Sochaczew, Wiskozowa

Zarządca masy sanacyjnej zaprasza do składania ofert. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym stanowiącym działkę gruntu nr *** położonej w mieście Sochaczew przy ul. Wiskozowej ***, gmina Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie, obręb 0001, jednostka ewidencyjna: 142801_1, gm. Sochaczew. Powierzchnia całości 271m2, powierzchnia budynku biurowo-usługowego 90,60m2. Księga wieczysta nieruchomości *** prowadzona jest prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 000 zł

3 212 zł/m²

91 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sochaczew, Wiskozowa

Cena wywoławcza:

291 000 zł

3 212 zł/m²

91 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chorzele

Syndyk, sprzeda z wolnej ręki: prawo własności do nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***z obrębu 0004 Bagienice Wielkie, gmina Chorzele, w powiecie przasnyskim. Dla szacowanej nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta KW ***.

Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 135 832 zł (słownie złotych polskich: sto trzydzieści pięć tysięcy osiemset trzydzieści dwa i 00/100).

Oferta - pod rygorem jej odrzucenia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 832 zł

11,49 zł/m²

11 822 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chorzele

Cena wywoławcza:

135 832 zł

11,49 zł/m²

11 822 m²

Oferta - pod rygorem jej odrzucenia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa

Syndyk masy upadłości w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, z dnia 27 sierpnia 2024 o ogłoszeniu upadłości *** sprzeda z wolnej ręki nieruchomości gruntowe położone na terenie Osiedla Parkowa przy ul. Parkowej w Wilkszynie, gmina Miękinia, powiat średzki, województwo dolnośląskie, stanowiące składnik majątku upadłej Spółki:

- praw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 900 zł

172 zł/m²

2 093 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa

Cena wywoławcza:

360 900 zł

172 zł/m²

2 093 m²

- praw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 11/31 o pow. 0,2074 ha dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 900 zł

30,33 zł/m²

2 074 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

62 900 zł

30,33 zł/m²

2 074 m²

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb 0026 Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 8/59, o pow. 0,2439 ha, w tym: RIVb – 0,1522 ha, PsIV-0,0917 ha, dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 500 zł

39,16 zł/m²

2 439 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

95 500 zł

39,16 zł/m²

2 439 m²

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.94.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/6
z obrębu Żórawie, okręg podatkowy I o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

ogłasza
z obrębu Żórawie, okręg podatkowy I o po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Panetwa Panstwa, połožonej na teterenie gminy Gryfino powiat gryfinski, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.95.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/7
z obrębu žórawie, okręg podat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

ogłasza
z obrębu žórawie, okręg podat...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.10.2025 г.
KOS.WKUZ.SW.W.143.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.10.2025 r., w skład której wchodzą:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
Panstwa, połozonej na terenle gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.96.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/8
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy I o p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

ogłasza
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy I o p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Banie,obr. Baniewice, dz.nr 282,pow.0,2400 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.144.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.11.2025 r., w skład której wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb 0026 Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr 8/48, 8/49, 8/50, 8/52 o łącznej pow. 1,6439 ha, dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 600 zł

13,12 zł/m²

16 439 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

215 600 zł

13,12 zł/m²

16 439 m²

Pełna treść w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr.Drzenin, dz.nr 28/26,pow.2,5001 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Bałuckiego

LOKALIZACJA

W trybie sprzedaży przetargowej AMW oferuje lokal mieszkalny nr 1 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Bałuckiego 5 w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Pięciokondygnacyjny budynek jest zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Obiekt wyposażony jest we wszystkie sieci infrastruktury miejskiej.

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Bałuckiego, ok. 4 km od ścisłego centrum. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe (ok. 300 m), oraz przystanki tramwajowe ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

21 695 zł/m²

15 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Bałuckiego

Cena wywoławcza:

320 000 zł

21 695 zł/m²

15 m²

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na obiekt / lokal

Zawadzkie

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest w miejscowości Zawadzkie, której znaczną część stanowią tereny przemysłowe otoczone lasami. Miejscowość zlokalizowana jest w odległości ok. 20 km od Strzelec Opolskich oraz 40 km od Opola i Gliwic. W Zawadzkiem znajduje się duża liczba obiektów handlowych.

Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z parkiem oraz domami jednorodzinnymi i budynkami instytucji samorządowych. Teren ma dostęp do drogi publicznej – ul. Dębowej.

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Na działce nr ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

2 070 zł/m²

314 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na obiekt / lokal

Zawadzkie

Cena wywoławcza:

650 000 zł

2 070 zł/m²

314 m²

LOKALIZACJA

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Na działce nr ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości