Przetargi spółdzielni mieszkaniowych:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Piastów, Wysockiego

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU LOKALU MIESZKALNEGO

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W PIASTOWIE OGŁASZA PRZETARG NA SPRZEDAŻ I USTANOWIENIE ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO

ZGODNIE Z REGULAMINEM ZBYCIA LOKALI WCHODZĄCYCH W SKŁAD MAJĄTKU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W PIASTOWIE.

Lokal nr 87 przy ul. Wysockiego 4 znajduje się na XII kondygnacji w budynku i składa się

z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc. i przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 32,40 m2 (lokal nie posiada ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 300 zł

12 972 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIASTOWIE
Przetarg na mieszkanie

Piastów, Wysockiego

Cena wywoławcza:

420 300 zł

12 972 zł/m²

32 m² 1 pokój

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU LOKALU MIESZKALNEGO

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIASTOWIE
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

...odbędzie się

w dniach 27 – 31 października 2025r.

*** Informacja o wyborze oferty podana będzie do wiadomości w dziale członkowskim.
*** Zarząd Spółdzielni może odstąpić od przetargu bez podania przyczyny.
*** Regulamin przetargu jest do wglądu w dziale członkowskim oraz na stronie internetowej Spółdzielni www.smlubon.pl.
*** Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 618-994-680 lub 618-994-683.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 366 zł

1 720 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

Cena wywoławcza:

108 366 zł

1 720 zł/m²

63 m² 3 pokoje

...odbędzie się

w dniach 27 – 31 października 2025r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

Luboń, Żabikowska

...odbędzie się

w dniach 27 – 31 października 2025r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

291 019 zł

7 761 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

Luboń, Żabikowska

Cena wywoławcza:

291 019 zł

7 761 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...odbędzie się

w dniach 27 – 31 października 2025r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Słoneczników

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Gwarek” z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej 2, w dniu 27.10.2025 r. (pokój nr 20) ogłasza licytacje ustne na ustanowienie odrębnej własności lokali i przeniesienie własności lokali mieszkalnych, położonych w Tarnowskich Górach w następujących lokalizacjach:

ul. Słoneczników 45a/20, pow. 38,60 m². Cena wywoławcza: 206.000,00 PLN, godz. 13.45.

Warunkiem przystąpienia do przetargu na konkretny lokal mieszkalny jest wpłata wadium w wysokości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

206 000 zł

5 337 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Słoneczników

Cena wywoławcza:

206 000 zł

5 337 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Bałkańska

ul. Bałkańska 6B/8, pow. 61,28 m². Cena wywoławcza: 287.800,00 PLN, godz. 14.15.

Warunkiem przystąpienia do przetargu na konkretny lokal mieszkalny jest wpłata wadium w wysokości 1 00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

287 800 zł

4 696 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Bałkańska

Cena wywoławcza:

287 800 zł

4 696 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Poczdamska

ul. Poczdamska 11A/8, pow. 63,24 m². Cena wywoławcza: 303.500,00 PLN, godz. 14.30.

Warunkiem przystąpienia do przetargu na konkretny lokal mieszkalny jest wpłata wadium w wysokości 1 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

303 500 zł

4 799 zł/m²

63 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Poczdamska

Cena wywoławcza:

303 500 zł

4 799 zł/m²

63 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Zamkowa

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Gwarek” z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej 2, w dniu 27.10.2025 r. (pokój nr 20) ogłasza licytacje ustne na przeniesienie odrębnej własności lokali mieszkalnych, położonych w Tarnowskich Górach w następujących lokalizacjach:

ul. Zamkowa 7/12,pow. 39,80 m². Cena wywoławcza: 248.800,00 PLN, godz. 14.00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu na konkretny lokal mieszkalny jest wpłata wadium w wysokości 1 000,00 zł.

Wadium należy wnieść na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 800 zł

6 251 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Zamkowa

Cena wywoławcza:

248 800 zł

6 251 zł/m²

40 m² 1 pokój

Wadium należy wnieść na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Gen. Wł. Andersa

ul. Gen. Wł. Andersa 57/7, pow. 62,30 m². Cena wywoławcza: 288.000,00 PLN, godz. 14.45.

Wadium należy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

288 000 zł

4 623 zł/m²

62 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Tarnowskie Góry, Gen. Wł. Andersa

Cena wywoławcza:

288 000 zł

4 623 zł/m²

62 m²

Wadium należy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Wieniawskiego

...odbędzie się w dniu 23.10.2025r. o godz.10:00, w sali na IV piętrze przy ul. Szymanowskiego 14 w Koszalinie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 220 zł

4 763 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom”
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Wieniawskiego

Cena wywoławcza:

126 220 zł

4 763 zł/m²

27 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom”
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dębina” w Poznaniu ogłasza przetarg dwuetapowy na sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu, os. Dębina 8, lokal nr 8.

I. Przedmiot przetargu

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,95 m², usytuowany na I piętrze XI-piętrowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, obejmujący:

•\t2 pokoje (11,02 m², 17,78 m²),

•\tkuchnię (7,29 m²),

•\tłazienkę (3,80 m²),

•\tkorytarz (8,06 m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

393 000 zł

8 196 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

Cena wywoławcza:

393 000 zł

8 196 zł/m²

48 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

I. Przedmiot przetargu

•\t2 pokoje (11,02 m², 17,78 m²),

•\tkuchnię (7,29 m²),

•\tłazienkę (3,80 m²),

•\tkorytarz (8,06 m...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dębina” w Poznaniu ogłasza przetarg dwuetapowy na sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu, os. Dębina 8, lokal nr 32.

I. Przedmiot przetargu

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,03 m², usytuowany na VII piętrze XI-piętrowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, obejmujący:

•\t2 pokoje (11,04 m², 17,81 m²),

•\tkuchnię (7,43 m²),

•\tłazienkę (3,96 m²),

•\tkorytarz (7,7...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

407 000 zł

8 474 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

Cena wywoławcza:

407 000 zł

8 474 zł/m²

48 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

I. Przedmiot przetargu

•\t2 pokoje (11,04 m², 17,81 m²),

•\tkuchnię (7,43 m²),

•\tłazienkę (3,96 m²),

•\tkorytarz (7,7...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na działkę

Gdańsk, Piecki-Migowo

Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Morena", z siedzibą w Gdańsku, uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 2/2 o powierzchni 10.561 mkw, zlokalizowanej w obrębie nr 52 w Gdańsku, przy ul. Magellana. Dla wskazanej nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku księga wieczysta o numerze GD1G/00039709/5.

Termin składani ofert upływa 23...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 872 000 zł

745 zł/m²

10 561 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Morena" w Gdańsku
Przetarg na działkę

Gdańsk, Piecki-Migowo

Cena wywoławcza:

7 872 000 zł

745 zł/m²

10 561 m²

Termin składani ofert upływa 23...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Janikowo, Zachodnia

...odbędzie się w dniu 23.10.2025 r. o godz. 11.00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie przy ul. Hallera 31

Cena wywoławcza 195.000,00 zł

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Spółdzielni

lub pod numerami tel. 52 315-13-14 oraz 52 315-24-76....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 625 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie
Przetarg na mieszkanie

Janikowo, Zachodnia

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 625 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Cena wywoławcza 195.000,00 zł

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Spółdzielni

lub pod numerami tel. 52 315-13-14 oraz 52 315-24-76....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Zbyszewskiego

...odbędzie się w dniu 23.10.2025r. o godz. 10-tej w siedzibie
Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rzeszowie ul. Gałęzowskiego 6 w
sali nr 309, III piętro.
Ogłoszenie o przetargu zostanie zamieszczone w dzienniku „Nowiny” w dniu
17.10.2025r.

Warunkiem uczestniczenia w przetargu jest wpłata wadium odrębnie na każdy
lokal będący przedmiotem przetargu w kwocie 5.000 zł /słownie pięć tysięcy
złotych/ dokonana w dniu 10.2025r. do godz. 9-tej w kasie Spółdzielni -
Rzeszów, ul. Gałęzows...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

472 355 zł

7 415 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Zbyszewskiego

Cena wywoławcza:

472 355 zł

7 415 zł/m²

64 m² 3 pokoje

sali nr 309, III piętro.
17.10.2025r.

Rzeszów, ul. Gałęzows...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Osmeckiego

sali nr 309, III piętro.
17.10.2025r.

Rzeszów, ul. Gałęzows...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 247 zł

7 673 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Osmeckiego

Cena wywoławcza:

365 247 zł

7 673 zł/m²

48 m² 2 pokoje