Syndyk sprzeda:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

pleszewski, gm. Pleszew, Grodzisko

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki:

Nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Grodzisko gmina 63-300 Pleszew. Numer działki *** o powierzchni 0,1911 ha, dla której Sąd Rejonowy w Pleszewie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, za cenę 45.600,00 zł wartości rynkowej.

Wymagana wpłata wadium w wysokości na konto masy upadłości: 5.000,00 zł.

PKO BP S.A. 56 1020 2212 0000 5502 0370 1851.

Wadium ulega przepadkowi, jeśli Oferent nie przystąpi do zawarcia aktu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 600 zł

23,86 zł/m²

1 911 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pleszewski, gm. Pleszew, Grodzisko

Cena wywoławcza:

45 600 zł

23,86 zł/m²

1 911 m²

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki:

PKO BP S.A. 56 1020 2212 0000 5502 0370 1851.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 53,60 m2, położonego na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Rzeszowie, ul. Sportowa ***, lokal nr ***(z lokalem związane jest wyłączne prawo korzystania z piwnicy), dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, dalej jako "Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

443 000 zł

8 265 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa

Cena wywoławcza:

443 000 zł

8 265 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Chyże, gmina Bełżec, powiat tomaszowski, województwo lubelskie. Przedmiotowa nieruchomość obejmuje działki gruntu oznaczone numerem ewidencyjnym ***o łącznej powierzchni 1.4577 ha, Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi dla nieruchomości księgę wieczystą nr ***, dalej jako "Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Chyże

Cena wywoławcza:

37 320 zł

2,56 zł/m²

14 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Brzeg, Chorążych

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda „z wolnej ręki” zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży :

nieruchomość gruntową zabudowaną składającą się z działki ewidencyjnej nr ***, położonej w obrębie Południe, jednostka ewidencyjna Brzeg, ul. Chorążych ***, gmina Brzeg, powiat brzeski, województwo opolskie, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

688 700 zł

2 722 zł/m²

253 m² 7 pokoi

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Brzeg, Chorążych

Cena wywoławcza:

688 700 zł

2 722 zł/m²

253 m² 7 pokoi

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Nowy Sącz, Tatrzańska

...odbędzie się bezpośrednio po otwarciu i rozpoznaniu przez syndyka ofert pisemnych.

Syndyk zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert bez wyboru oferty bez podania przyczyny.

Regulamin sprzedaży znajduje się na stronie syndyka: restrukturyzacja-lucrum.pl/ogloszenia-i-przetargi/nieruchomosci/ oraz w kancelarii syndyka.

Operat szacunkowy sporządzony przez biegłego rzeczoznawcę mgr inż. Magdalenę Ślufarską z dnia 12.10.2023 r. jest udostępniony do wglądu w kancelarii syndyka Rob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 135 zł/m²

89 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Nowy Sącz, Tatrzańska

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 135 zł/m²

89 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Kaszubska

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 12:00 w siedzibie Kancelarii Syndyka w Łodzi.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod adresem e-mail: ajankowski@syndykjankowski.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (42) 672 23 01, +48 728 123 430 oraz +48 603 533 058.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

841 600 zł

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Kaszubska

Cena wywoławcza:

841 600 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości ***– jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza II konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Strykowie przy ulicy Brzezińskiej ***(gmina Stryków), działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***/1, o powierzchni 0,0950 ha, obręb Stryków 4, dla któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

294 400 zł

3 464 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

Cena wywoławcza:

294 400 zł

3 464 zł/m²

85 m² 3 pokoje

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Namysłów, 1 Maja

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

nieruchomość gruntową zabudowaną składającą się z działki ewidencyjnej nr***położonej w Namysłowie przy ul. 1 Maja ***, gmina Namysłów, powiat namysłowski, województwo opolskie dla której Sąd Rejonowy w Kluczborku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

607 500 zł

5 473 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Namysłów, 1 Maja

Cena wywoławcza:

607 500 zł

5 473 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Blachownia, Bankowa

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkalny nr 46 położony w mieście Blachownia przy ul. Bankowa 9 o pow. użytkowej 55,1m2.

Sprzedaż następuje w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, VIII Wydział Gospodarczy, sygn akt. CZ1CGUp-s1592025.

Sprzedaż wymienionego wyżej składnika majątku masy upadłości nastąpi przez syndyka z wolnej ręki w trybie zbierania ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

253 504 zł

4 601 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Blachownia, Bankowa

Cena wywoławcza:

253 504 zł

4 601 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

konecki, gm. Stąporków, Nadziejów

1. Syndyk masy upadłości ***, której postępowanie upadłościowe prowadzi Sąd Rejonowy w Kielcach pod sygn. akt KI1L/GUp/88/2025, ogłasza o możliwości sprzedaży z wolnej ręki wchodzącej w skład masy upadłości *** nieruchomości położonej w miejscowości Nadziejów, gm. Stąporków, powiat konecki, o pow. 600 m2, oznaczonej jako działka nr ***, zabudowanej budynkiem usługowo-handlowym o powierzchni zabudowy 162 m2, a powierzchni użytkowej 131,64 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta KW Nr ***,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 571 zł

931 zł/m²

132 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

konecki, gm. Stąporków, Nadziejów

Cena wywoławcza:

122 571 zł

931 zł/m²

132 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Niepołomice, Zięby

Syndyk zaprasza do składania ofert na zakup domu w Niepołomicach.

Dom położony przy ul. Zięby ***w Niepołomicach na 7 arowej działce.

Budynek wymaga remontu.

Oferty można składać po zapoznaniu się z konkursem i operatem do dnia 24 kwietnia 2026 r. do godz.: 10:00.

Cena dotyczy całej nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

817 337 zł

5 523 zł/m²

148 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Niepołomice, Zięby

Cena wywoławcza:

817 337 zł

5 523 zł/m²

148 m² 4 pokoje

Budynek wymaga remontu.

Cena dotyczy całej nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wielichowo, Grodziska

Regulamin przetargu w formie konkursu ofert połączonego z aukcją

*** Przedmiot sprzedaży:

1. Prawo własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,1519 ha, w miejscowości Wielichowo, ze wskazanym w księdze wieczystej przeznaczeniem: rola, teren zabudowany mieszkalny, położonej przy ulicy Grodziska w Wielichowie (64-050), województwo wielkopolskie. Dla nieruchomości gruntowej prowadzona jest księga wieczysta nr ***.

Nieruchomość stanowi składnik ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 545 zł

185 zł/m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wielichowo, Grodziska

Cena wywoławcza:

280 545 zł

185 zł/m²

*** Przedmiot sprzedaży:

Nieruchomość stanowi składnik ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Tarnów, Kaczkowskiego

Syndyk masy upadłości ***
ogłasza konkurs ofert w przedmiocie zbycia prawa własności nieruchomości w Tarnowie przy ul. Kaczkowskiego ***

Przedmiot konkursu:

prawo własności nieruchomości objętej księgą wieczystą nr ***, stanowiącej odrębny lokal nr***, o pow. 185,46 m 2, położony w Tarnowie przy ul. Kaczkowskiego ***wraz z udziałem wynoszącym 18546/87324 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia nie służące wyłącznie do użytku właścicieli lokali...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

681 000 zł

3 672 zł/m²

186 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Tarnów, Kaczkowskiego

Cena wywoławcza:

681 000 zł

3 672 zł/m²

186 m²

Syndyk masy upadłości ***

Przedmiot konkursu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

lęborski, gm. Cewice, Cewice, Legionów Polskich

OBWIESZCZENIE O PRZETARGU PISEMNYM OFERTOWYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

1) Przedmiotem przetargu jest sprzedaż nieruchomości lokalowej (lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość) o powierzchni użytkowej 43,56 m2, stanowiącej lokal mieszkalny nr ***, położony w Lęborku, przy ul. Legionów Polskich ***, gm. Lębork, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim, dla której Sąd Rejonowy w Lęborku, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z udziałem związanym z własnością lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

277 700 zł

6 375 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

lęborski, gm. Cewice, Cewice, Legionów Polskich

Cena wywoławcza:

277 700 zł

6 375 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Biskupice

Obwieszczenie

Zarządca masy sanacyjnej *** ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy sanacyjnej w postaci:

*** Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, dla której prowadzona jest księga wieczysta ***, która składa z niezabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ***/79 o łącznej powierzchni 11 591 m2 oraz zabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ***/79 o łącznej powierzchni 1 640m2 wraz z prawem własności znajdujących się na tejże działce zabudowań,
*** Prawa użyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 712 000 zł

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Biskupice

Cena wywoławcza:

25 712 000 zł

Obwieszczenie