Mieroszów

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 9:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Mieroszowie -
sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
nr 07 8395 0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 300 zł

68,96 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

Cena wywoławcza:

75 300 zł

68,96 zł/m²

1 092 m²

sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
nr 07 8395 0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
1. V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/11 i nr 395/12
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/11 – o powierzchni 0,0029 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/12 – o powierzchni 0,0028 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

237 zł/m²

57 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

13 500 zł

237 zł/m²

57 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

2. V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/13 i nr 395/14
o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/13 – o powierzchni 0,0027 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/14 – o powierzchni 0,0026 ha, użytek gruntowy Bp, Księga w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

238 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

12 600 zł

238 zł/m²

53 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Gryfino

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godzinie 10.00 w sali nr 34 Urzędu Miasta i Gminy
w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
Wadium należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej do dnia 20 maja 2026 r. na rachunek bankowy
Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4472 1268 Bank PEKAO S.A. Oddział w Gryfinie.
Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na wskazany rachunek
bankowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

70,97 zł/m²

1 550 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

110 000 zł

70,97 zł/m²

1 550 m²

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

69,50 zł/m²

2 374 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

165 000 zł

69,50 zł/m²

2 374 m²

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

70,65 zł/m²

2 477 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

175 000 zł

70,65 zł/m²

2 477 m²

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

70,56 zł/m²

2 126 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

150 000 zł

70,56 zł/m²

2 126 m²

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
bankowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na obiekt / lokal

tczewski, gm. Pelplin, Rudno

...odbędzie się DNIA 26 maja 2026 r., o godz. 8:30 w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Pelplinie, Pl. Grunwaldzki 4 – I piętro (sala ślubów).
Termin pierwszego przetargu odbył się dnia 30 grudnia 2025 r. (zakończony wynikiem negatywnym).
Termin drugiego przetargu odbył się dnia 9 marca 2026 r. (zakończony wynikiem negatywnym).

VI. TERMIN OGLĘDZIN: został wyznaczony na dzień 19.05.2026 r. na godzinę 11.00. W pozostałe dni poprzedzające przetarg oględzin można będzie dokonać po wcześniejszym uzgod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

794 zł/m²

62 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Pelplin
Przetarg na obiekt / lokal

tczewski, gm. Pelplin, Rudno

Cena wywoławcza:

49 000 zł

794 zł/m²

62 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Pelplin
Przetarg na mieszkanie

Mrągowo, Mrongowiusza

...odbędzie się W DNIU 26 maja 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Mrągowie przy ul. Królewieckiej 60A, w sali nr 1 o godzinie 10.00.

Pierwszy przetarg przeprowadzono w dniu 8 stycznia 2026 r. Drugi przetarg przeprowadzono w dniu 17 marca 2026 r.

Cena nieruchomości lokalowej osiągnięta w przetargu płatna jest przed zawarciem aktu notarialnego. Nabywca jest zobowiązany zwrócić Gminie Miasto Mrągowo, przed zawarciem aktu notarialnego, kwotę niewykorzystanego funduszu remontowego zgromadzonego przez W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 571 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mrągowo
Przetarg na mieszkanie

Mrągowo, Mrongowiusza

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 571 zł/m²

35 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mrągowo
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 10.00 w sali nr 204 Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

TERMIN WPŁATY WADIUM : 20 maja 2026 r.

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Mysłowice, położonej w Mysłowicach przy ul. Gwarków 7, obejmującej działkę numer 173/30 o pow. 917 m2, na arkuszu mapy 7 obrębu 0007 Mysłowice, zapisanej w księdze wieczystej nr KA1L/00010962/7 Sądu Rejonowego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

1 627 zł/m²

258 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

Cena wywoławcza:

420 000 zł

1 627 zł/m²

258 m²

TERMIN WPŁATY WADIUM : 20 maja 2026 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Rzeszów, Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 9.00, w Biurze Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa, Plac Ofiar Getta 3 w pokoju nr 13, I piętro.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 18 maja 2026 r. przelewem na konto Biura Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa PEKAO S.A. nr 50 1240 1037 1111 0011 5318 0500. W tytule przelewu należy wpisać ,,numer działki oraz obręb”.

Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na rachunek Biura.

Uczestnicy przetargu mogą zapoznać s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

385 zł/m²

312 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rzeszów
Przetarg na działkę

Rzeszów, Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Cena wywoławcza:

120 000 zł

385 zł/m²

312 m²

Uczestnicy przetargu mogą zapoznać s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rzeszów
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, Gdańska

...odbędzie się 26.05.2026r. o godz. 1300 w sali 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do 20.05.2026 roku

na konto: Miasto Słupsk, mBANK S.A. nr rachunku 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.

Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Miasta Słupska.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

3 103 zł/m²

11 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, Gdańska

Cena wywoławcza:

35 000 zł

3 103 zł/m²

11 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Głubczyce, Braciszów

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w
Głubczycach ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu
mogą brać udział osoby prawne i osoby fizyczne, jeżeli najpóźniej w dniu 22 maja 2026 r. wniosą jednorazowo
wadium w wysokości 8 000
zł na konto tut. Urzędu nr 94 10902154
0000 0005 6000 0129 Santander Bank Polska S.A. Oddział w Głubczycach,
przy czym za datę wpłaty na konto uważa się datę uznania rachunku Urzędu.
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

868 zł/m²

92 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Głubczyce, Braciszów

Cena wywoławcza:

80 000 zł

868 zł/m²

92 m²

wadium w wysokości 8 000
zł na konto tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na działkę

Gryfino

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godzinie 1100 w sali nr 34 Urzędu Miasta
i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.

Do ceny sprzedaży ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23% ceny. Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu wraz z podatkiem VAT płatna jest w całości przed podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Wadium należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej do dnia 20 maja 2026 r. na rachunek bankowy Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4472 12...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

96,15 zł/m²

1 040 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

100 000 zł

96,15 zł/m²

1 040 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

70,53 zł/m²

1 276 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

Gryfino

Cena wywoławcza:

90 000 zł

70,53 zł/m²

1 276 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości