Przetargi spółdzielni mieszkaniowych:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Jaworzno, Tysiąclecia

...odbędzie się w Administracji Domów Spółdzielczych nr 2 przy ul. Paderewskiego 15 w Jaworznie w dniu 30.09.2025 r.

Lokal mieszkalny al. Tysiąclecia 8/37A w Jaworznie o godz. 1230.

Istnieje możliwość obejrzenia lokalu w dniu 24.09.2025 r. w godz. 14 ºº – 15ºº.

Warunkiem przystąpienia do aukcji jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej w terminie do dnia 24.09.2025r. (data stempla) na konto Spółdzielni w PKO BP S.A. O/Jaworzno nr 61 1020 2528 0000 0802 0014 513
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 790 zł/m²

77 m²

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „GÓRNIK” Jaworzno
Przetarg na mieszkanie

Jaworzno, Tysiąclecia

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 790 zł/m²

77 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „GÓRNIK” Jaworzno
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Forteczna

...odbędzie się w dniu 30.09.2025 r. o godz. 11:00 w siedzibie Spółdzielni.

Powyższe lokale zostaną udostępnione w celu obejrzenia, po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem Administracji Osiedla tel. 74 66-56-966 do 969.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na rachunek bankowy

Spółdzielni 92 2030 0045 1110 0000 0087 9500 w terminie do dnia 29.09.2025 r. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko osoby zainteresowanej nabyciem lokalu mieszkalnego w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 800 zł

4 104 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Forteczna

Cena wywoławcza:

220 800 zł

4 104 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kasztelańska

...odbędzie się w dniu 30.09.2025 r. o godz. 11:30 w siedzibie Spółdzielni.

Spółdzielni 92 2030 0045 1110 0000 0087 9500 w terminie do dnia 29.09.2025 r. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko osoby zainteresowanej nabyciem lokalu mieszkalnego w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 800 zł

4 103 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kasztelańska

Cena wywoławcza:

190 800 zł

4 103 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Aleksandrów Łódzki, al. Wyzwolenia

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim ul. Dmowskiego 1 ogłasza na dzień 30.09.2025 roku /wtorek/ o godz. 1300, w siedzibie Spółdzielni przy ulicy Dmowskiego 1, przetarg na uzyskanie pierwszeństwa objęcia lokalu mieszkalnego na zasadach odrębnej własności lokalu.

W dyspozycji Spółdzielni znajduje się: lokal nr 99 przy al. Wyzwolenia 13 w Aleksandrowie Łódzkim o powierzchni użytkowej 29,07 m2 /1 pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc/ na III piętrze.

Wartość rynkowa lokalu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

6 020 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na mieszkanie

Aleksandrów Łódzki, al. Wyzwolenia

Cena wywoławcza:

175 000 zł

6 020 zł/m²

29 m² 1 pokój

Wartość rynkowa lokalu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na mieszkanie

Giżycko, Olsztyńska

...odbędzie się w dniu 30 września 2025 roku o godz. 11.00

w siedzibie Spółdzielni (świetlica).

Kontakt telefoniczny od pon. do pt. w godzinach 8.00-15.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 000 zł

6 000 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mamry” w Giżycku
Przetarg na mieszkanie

Giżycko, Olsztyńska

Cena wywoławcza:

228 000 zł

6 000 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...odbędzie się w dniu 30 września 2025 roku o godz. 11.00

w siedzibie Spółdzielni (świetlica).

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mamry” w Giżycku
Przetarg na mieszkanie

Dębica, Robotnicza

...odbędzie się 30 września 2025 r. w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kolejowej 29 w Dębicy o godz. 10.00.

Przystępujący do przetargu ma obowiązek w dniu 30 września 2025 r. do godz. 9.30 wpłacić wadium w wysokości 2.000,00 zł. w kasie Spółdzielni przy ul. Kolejowej 29 oraz zapoznać się z Regulaminem

przetargu. Szczegółowe informacje o przetargu jak i o stanie technicznym mieszkania można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kolejowej 29 w Dębicy, pokój nr 9 lub telefonicznie: 14 681 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 688 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy
Przetarg na mieszkanie

Dębica, Robotnicza

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 688 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, KORDECKIEGO

...odbędzie się 01.10.2025. o godz. 1200 w siedzibie Spółdzielni w Warszawie przy ul. Wspólna Droga 13, zainteresowani zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert oraz unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 250 zł

14 336 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osowska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, KORDECKIEGO

Cena wywoławcza:

394 250 zł

14 336 zł/m²

28 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osowska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Julianowska

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Łagiewnickiej 118 w Łodzi
– sala konferencyjna – parter w dniu 30.09.2025 r. o godzinie 1600.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

315 000 zł

6 709 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Julianowska

Cena wywoławcza:

315 000 zł

6 709 zł/m²

47 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Zgierska

– sala konferencyjna – parter w dniu 30.09.2025 r. o godzinie 1600....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

6 246 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Zgierska

Cena wywoławcza:

214 000 zł

6 246 zł/m²

34 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Piastów, Wysockiego

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU LOKALU MIESZKALNEGO

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W PIASTOWIE OGŁASZA PRZETARG NA SPRZEDAŻ I USTANOWIENIE ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO

ZGODNIE Z REGULAMINEM ZBYCIA LOKALI WCHODZĄCYCH W SKŁAD MAJĄTKU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W PIASTOWIE.

Lokal nr 87 przy ul. Wysockiego 4 znajduje się na XII kondygnacji w budynku i składa się

z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc. i przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 32,40 m2 (lokal nie posiada ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

442 450 zł

13 656 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIASTOWIE
Przetarg na mieszkanie

Piastów, Wysockiego

Cena wywoławcza:

442 450 zł

13 656 zł/m²

32 m² 1 pokój

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGU LOKALU MIESZKALNEGO

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIASTOWIE
Przetarg na mieszkanie

miechowski, gm. Charsznica, Charsznica, T. Kościuszki

...odbędzie się dnia 29 września 2025r.

- lokal nr 57 o godz. 9.30

- lokal nr 58 o godz. 10.30

- lokal nr 59 o godz. 11.30

- lokal nr 60 o godz. 12.30

Wadium wynosi 10% wartości lokalu mieszkalnego płatne do godz. 9.00 w dniu przetargu w kasie Spółdzielni lub na numer konta 88***892 0000 51*** 5653

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oględziny mieszkań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: - tel. 41/38-908-16 lub 41/38-908-19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

309 000 zł

5 080 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” w Miechowie
Przetarg na mieszkanie

miechowski, gm. Charsznica, Charsznica, T. Kościuszki

Cena wywoławcza:

309 000 zł

5 080 zł/m²

61 m² 3 pokoje

...odbędzie się dnia 29 września 2025r.

- lokal nr 57 o godz. 9.30

- lokal nr 58 o godz. 10.30

- lokal nr 59 o godz. 11.30

- lokal nr 60 o godz. 12.30

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” w Miechowie
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni w dniu 29 września 2025 r. o godz. 13:00.

Oględziny lokalu odbędą się w dniu 16 września 2025 r. o godz. 16:00 – zbiórka przed budynkiem w os. Na Stoku 24A.

Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej należy wpłacić przelewem na konto

SM Hutnik nr 10 1020 2906 0000 1402 0013 7844 z dopiskiem, że wadium dotyczy przetargu na lokal mieszkalny nr 28 w os. Na Stoku 24A w Krakowie.

Wpłacone wadium podlega w całości :

- zaliczeniu na poczet ceny naby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

422 640 zł

9 671 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku

Cena wywoławcza:

422 640 zł

9 671 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Wpłacone wadium podlega w całości :

- zaliczeniu na poczet ceny naby...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Stare Miasto, Bolesława Śmiałego

Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Poznaniu os. Bolesława Chrobrego 117, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 27 w budynku położonym w osiedlu Bolesława Śmiałego 15 w Poznaniu.

Lokal o powierzchni użytkowej 49,90m² położony jest na 3 piętrze w budynku o 5 kondygnacjach i składa się z:

*** dwóch pokoi,
*** kuchni
*** łazienki
*** WC
*** korytarza.

Cena wywoławcza 492.500,00zł (słownie:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 500 zł

9 870 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Stare Miasto, Bolesława Śmiałego

Cena wywoławcza:

492 500 zł

9 870 zł/m²

50 m² 2 pokoje

*** dwóch pokoi,
*** kuchni
*** łazienki
*** WC
*** korytarza.

Cena wywoławcza 492.500,00zł (słownie:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rybnik, Boguszowice, Jana Karskiego

...odbędzie się w dniu 26.09.2025 o godz. 1230 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kubsza 12 w Wodzisławiu Śl.:

– mieszkanie o pow. użytkowej 60,33 m2zlokalizowane w Rybniku-Boguszowicach przy ul. Jana Karskiego 35 f/4

cena wywoławcza wynosi 261.000,00 zł.

Uczestnicy przetargu winni wpłacić wymagane wadium w wys. 2.000,00 zł , przelewem na konto Spółdzielni nr PKO O/Rybnik 34 1020 2472 0000 6502 0018 4325, najpóźniej w dniu przetargu (dowód wpłaty wadium do wglądu). Wylicytowana cena na p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 000 zł

4 326 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Górnicza Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego im. St. Staszica w Wodzisławiu Śląskim
Przetarg na mieszkanie

Rybnik, Boguszowice, Jana Karskiego

Cena wywoławcza:

261 000 zł

4 326 zł/m²

60 m²

cena wywoławcza wynosi 261.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Promyka

...odbędzie się w dniu 29.09.2025 r. o godz. 13.30 w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

697 000 zł

14 989 zł/m²

47 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Promyka

Cena wywoławcza:

697 000 zł

14 989 zł/m²

47 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny