył się 13 stycznia 2026 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 25.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
6230 4814 do dnia 19 maja 2026 r. Za termin wniesieni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

158 zł/m²

791 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

125 000 zł

158 zł/m²

791 m²

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 10
30 w sali 207
Pierwszy przetarg odbył się 31 lipca 2025 r.
Drugi przetarg odbył się 7 października 2025 r.
Trzeci przetarg odbył się 13 stycznia 2026 r.
Wadium:
6230 4814 do dnia 19 maja 2026 r. Za termin wniesieni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Głogów, Obrońców Pokoju

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 10:00 w sali nr 114 Urzędu
Miejskiego w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów

Wadium w podanej wysokości należy wpłacić na rachunek Gminy Miejskiej
Głogów: BNP Paribas Bank Polska S.A. nr 65 2030 0045 1110 0000 0192 9720,
z dopiskiem: „wadium na lokal przy ul. Obrońców Pokoju 7c/58”, w terminie
nie później niż do dnia 20 maja 2026 r. Za datę wpłacenia wadium uważa się
wpływ wymaganej kwoty na rachunek Gminy Miejskiej Głogów....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

5 810 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głogowie
Przetarg na mieszkanie

Głogów, Obrońców Pokoju

Cena wywoławcza:

165 000 zł

5 810 zł/m²

28 m² 1 pokój

Miejskiego w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głogowie
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

...odbędzie się dnia 26 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 21 maja 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

296 zł/m²

944 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

Cena wywoławcza:

279 000 zł

296 zł/m²

944 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

...odbędzie się dnia 26 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetargów: I-pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

319 000 zł

300 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

Cena wywoławcza:

319 000 zł

300 zł/m²

1 065 m²

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetargów: I-pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie pisemnego zgłoszenia udziału
w przetargu, oświadczenia o zapoznaniu się z warunkami przetargu oraz wpłata wadium
w terminie do dnia 19 maja 2026 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark
nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą
w Lidzbarku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

34,10 zł/m²

10 265 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz

Cena wywoławcza:

350 000 zł

34,10 zł/m²

10 265 m²

Miasta i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.
w Lidzbarku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

Mieroszów

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Mieroszowie
- sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze nr 07 8395
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

- sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości