Przetargi spółdzielni mieszkaniowych:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Ludwika Zamenhofa

...odbędzie się w trybie on-line w dniu 26.06.2025r. , szczegółowych informacji udziela dział członkowski, tel. 32/606-17-87,88.

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 12.06.2025r. o godz. 13.30 - 14.00.

Zgłoszenie udziału w przetargu odbywa się poprzez złożenie wypełnionego wniosku dopuszczającego do przetargu wraz z załącznikami.

Szczegółowe ogłoszenie i Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." dostępne są na stronie Spółdzielni, tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 167 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Szopienice-Burowiec, Ludwika Zamenhofa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 167 zł/m²

36 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Lubin, Jana Pawła II

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni o godz. 10.00 w dniu 12.06.2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

268 000 zł

5 932 zł/m²

45 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Inwestor" w Lubinie
Przetarg na mieszkanie

Lubin, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

268 000 zł

5 932 zł/m²

45 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Inwestor" w Lubinie
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej

...odbędzie się w Zarządzie PSM „Przymorze” ul. Czarny Dwor 12 w Gdańsku
Chętni mogą zapoznać się z w/w lokalami 09.06.2025 r. w Administracji Osiedla w godz. od 12.00
do 16.00 oraz 10.06.2025 r. w godz. od 10.00 do 12.00, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Poz. 1 - Administracja Osiedla nr 1 ul. Opolska 3
Poz. 2 - Administracja Osiedla nr 3 ul. Jagiellońska 4A

Oferty w formie pisemnej należy złożyć osobiście w terminie do 12.06.2025 r. do godz. 14.30
w Sekretariacie Spółdzielni ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

424 000 zł

11 158 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przymorze”
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej

Cena wywoławcza:

424 000 zł

11 158 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Poz. 1 - Administracja Osiedla nr 1 ul. Opolska 3
Poz. 2 - Administracja Osiedla nr 3 ul. Jagiellońska 4A

w Sekretariacie Spółdzielni ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przymorze”
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Chłopska

Poz. 1 - Administracja Osiedla nr 1 ul. Opolska 3
Poz. 2 - Administracja Osiedla nr 3 ul. Jagiellońska 4A

w Sekretariacie Spółdzielni ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

314 000 zł

11 630 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przymorze”
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Chłopska

Cena wywoławcza:

314 000 zł

11 630 zł/m²

27 m² 1 pokój

Poz. 1 - Administracja Osiedla nr 1 ul. Opolska 3
Poz. 2 - Administracja Osiedla nr 3 ul. Jagiellońska 4A

w Sekretariacie Spółdzielni ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przymorze”
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dębina” w Poznaniu ogłasza przetarg dwuetapowy na sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu, os. Dębina 8, lokal nr 8.

I. Przedmiot przetargu

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,95 m², usytuowany na I piętrze XI-piętrowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, obejmujący:

•\t2 pokoje (11,02 m², 17,78 m²),

•\tkuchnię (7,29 m²),

•\tłazienkę (3,80 m²),

•\tkorytarz (8,06 m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

441 000 zł

9 197 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

Cena wywoławcza:

441 000 zł

9 197 zł/m²

48 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

I. Przedmiot przetargu

•\t2 pokoje (11,02 m², 17,78 m²),

•\tkuchnię (7,29 m²),

•\tłazienkę (3,80 m²),

•\tkorytarz (8,06 m...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dębina” w Poznaniu ogłasza przetarg dwuetapowy na sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu, os. Dębina 8, lokal nr 32.

I. Przedmiot przetargu

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,03 m², usytuowany na VII piętrze XI-piętrowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, obejmujący:

•\t2 pokoje (11,04 m², 17,81 m²),

•\tkuchnię (7,43 m²),

•\tłazienkę (3,96 m²),

•\tkorytarz (7,7...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 000 zł

9 369 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Dębiec, os. Dębina

Cena wywoławcza:

450 000 zł

9 369 zł/m²

48 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO

I. Przedmiot przetargu

•\t2 pokoje (11,04 m², 17,81 m²),

•\tkuchnię (7,43 m²),

•\tłazienkę (3,96 m²),

•\tkorytarz (7,7...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Dębina" w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

Dębica, Głowackiego

...odbędzie się 11 czerwca 2025 r. w siedzibie Spółdzielni przy

ul. Kolejowej 29 w Dębicy o godz. 10:00.

Przystępujący do przetargu ma obowiązek w dniu 11 czerwca 2025 r. do

godz. 9.30 wpłacić wadium w wysokości 2.000,00 zł. w kasie

Spółdzielni przy ul. Kolejowej 29 oraz zapoznać się z Regulaminem

przetargu.

Szczegółowe informacje o przetargu jak i o stanie technicznym mieszkania

można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kolejowej 29 w Dębicy,

pokój nr 9 lub tele...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 022 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy
Przetarg na mieszkanie

Dębica, Głowackiego

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 022 zł/m²

46 m² 2 pokoje

ul. Kolejowej 29 w Dębicy o godz. 10:00.

godz. 9.30 wpłacić wadium w wysokości 2.000,00 zł. w kasie

przetargu.

pokój nr 9 lub tele...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Opolska

...odbędzie się w dniu 10.06.2025 r. o godz. 13:00 w Klubie „KWADRAT” przy ul. Ślęczka 8 w Zabrzu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

wpłata wadium w wysokości 7 000,00 zł przelewem na konto Spółdzielni PKO B.P. 69 1020 2401 0000 0902 0045 0510 najpóźniej do dnia 09.06.2025 r. oraz przesłanie skanu dowodu wpłaty na adres e-mail.

Nazwa oferenta na dowodzie wpłaty wadium (przelewie) powinna być identyczna z nazwą oferenta przystępującego do przetargu.

w przypadku osób fizyczny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 400 zł

3 571 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Opolska

Cena wywoławcza:

196 400 zł

3 571 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

w przypadku osób fizyczny...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Kosmonautów

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „LOKATOR”

w Dąbrowie Górniczej, ul. Adamieckiego 11

Ogłasza przetarg w formie wyboru ofert na:

ustalenie pierwszeństwa ustanowienia i przeniesienia odrębnej własności (w trybie art. 11 ust. 2 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych) lokali mieszkalnych :

AOM 5

- przy ul. Kosmonautów 7/64 w Dąbrowie Górniczej o pow. 58,40 m2, 3 pokoje, kuchnia, X piętro, wartość rynkowa prawa własności z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz uł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 553 zł

4 616 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Dąbrowie Górniczej
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Kosmonautów

Cena wywoławcza:

269 553 zł

4 616 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „LOKATOR”

w Dąbrowie Górniczej, ul. Adamieckiego 11

Ogłasza przetarg w formie wyboru ofert na:

AOM 5

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Dąbrowie Górniczej
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Piotra Skargi

...odbędzie się w dniu 10.06.2025r. o godz. 10-tej w siedzibie
Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rzeszowie ul. Gałęzowskiego 6 w sali
nr 309, IIl piętro.
Ogłoszenie o przetargu zostanie zamieszczone w dzienniku,„Nowiny" w dniu
30.05.2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

322 656 zł

8 816 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Piotra Skargi

Cena wywoławcza:

322 656 zł

8 816 zł/m²

37 m² 2 pokoje

nr 309, IIl piętro.
30.05.2025r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Piastów

nr 309, IIl piętro.
30.05.2025r.Ceny wywoławcze lokali będących przedmiotem przetargu stanowią kwoty:

3). 362.180,00 zł za lokal przy ul. Piastów 1/24....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

362 180 zł

9 684 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Piastów

Cena wywoławcza:

362 180 zł

9 684 zł/m²

37 m² 2 pokoje

nr 309, IIl piętro.

3). 362.180,00 zł za lokal przy ul. Piastów 1/24....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Stare Miasto

Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa
z siedzibą przy ul. Orzeszkowej nr 1 w Malborku
ogłasza pisemny przetarg nieograniczony
na nabycie lokalu mieszkalnego w celu ustanowienia odrębnej własności lokalu

1. Dane o lokalu: mieszkanie nr 8, usytuowane na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego
kl. C przy ul. Stare Miasto nr 15 w Malborku.
Powierzchnia użytkowa lokalu – 26,60 m2
, struktura lokalu - 1 pokój, kuchnia, łazienka z w.c. i przedpokój.
Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

5 188 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Malborku
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Stare Miasto

Cena wywoławcza:

138 000 zł

5 188 zł/m²

27 m² 1 pokój

Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa
z siedzibą przy ul. Orzeszkowej nr 1 w Malborku
ogłasza pisemny przetarg nieograniczony

kl. C przy ul. Stare Miasto nr 15 w Malborku.
Powierzchnia użytkowa lokalu – 26,60 m2
Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Malborku
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Kozienicka

ZARZĄD PIONKOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
OGŁASZA
PISEMNY NIEOGRANICZONY PRZETARG OFERTOWY
na pierwszeństwo ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego
w Pionkach :
przy ul. Kozienickiej 22 m 45 o pow. użytkowej 46.29 m² I piętro
składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. i przedpokoju
Cena wywoławcza - 178.700 zł.
Remont mieszkania oraz wyposażenie w urządzenia sanitarne wykona nabywcа
na koszt własny.
Lokal można oglądać w godz. 700 - 1500, po uzgodnie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 700 zł

3 860 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Kozienicka

Cena wywoławcza:

178 700 zł

3 860 zł/m²

46 m² 3 pokoje

ZARZĄD PIONKOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
OGŁASZA
PISEMNY NIEOGRANICZONY PRZETARG OFERTOWY
w Pionkach :
Cena wywoławcza - 178.700 zł.
na koszt własny.
Lokal można oglądać w godz. 700 - 1500, po uzgodnie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Płocka

...odbędzie się 09.06.2025r. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „STROP” w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 21.

Oferowany lokal można oglądać po wcześniejszym umówieniu się tel. 22-535-00-18 lub 662-088-960.

W biurze Spółdzielni można również zapoznać się z warunkami przetargu. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

479 000 zł

19 472 zł/m²

25 m²

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA STROP w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Płocka

Cena wywoławcza:

479 000 zł

19 472 zł/m²

25 m²