Przetargi spółdzielni mieszkaniowych:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Al. Kościuszki

...odbędzie się w budynku Spółdzielni przy Al. Armii Krajowej 1/3 pok. 218, ustny przetarg publiczny na zawarcie umowy o ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu użytkowego oznaczonego literą „C" położonego w budynku przy Al. Kościuszki 26.

Lokal ma powierzchnię 31,00 m2, znajduje się na parterze (podwyższonym) i składa się z salonu kosmetycznego, gabinetu, toalety oraz komunikacji. Lokal jest obecnie przedmiotem umowy najmu zawartej na czas nieoznaczony, z obowiązkiem rozliczeń na rz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

6 323 zł/m²

31 m²

Termin: 2025-07-04

Organizator przetargu:
Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Al. Kościuszki

Cena wywoławcza:

196 000 zł

6 323 zł/m²

31 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-04

Organizator przetargu:
Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Fabryczna, Dokerska

...odbędzie się w dniu 3 lipca 2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni we Wrocławiu,

ul. Dokerska 2a II piętro.

Przetarg przeprowadzany jest na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy z 15.12.2000 r. o spółdzielniach mieszkaniowych.

Zasady i tryb przetargu określone są w „Regulaminie przetargu ustnego na ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Energetyk” z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dokerskiej 2a” (dalej jako „R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

572 182 zł

9 600 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Energetyk" we Wrocławiu
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Fabryczna, Dokerska

Cena wywoławcza:

572 182 zł

9 600 zł/m²

60 m² 3 pokoje

ul. Dokerska 2a II piętro.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Fabryczna, Kozanowska

...odbędzie się w dniu 3 lipca 2025 r. o godz. 11:00 w siedzibie Spółdzielni we Wrocławiu,

ul. Dokerska 2a II piętro.

Przetarg przeprowadzany jest na podstawie uchwały nr 12 Walnego Zgromadzenia SML-W „Energetyk” we Wrocławiu odbytego w częściach w dniach 22.04.2025 r., 24.04.2025 r., 25.04.2025 r.

Zasady i tryb przetargu określone są w „Regulaminie przetargu ustnego na ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Ene...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

578 442 zł

9 498 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Fabryczna, Kozanowska

Cena wywoławcza:

578 442 zł

9 498 zł/m²

61 m² 3 pokoje

ul. Dokerska 2a II piętro.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Muchobór Mały, Strzegomska

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadzieja" ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż ostatniego lokalu mieszkalnego bezpośrednio od Spółdzielni w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Strzegomskiej 51A we Wrocławiu.

Forma własności: PEŁNA WŁASNOŚĆ.

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie nr 40

Lokalizacja: ul. Strzegomska 51A, Wrocław; tylko 5 minut od Dworca Wrocław Mikołajów, centrum handlowego Magnolia Park oraz uczelni WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW!

Opis mieszkania:

***...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

389 000 zł

12 496 zł/m²

31 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadzieja" we Wrocławiu
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Muchobór Mały, Strzegomska

Cena wywoławcza:

389 000 zł

12 496 zł/m²

31 m² 2 pokoje

Forma własności: PEŁNA WŁASNOŚĆ.

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie nr 40

Opis mieszkania:

***...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadzieja" we Wrocławiu
Przetarg na mieszkanie

Świętochłowice, Korfantego

...odbędzie się w dniu 03.07.2025 r. w siedzibie Spółdzielni, pokój nr 6, godz. 10:00.
*** Szczegółowych informacji udziela dział członkowsko–mieszkaniowy Spółdzielni, tel. 32 245 40 86 wew. 58 i 50.

*** Powierzchnia użytkowa: 48,20 m²
*** Kondygnacja: III piętro
*** Struktura: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC

*** Kwota wywoławcza: 198 000,00 zł
*** Wadium: 9 900,00 zł
*** Pomieszczenie przynależne: piwnica o numerze odpowiadającym numerowi lokalu – 3,04 m²

Re...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 000 zł

4 108 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świętochłowicach
Przetarg na mieszkanie

Świętochłowice, Korfantego

Cena wywoławcza:

198 000 zł

4 108 zł/m²

48 m² 3 pokoje

*** Powierzchnia użytkowa: 48,20 m²
*** Kondygnacja: III piętro
*** Struktura: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC

*** Kwota wywoławcza: 198 000,00 zł
*** Wadium: 9 900,00 zł

Re...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świętochłowicach
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Makuszyńskiego

...odbędzie się w dniu 01.07.2025r. (wtorek) o godzinie 11.00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Fałata 13 w Koszalinie.

Do przetargu może przystąpić osoba, która wniesie wadium w wysokości 10.000 zł. Wadium zostanie zwrócone po zakończeniu przetargu wszystkim uczestnikom oprócz wygrywającego lub wycofania się z uczestnictwa przed rozpoczęciem licytacji.

Wadium można wnieść w kasie Spółdzielni lub przelewem na konto bankowe KSM "Przylesie".

Szczegółowe informacje o przetargu znajdą Państ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 000 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie"
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Makuszyńskiego

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 000 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegółowe informacje o przetargu znajdą Państ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie"
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, os. Ogrody

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

3 910 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, os. Ogrody

Cena wywoławcza:

156 000 zł

3 910 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Traugutta

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

1 947 zł/m²

72 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Traugutta

Cena wywoławcza:

140 000 zł

1 947 zł/m²

72 m² 2 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Poniatowskiego

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 000 zł

1 609 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Poniatowskiego

Cena wywoławcza:

103 000 zł

1 609 zł/m²

64 m² 3 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 161 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 161 zł/m²

45 m² 2 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-01

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Ks.Ściegiennego

...odbędzie się

PRZETARG NIEOGRANICZONY USTNY (AUKCJA)

W CELU WYŁONIENIA NABYWCY PRAWA ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO:

W TRYBIE PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI (ART.11 UST.2 USM): UL. KS.ŚCIEGIENNEGO 70/34 – 2 POKOJE Z KUCHNIĄ + ŁAZIENKA+ PRZEDPOKÓJ O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 43,50 M2NA PARTERZE. POWIERZCHNIA PIWNICY 2,30 M2. CENA WYWOŁAWCZA 1 M2 = 10.250,00 ZŁ, WADIUM 22.295,00 ZŁ.

WADIUM NALEŻY WPŁACIĆ NA KONTO SPÓŁDZIELNI: 38 1240 4432 1111 0000 4734 9579 NAJPÓŹNIEJ W DNIU...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

469 450 zł

10 792 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Ks.Ściegiennego

Cena wywoławcza:

469 450 zł

10 792 zł/m²

44 m² 2 pokoje

...odbędzie się

PRZETARG NIEOGRANICZONY USTNY (AUKCJA)

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-30

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Solec Kujawski, Toruńska

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec” w Solcu Kujawskim

ul. Żwirki i Wigury 1

OGŁASZA

Przetarg nieograniczony pisemny

na ustanowienie odrębnej własności lokalu i przeniesienie własności lokalu położonego w Solcu Kujawskim przy ul. Toruńskiej 50F/36

Opis mieszkania

- pow. użytkowa- 48,15 m²

- 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc

- blok II piętro

- powierzchnia przynależna (piwnica)- 4,40 m²

Cena wywoławcza- 222.000 zł

Loka...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

4 611 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-27

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Solec Kujawski, Toruńska

Cena wywoławcza:

222 000 zł

4 611 zł/m²

48 m² 2 pokoje

ul. Żwirki i Wigury 1

OGŁASZA

Przetarg nieograniczony pisemny

Opis mieszkania

- pow. użytkowa- 48,15 m²

- 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc

- blok II piętro

- powierzchnia przynależna (piwnica)- 4,40 m²

Cena wywoławcza- 222.000 zł

Loka...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-27

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Gen. Le Ronda

Lokal mieszkalny będący pustostanem w zasobach Hutniczo-Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Katowicach ul. Gliwicka 65, wystawiony do postępowania przetargowego ustalonego na dzień 26.06.2025r.

Bliższe informacje dotyczącego oględzin lokalu oraz Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." zamieszczone są na stronie HGSM pod adresem:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 582 zł

3 167 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Gen. Le Ronda

Cena wywoławcza:

351 582 zł

3 167 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Kantorówny Józefy

...odbędzie się w trybie on-line w dniu 26.06.2025r. , szczegółowych informacji udziela dział członkowski, tel. 32/606-17-87,88.

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 12.06.2025r. o godz. 14.10 - 14.40.

Zgłoszenie udziału w przetargu odbywa się poprzez złożenie wypełnionego wniosku dopuszczającego do przetargu wraz z załącznikami.

Szczegółowe ogłoszenie i Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." dostępne są na stronie Spółdzielni, tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

153 000 zł

4 135 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Kantorówny Józefy

Cena wywoławcza:

153 000 zł

4 135 zł/m²

37 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Korczaka Janusza

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 13.06.2025r. o godz. 14.10 - 14.40.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 000 zł

2 250 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Korczaka Janusza

Cena wywoławcza:

144 000 zł

2 250 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości