Syndyk sprzeda:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Wadowice

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Syndyk masy upadłości *** w upadłości z siedzibą w Wadowicach, sygn. akt: KR1S/GUp/97/2024 zaprasza do składania pisemnych ofert
Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 12 marca 2026 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3
w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Przed...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 782 000 zł

3 103 zł/m²

1 219 m² 5 pokoi

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wadowice

Cena wywoławcza:

3 782 000 zł

3 103 zł/m²

1 219 m² 5 pokoi

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Przed...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

białostocki, gm. Dobrzyniewo Duże, Nowe Aleksandrowo, Pogodna

Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowana, o powierzchni 0,0965 ha położoną w miejscowości Nowe Aleksandrowo, gmina Dobrzyniewo Duże

Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana, o powierzchni 0,0965 ha, oznaczona działką nr ***wraz z udziałem ¼ w działce ***stanowiącej drogę wewnętrzną, położona w miejscowości Nowe Aleksandrowo, gmina Dobrzyniewo Duże, powiat białostocki, województwo podlaskie, ul. Pogodna ***. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Białymstoku IX Wydział K...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

770 324 zł

9 171 zł/m²

84 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Cena wywoławcza:

770 324 zł

9 171 zł/m²

84 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Działki w Jaworznie, Tarnowskich Górach i Knurowie

Syndyk masy upadłości***w upadłości likwidacyjnej w Katowicach ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.
1) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – działek ewidencyjnych nr ***w rejonie ul. Stefana Batorego i Pasternik w Jaworznie, o powierzchni 19,2649 ha, objętej księgą wieczystą KA1J/__000pokaż telefon, o wartości szacunkowej 3 370 010,00 złotych - za cenę nie niższą niż 60 % war...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Działki w Jaworznie, Tarnowskich Górach i Knurowie

1.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

legionowski, gm. Jabłonna, Skierdy

OPIS OFERTY

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/91/2026 syndyk masy upadłości sprzeda:

prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej numer*** z obrębu Skierdy, gmina Jabłonna, powiat legionowski, województwo mazowieckie, dla której to Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą pod numerem KW *** za cenę nie niższą niż 174.000,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt cztery tysiące złotych).

Wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

263 zł/m²

661 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

legionowski, gm. Jabłonna, Skierdy

Cena wywoławcza:

174 000 zł

263 zł/m²

661 m²

OPIS OFERTY

Wy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

słupecki, gm. Zagórów, Imielno

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia udziału 1/1 części w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej w Imielnie, gmina Zagórów, dla którego to prawa Sąd Rejonowy w Słupcy prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Oferowana cena nabycia nieruchomości nie może być niższa niż kwota 379.600,00 (słownie: trzysta siedemdziesiąt dziewięć tysięcy sześćset 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

379 600 zł

6 223 zł/m²

61 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Borkowski
Przetarg na dom

słupecki, gm. Zagórów, Imielno

Cena wywoławcza:

379 600 zł

6 223 zł/m²

61 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Borkowski
Przetarg na obiekt / lokal

Kołobrzeg

Syndyk masy upadłości wyznaczony w postępowaniu prowadzonym pod sygn. akt: KO1K/GUp/6/2025 sprzeda prawo wieczystego użytkowania gruntu oraz prawa własności budynków stanowiących odrębną nieruchomość położonych w m. Podczele, dzielnica miasta Kołobrzeg, na rogu ulicy Podlaskiej i Lwowskiej.

Podstawowe informacje o nieruchomości:

*** Nieruchomość zlokalizowana jest w Podczelu, dzielnicy miasta Kołobrzeg, na rogu ulicy Podlaskiej i Lwowskiej;
*** Do gruntu przysługuje prawo wieczystego uż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 810 000 zł

1 320 zł/m²

1 371 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Kołobrzeg

Cena wywoławcza:

1 810 000 zł

1 320 zł/m²

1 371 m²

Podstawowe informacje o nieruchomości:

*** Do gruntu przysługuje prawo wieczystego uż...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Podgórz, Drzymały

Syndyk sprzeda w przetargu z wolnej lokal mieszkalny nr ***, położony w Toruniu przy ulicy Drzymały ***, w powiecie toruńskim, województwie kujawsko-pomorskim. Dla lokalu mieszkalnego Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Oferty należy składać osobiście w biurze syndyka przy ul. Antoniego Antczaka 2/6 w Toruniu lub za pośrednictwem poczty listem poleconym w zamkniętej kopercie z dopiskiem "oferta nabycia prawa własności do lokalu mieszkalnego nr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

5 856 zł/m²

29 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Podgórz, Drzymały

Cena wywoławcza:

170 000 zł

5 856 zł/m²

29 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Gierałtowice, Przyszowice, Graniczna

...odbędzie się się w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 10:00 w Biurze Syndyka w Katowicach przy ul. PCK 10/7....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 099 200 zł

149 zł/m²

7 362 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Gierałtowice, Przyszowice, Graniczna

Cena wywoławcza:

1 099 200 zł

149 zł/m²

7 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Pszczyna, Czarków, Wolności

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Czarków przy ul. Wolności, w skład której wchodzi działka ewidencyjna nr ***/101 o powierzchni 10 636 m2, dla której Sąd Rejonowy w Pszczynie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z udziałem w wysokości 10/70 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Czarków pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

692 000 zł

65,06 zł/m²

10 636 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Pszczyna, Czarków, Wolności

Cena wywoławcza:

692 000 zł

65,06 zł/m²

10 636 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Chrobrego

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny przetarg przedmiotem, którego jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr ***położonego przy ul. Chrobrego *** w Sosnowcu, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z udziałem w wysokości 202/10000 w nieruchomości wspólnej, objętym księgą wieczystą nr ***.

Cena wywoławcza wynosi 100% wartości oszacowania to jest 159 000,00 zł.

Warunk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 000 zł

4 264 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Chrobrego

Cena wywoławcza:

159 000 zł

4 264 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Warunk...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wrocławski, gm. Siechnice, Żerniki Wrocławskie, Orla

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości następujące nieruchomości:

*** nieruchomość gruntową o powierzchni 938 m2, zabudowaną domem jednorodzinnym o powierzchni 217,72 m2 położoną w Żernikach Wrocławskich przy ulicy Orlej ***, składającą się z działki ***/10, dla której Sąd Rejonowy w Oławie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

689 zł/m²

218 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wrocławski, gm. Siechnice, Żerniki Wrocławskie, Orla

Cena wywoławcza:

150 000 zł

689 zł/m²

218 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bielsko-Biała, Lipnik, Krakowska

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu BB1B/GUp/16/2025 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia lokalu mieszkalnego przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej.

Istniej możliwość nabycia dodatkowo garażu w tym samym budynku. Developer posiada na sprzedaż miejsca parkingowe.

Osiedle jest zamknięte.

Przedmiotem sprzedaży jest:

*** Własność lokalu mieszkalnego nr ***stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 35,38 m2, p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

412 403 zł

11 656 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bielsko-Biała, Lipnik, Krakowska

Cena wywoławcza:

412 403 zł

11 656 zł/m²

35 m² 1 pokój

Osiedle jest zamknięte.

Przedmiotem sprzedaży jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie, Braterska

Syndyk Masy Upadłości *** w postępowaniu BB1B/GUp/5/2025 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia działki zabudowanej budynkiem usługowo-handlowym, po działającym tam wcześniej serwisie i hurtowni opon.

Składnik masy upadłości stanowi:

*** działki ewidencyjne numer ***, zabudowane budynkiem usługowo- handlowym, Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie śląskim, miejscowości Bielsko-Biała przy ul. Braterskiej ***, objęta KW ***....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

957 039,20 zł

307 zł/m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie, Braterska

Cena wywoławcza:

957 039,20 zł

307 zł/m²

Składnik masy upadłości stanowi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bielski, gm. Bestwina, Kaniów

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu BB1B/GUp-s/387/2024 i BB1B/Gup-s/131/2025 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia nieruchomości gruntowej

Składnik masy upadłości stanowi udział 100% w nieruchomości gruntowej nr *** oraz udział 42/420 w nieruchomości gruntowej nr *** (droga dojazdowa) .

1. Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej numer*** o powierzchni 0,1592 ha, położona w miejscowości Kaniów przy ul. Ludowej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 016 zł

203 zł/m²

1 592 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bielski, gm. Bestwina, Kaniów

Cena wywoławcza:

323 016 zł

203 zł/m²

1 592 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bielsko-Biała, Czwartaków

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu BB1B/GUp-s/387/2024 i BB1B/GUp-s/131/2025 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia lokalu mieszkalnego

Składnik masy upadłości stanowi udział 100% w lokalu mieszkalnym.

Lokal mieszkalny nr ***stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,34 m2, położony na drugiej kondygnacji (pierwsze piętro) w budynku nr ***przy ulicy Czwartaków w Bielsku- Białej. Przedmiotowy lokal mieszkalny posia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

443 108 zł

7 224 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bielsko-Biała, Czwartaków

Cena wywoławcza:

443 108 zł

7 224 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości