Syndyk sprzeda:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Kraków, Krowodrza, Felińskiego

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Syndyk masy upadłości***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości
Sprzedaż dokonywana jest w postępowaniu upadłościowym ***prowadzonym przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie VIII Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych pod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 600 zł

10 272 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Krowodrza, Felińskiego

Cena wywoławcza:

513 600 zł

10 272 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

oferuje do sprzedaży prawo do działki

sygn. akt KI1L/GUp-s/258/2025

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do działki nr ***o powierzchni 342 m2 położonej na terenie rodzinnych ogrodów działkowych ,,Czeremcha’’ w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Grabowieckiej ***za cenę wywoławczą 12 991,50 zł.

Warunki sprzedaży:

1. Zainteresowani winni składać oferty w języku polskim, w nieprzekra...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 991 zł

37,99 zł/m²

342 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Ostrowiec Świętokrzyski, Grabowiecka

Cena wywoławcza:

12 991 zł

37,99 zł/m²

342 m²

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI

***
oferuje do sprzedaży prawo do działki

sygn. akt KI1L/GUp-s/258/2025

Warunki sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Jasienica Rosielna

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy – sprzedaż nieruchomości Jasienica Rosielna ***
I. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej Jasienica Rosielna ***, KW ***.
II. Cena wywoławcza przedmiotu wynosi 80% ceny oszacowania, tj. 1 019 547,20 zł + VAT (o ile należny).
III. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej, wiążącej i be...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 019 547 zł

1 161 zł/m²

878 m² 11 pokoi

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Jasienica Rosielna, Jasienica Rosielna

Cena wywoławcza:

1 019 547 zł

1 161 zł/m²

878 m² 11 pokoi

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Drawno, Barnimie

Syndyk masy upadłości ***

zaprasza do składania pisemnych ofert na nabycie z wolnej ręki

prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek ewidencyjnych o numerze ***/1, numerze *** oraz numerze ***/3 położonej w miejscowości Barnimie, dla której Sąd Rejonowy w Choszcznie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 75.350,00 (siedemdziesiąt pięć tysięcy trzysta pięćdziesiąt złotych 00/100).

Z regul...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 350 zł

1,80 zł/m²

41 958 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Drawno, Barnimie

Cena wywoławcza:

75 350 zł

1,80 zł/m²

41 958 m²

Syndyk masy upadłości ***

Z regul...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Tworóg, Brynek

Syndyk masy upadłości ***. z siedzibą w Krakowie ogłasza IV przetarg na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy Pyskowickiej o pow. 0,3429 ha (KW nr ***), wraz z prawem użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy Pyskowickiej o pow. 1,5545 ha (KW nr ***).

Łączna cena wywoławcza wynosi 519 675,00 zł netto.

Warunkiem przystąpienia do przetargu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

519 675 zł

27,39 zł/m²

18 974 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Tworóg, Brynek

Cena wywoławcza:

519 675 zł

27,39 zł/m²

18 974 m²

Łączna cena wywoławcza wynosi 519 675,00 zł netto.

Warunkiem przystąpienia do przetargu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki prawo własności:

a) niezabudowanej działki gruntu (łąki; grunty orne) położonej Wykowo gm. Słupno – KW ***.

Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa przysługuje prawo pierwokupu i odkupu co do nieruchomości z lit. a, b, d i e.

Minimalna cena składnika z lit.:

a) 15.780 zł netto.

Minimalna cena jest niższa o 40% od ceny wynikającej z operatów szacunkowych z dnia 25.09.2025 r. i 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 780 zł

1,73 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Cena wywoławcza:

15 780 zł

1,73 zł/m²

9 100 m²

Minimalna cena składnika z lit.:

a) 15.780 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gostyniński, gm. Gostynin, Emilianów

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki prawo własności:

b) niezabudowanej działki gruntu położonej Emilianów gm. Gostynin – KW ***.

Minimalna cena składnika z lit.:

b) 2.580 zł netto.

Minimalna cena jest niższa o 40% od ceny wynikającej z operatów szacunkowych z dnia 25.09.2025 r. i 18.10.2025 r. op...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 580 zł

1,17 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gostyniński, gm. Gostynin, Emilianów

Cena wywoławcza:

2 580 zł

1,17 zł/m²

2 200 m²

Minimalna cena składnika z lit.:

b) 2.580 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Gozdowo, Dzięgielewo

Syndyk masy upadłości ***j – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki prawo własności:

e) niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położonej Dzięgielewo, gm. Gozdowo – KW ***.

Minimalna cena składnika z lit.:

e) 13.800 zł netto.

Minimalna cena jest niższa o 40% od ceny wynikającej z operatów szacunkowych z dnia 25.09.2025 r. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

2,76 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Gozdowo, Dzięgielewo

Cena wywoławcza:

13 800 zł

2,76 zł/m²

5 000 m²

Minimalna cena składnika z lit.:

e) 13.800 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Cieślin

d) lasu położonego Cieślin gm. Mochowo – KW ***

Minimalna cena składnika z lit.:

d) 15.600 zł netto.

Minimalna cena jest niższa o 40% od ceny wynikającej z operatów szacunkowych z dnia 25.09.2025 r. i 18.10.2025 r. opracowanych przez rzeczoznaw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

0,95 zł/m²

16 400 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Cieślin

Cena wywoławcza:

15 600 zł

0,95 zł/m²

16 400 m²

d) lasu położonego Cieślin gm. Mochowo – KW ***

Minimalna cena składnika z lit.:

d) 15.600 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Żółtowo

c) niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położonej Żółtowo; Zglenice Duże gm. Mochowo – KW ***.

Minimalna cena składnika z lit.:

c) 25.200 zł netto.

Minimalna cena jest niższa o 40% od ceny wynikającej z operatów szacunkowych z dnia 25.09....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 200 zł

1,77 zł/m²

14 272 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Żółtowo

Cena wywoławcza:

25 200 zł

1,77 zł/m²

14 272 m²

Minimalna cena składnika z lit.:

c) 25.200 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 13.00, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

15,89 zł/m²

8 813 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

140 000 zł

15,89 zł/m²

8 813 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Górna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 13.00, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.
Warunkiem ważności oferty jest wniesienie wadium w wysokości wskazanej przy danym przedmiocie (pkt 1–7), najpóźniej do upływu terminu składania ofert (decyduje uznanie rachunku), na rachunek bankowy syndyka w PKO BP S.A. nr 73 1020 3466 0000 9802 0205 1357.
Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy upadłości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

4,30 zł/m²

6 046 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Górna

Cena wywoławcza:

26 000 zł

4,30 zł/m²

6 046 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Cena wywoławcza:

123 000 zł

8,85 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Jabłonka

Cena wywoławcza:

123 000 zł

8,85 zł/m²

13 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Cena wywoławcza:

224 000 zł

25,60 zł/m²

8 751 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

224 000 zł

25,60 zł/m²

8 751 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 12.20, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem uznania oferty za ważną jest uiszczenie wadium, najpóźniej w terminie do składania ofert (data i godzina uznania na rachunku), w wysokości 100.000,- zł na rachunek bankowy Syndyka w PKO BP S.A. nr Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy w przypadku uchylenia się oferenta od podpisania umowy kupna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

4 163 zł/m²

240 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

4 163 zł/m²

240 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości