Syndyk sprzeda:
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Przetarg na działkę
dąbrowski, gm. Mędrzechów, Grądy
Syndyk masy upadłości w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą TR1T/GUp-s/87/2022 |
Cena wywoławcza:10 655 zł3,55 zł/m²3 000 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
dąbrowski, gm. Mędrzechów, Grądy |
|||
Cena wywoławcza:10 655 zł3,55 zł/m²3 000 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na działkę
krakowski, gm. Skawina, Facimiech
Syndyk masy upadłości w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą TR1T/GUp-s/1/2024 |
Cena wywoławcza:126 000 zł132 zł/m²952 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
krakowski, gm. Skawina, Facimiech |
|||
Cena wywoławcza:126 000 zł132 zł/m²952 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na działkę
Pyskowice
...odbędzie się w Kancelarii Notarialnej Rzadkowska Agnieszka przy ul. Kościuszki 27 w Dąbrowie Górnicza w dniu 02 marca 2026 roku, o godzinie 10:00. |
Cena wywoławcza:107 424 zł11,34 zł/m²9 473 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
Pyskowice |
|||
Cena wywoławcza:107 424 zł11,34 zł/m²9 473 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na obiekt / lokal
Paczków, Daszyńskiego
Cena wywoławcza:1 849 500 złTermin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na obiekt / lokal
Paczków, Daszyńskiego |
|||
Cena wywoławcza:1 849 500 zł |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na dom
przeworski, gm. Tryńcza, Ubieszyn
Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż składników masy |
Cena wywoławcza:79 200 zł1 286 zł/m²62 m² 3 pokoje Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na dom
przeworski, gm. Tryńcza, Ubieszyn |
|||
Cena wywoławcza:79 200 zł1 286 zł/m²62 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na działkę
wieluński, gm. Skomlin, Złota Góra
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI |
Cena wywoławcza:416 563,20 zł6,25 zł/m²66 700 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
wieluński, gm. Skomlin, Złota Góra |
|||
Cena wywoławcza:416 563,20 zł6,25 zł/m²66 700 m² |
|||
|
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI |
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na mieszkanie
Reda, Osadnicza
Przedmiotem sprzedaży przez syndyka masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej jest samodzielny lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym położonym w Redzie przy ul. Osadniczej dla której przez Sąd Rejonowy w Wejherowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę wieczystą o nr _***_ za cenę nie niższą niż 380.000 zł . |
Cena wywoławcza:380 000 zł8 837 zł/m²43 m² 2 pokoje Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na mieszkanie
Reda, Osadnicza |
|||
Cena wywoławcza:380 000 zł8 837 zł/m²43 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na działkę
Wieliczka
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker |
Cena wywoławcza:117 200 zł36,63 zł/m²3 200 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
Wieliczka |
|||
Cena wywoławcza:117 200 zł36,63 zł/m²3 200 m² |
|||
|
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker |
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na obiekt / lokal
Piaseczno, Albatrosów
Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec |
Cena wywoławcza:439 680 zł2 617 zł/m²168 m² Termin: 2026-02-26 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na obiekt / lokal
Piaseczno, Albatrosów |
|||
Cena wywoławcza:439 680 zł2 617 zł/m²168 m² |
|||
|
Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec |
|||
|
Termin: 2026-02-26
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na obiekt / lokal
goleniowski, gm. Goleniów, Łozienica
Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy! |
Cena wywoławcza:75 719 832 zł5 102 zł/m²14 841 m² 11 pokoi Termin: 2026-02-25 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na obiekt / lokal
goleniowski, gm. Goleniów, Łozienica |
|||
Cena wywoławcza:75 719 832 zł5 102 zł/m²14 841 m² 11 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-25
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na obiekt / lokal
Bisztynek, Słoneczna
SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej sprzeda |
Cena wywoławcza:17 250 zł821 zł/m²21 m² Termin: 2026-02-25 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na obiekt / lokal
Bisztynek, Słoneczna |
|||
Cena wywoławcza:17 250 zł821 zł/m²21 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-25
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na mieszkanie
Białystok, Piasta
Do sprzedaży oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w Białymstoku przy ul. Piastowskiej ***lok. ***. |
Cena wywoławcza:296 921 zł6 613 zł/m²45 m² 2 pokoje Termin: 2026-02-25 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na mieszkanie
Białystok, Piasta |
|||
Cena wywoławcza:296 921 zł6 613 zł/m²45 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2026-02-25
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na obiekt / lokal
Bisztynek, Słoneczna
SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną boksem garażowym o powierzchni zabudowy 21 m2 stanowiącą działkę nr ***/8 o pow. 0,0018 HA położoną w Bisztynku powiat bartoszycki w kompleksie garażowym przy ul. Słonecznej nr KW nr *** - za cenę nie niższą niż 3/4 jego wartości oszacowania: 17 250,00 zł (wartość oszacowania: 23 000,00 zł). Nieruchomość odzyskana do masy upadłości na podstawie prawomocnego Wyroku Sądu Rejonow...
|
Przetarg na obiekt / lokal
Bisztynek, Słoneczna |
|||
Cena wywoławcza:17 250 zł821 zł/m²21 m² |
|||
|
|
|||
|
Termin: 2026-02-25
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na działkę
średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa
Syndyk masy upadłości w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, z dnia 27 sierpnia 2024 o ogłoszeniu upadłości ***8 sygn. akt KR1S/GUp/100/2024 sprzeda z wolnej ręki nieruchomości gruntowe położone na terenie Osiedla Parkowa przy ul. Parkowej w Wilkszynie, gmina Miękinia, powiat średzki, województwo dolnośląskie, stanowiące składnik ma...
|
Cena wywoławcza:401 000 zł192 zł/m²2 093 m² Termin: 2026-02-25 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na działkę
średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa |
|||
Cena wywoławcza:401 000 zł192 zł/m²2 093 m² |
|||
|
|
|||
|
Termin: 2026-02-25
Organizator przetargu: Syndyk |