chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo

...odbędzie się w dniu 18.05.2026r o godzinie 12.00 w biurze

Gminnej Spółdzielni, na ul Chełmińskiej 11, 86-230 Lisewo.

§4

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości

55.000 zł (słownie: pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych).

Wadium w odpowiedniej wysokości należy wpłacić do dnia 18.05.2026 do godziny 11.00

na konto Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” 95 9484 1033 2305 0700 0137 0001.

W tytule wpłaty wadium należy wpisać: Zakup budynku administracji oraz oznaczy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

1 608 zł/m²

342 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Lisewie
Przetarg na dom

chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo

Cena wywoławcza:

550 000 zł

1 608 zł/m²

342 m²

Gminnej Spółdzielni, na ul Chełmińskiej 11, 86-230 Lisewo.

§4

55.000 zł (słownie: pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych).

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Lisewie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 r. o godzinie podanej w powyższej tabeli w sali nr 25 (II
piętro) Urzędu Gminy Bobrowniki w Bobrownikach ul. Gminna 8.
Warunki uczestnictwa w przetargu:
1. Warunkiem uczestnictwa w danym przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (zł),
obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych dopuszczonych do obrotu publicznego,
na konto Urzędu Gminy Bobrowniki: 45 8438 0001 0000 0143 2016 0004 w wysokości wskazanej
w powyższej tabeli, do dnia 11 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

810 000 zł

142 zł/m²

5 688 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

810 000 zł

142 zł/m²

5 688 m²

Warunki uczestnictwa w przetargu:
w powyższej tabeli, do dnia 11 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

...odbędzie się w dniu 18 maja 202 6 r. o godzinie podanej w powyższej tabeli w sali nr 25 (II
Warunki uczestnictwa w przetargu:
w powyższej tabeli, do dnia 11 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 020 000 zł

144 zł/m²

7 098 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

1 020 000 zł

144 zł/m²

7 098 m²

Warunki uczestnictwa w przetargu:
w powyższej tabeli, do dnia 11 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Kochanowice, Kochanowice

Wyciąg z ogłoszenia o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym
na sprzedaż nieruchomości gruntowej oraz częściowo zalesionej położonej w Kochcicach
stanowiącej własność Gminy Kochanowice (księga wieczysta CZ1L/00052386/9)

Przedmiot sprzedaży: dz. nr 13/5 o pow. 6,3269 ha ( w tym 0,9600 ha lasu),
dz. nr 13/6 o pow. 4,4893 ha
dz. nr 8/7 o pow. 0,4232 ha

przeznaczenie: dz. nr 13/5 część teren przestrzeni publicznej – usługi sportu i rekreacji, część teren lasów
dz. nr 13/6 teren infrastruktury ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 000 zł

64,80 zł/m²

63 269 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kochanowice
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Kochanowice, Kochanowice

Cena wywoławcza:

4 100 000 zł

64,80 zł/m²

63 269 m²

dz. nr 13/6 o pow. 4,4893 ha
dz. nr 8/7 o pow. 0,4232 ha

dz. nr 13/6 teren infrastruktury ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kochanowice
Przetarg na dom

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Jagodowa

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32- 070 Czernichów.

Wadium: wadium w wysokości 27 150,00 zł.

Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości podanej do dnia 13 maja 2026 r. przelewem na konto Velo Bank nr 11 1560 0013 2016 8117 6000 0037. Liczy się data wpływu na konto Urzędu Gminy – do 13 maja 2026 r.

Wadium wpłacone przez podmiot, który wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 000 zł

2 413 zł/m²

75 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie
Przetarg na dom

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Jagodowa

Cena wywoławcza:

181 000 zł

2 413 zł/m²

75 m²

Wadium: wadium w wysokości 27 150,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie
Przetarg na działkę

płocki, gm. Stara Biała, Nowe Trzepowo

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 roku o godz. 1200 w Starostwie Powiatowym w Płocku, ul. Bielska 59, pokój nr 4.

5. Oferty należy składać do dnia 14 maja 2026 roku do godz. 1200 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku przy ul. Bielskiej 59, Kancelaria ogólna.

6. Wadium na ww. nieruchomość ustala się na kwotę: 34 000,00 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące złotych 00/100 groszy), które należy wpłacić na konto Starostwa Powiatowego w Płocku Bank Spółdzielczy „Mazowsze” w Płocku nr 81 9...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

672 173 zł

44,50 zł/m²

15 105 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Płocku
Przetarg na działkę

płocki, gm. Stara Biała, Nowe Trzepowo

Cena wywoławcza:

672 173 zł

44,50 zł/m²

15 105 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Płocku
Przetarg na mieszkanie

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Roztocznik

...odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27, II p. sala 201 w dniu 18 maja 2026 roku o godz. 10.00. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie wadium, przelewem bankowym na konto Starostwa Powiatowego w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie Nr konta 46 9527 0007 0026 0837 2000 0002. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Starostwa Powiatowego. Pełną treść ogłoszenia zamieszczono na tablicach ogłoszeń Starostwa Powiatow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 531 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Przetarg na mieszkanie

dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Roztocznik

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 531 zł/m²

42 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

...odbędzie się 15 maja 2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27XXXXX111XXXXX187 - do dnia 11 maja 2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

2. przedłożenie komisji przetargowej przed otwarciem przetargu:

• w przypadku osób fizycznych –...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

• w przypadku osób fizycznych –...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:
I. sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta Łodzi położonych:

 w Łodzi przy ulicach: Mazurskiej 21, Mazurskiej bez numeru i Jacka
Malczewskiego 18 oznaczonych jako działki nr: 140/46, 140/47, 140/12, 140/41, 140/42,
140/39, 140/48, 140/37 i 140/38 w obrębie G-16, o łącznej powierzchni 3026 m2,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr: LD1M/00042966/9,
LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/00035749/0,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/00035749/0,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

 w Łodzi przy ul. Krakusa 32, oznaczonej jako działka nr 135/1 w obrębie G-12
o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadza się na podstawie Zarządzenia
Nr 1110/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 21 maja 2025 r. w sprawie ogłoszenia
i przeprowadzenia us...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
i przeprowadzenia us...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w Łodzi przy ul. Zaolziańskiej 35, 37 i Zaolziańskiej bez numeru, oznaczonych jako
działki o numerach: 5/3, 6/12, 6/14 i 6/18 w obrębie G-11, o łącznej powierzchni 464 m2
,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr LD1M/00008621/9 i LD1M/00004282/2.
Nr 446/2026 P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

,
Nr 446/2026 P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w miejscowości Cekanów w gminie Tomaszów Mazowiecki przy ul. Jagiełły 48,
oznaczonej jako działka nr 82 w obrębie Cekanów 0001 o powierzchni 2 964 m2,
dla której prowadzona jest księga wieczysta nr PT1T/00040799/8.
Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 15 wrześ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 15 wrześ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości