Syndyk sprzeda:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

pińczowski, gm. Pińczów, Stara Zagość

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***, obręb 31 o powierzchni 2400 mkw dla której Sąd Rejonowy w Pińczowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW NR ***. Nieruchomość położona w miejscowości Stara Zagość, Gmina Pińczów, pow. pińczowski, woj. świętokrzyskie za cenę nie mniejszą n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 528 zł

23,97 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pińczowski, gm. Pińczów, Stara Zagość

Cena wywoławcza:

57 528 zł

23,97 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

buski, gm. Busko-Zdrój, Kostki Małe

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***/1, obręb 0017 o powierzchni 6802 mkw dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW Nr ***. Nieruchomość położona w miejscowości Kostki Małe, Gmina Busko-Zdrój, pow. buski, woj. świętokrzyskie za cenę nie mniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 753 zł

2,61 zł/m²

6 802 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

buski, gm. Busko-Zdrój, Kostki Małe

Cena wywoławcza:

17 753 zł

2,61 zł/m²

6 802 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wejherowski, gm. Wejherowo, Zbychowo, Kaszubska

Nieruchomość gruntowa o pow. 2,67 ha zabudowana budynkiem produkcyjnym, z częścią biurowo-socjalną w miejscowości Zbychowo, przy ulicy Kaszubskiej.

Grunt w części 1,17 ha opisany jako tereny Ba - tereny zabudowy przemysłowej.

Zgodnie z obowiązującym MPZP obiekt lezy w strefach planistycznych: tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów i tereny zabudowy usługowej; lasy; tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i tereny rolnicze (bez możliwości zabudowy).

Budynek produkcyjno-m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 830 008 zł

30 029 zł/m²

2 958 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wejherowski, gm. Wejherowo, Zbychowo, Kaszubska

Cena wywoławcza:

88 830 008 zł

30 029 zł/m²

2 958 m²

Budynek produkcyjno-m...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

sierpecki, gm. Szczutowo, Mościska

OPIS OFERTY

1.Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda w trybie sprzedaży z wolnej ręki i aukcji prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych o numerach ewidencyjnych działek***5 oraz prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, położonej we wsi Mościska ***, 09-227 Szczutowo, dz. ew. nr ***/1, obręb: 0021 Mościska. Dla nieruchomości niezabudowanych Sąd Rejonowy w Sierpcu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

657 000 zł

174 zł/m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

sierpecki, gm. Szczutowo, Mościska

Cena wywoławcza:

657 000 zł

174 zł/m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Kędzierzyn-Koźle, Koszykowa

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda w drodze przetargu wchodzący w skład masy upadłości pawilon handlowy położony w Kędzierzynie-Koźlu przy zbiegu ul. Koszykowej i ul. Kozielskiej, woj. opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski, działka ewid. Nr ***/10, obręb ewid. Kędzierzyn, oferowany za cenę wywoławczą (netto) nie niższą niż 15.000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych, 00/100).

\t

Osoby zainteresowane kupnem proszone są o składani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1 449 zł/m²

10 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Kędzierzyn-Koźle, Koszykowa

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1 449 zł/m²

10 m²

\t

Osoby zainteresowane kupnem proszone są o składani...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Pasłęk

...odbędzie się 19 lutego 2026 r. (czwartek) o godz. 12:00 w Sali im. Stanisława Paździora na parterze tut. Urzędu Miejskiego w Pasłęku pl. św. Wojciecha nr 5.

Przystępujący do przetargu zobowiązany jest do wpłacenia wadium do 13 lutego 2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Pasłęku nr 47 8313 0009 0000 3447 2000 0301 Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku. Liczy się termin faktycznego wpływu kwoty wadium na konto Urzędu Miejskiego tj. 13 lutego 2026 r.

Osoba, która p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 760 zł

1 598 zł/m²

22 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Pasłęk

Cena wywoławcza:

34 760 zł

1 598 zł/m²

22 m² 2 pokoje

Osoba, która p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

międzychodzki, gm. Kwilcz, Kwilcz

...odbędzie się w formie konkursu ofert zgodnie z Regulaminem, którego treść znajduje się NA ZDJĘCIACH....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

26,16 zł/m²

279 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

międzychodzki, gm. Kwilcz, Kwilcz

Cena wywoławcza:

7 300 zł

26,16 zł/m²

279 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Huszlew, Dziadkowskie-Folwark

Syndyk masy upadłości SKOK Kujawiak sprzeda:

działka nr ***2, KW nr SI2S/+48... pokaż numer/7, obręb 0003, 0,81ha;
działki nr ***i ***, KW nr SI2S/+48... pokaż numer/8, obręb 0003, 2,84ha;
działki nr ***i ***, KW nr SI2S/+48... pokaż numer/0, obręb 0002, 1,42ha.

Dokumenty planistyczne:

Uchwała Nr IX/54/2011 Rady Gminy Huszlew z dnia 30.08.2011 r. w sprawie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Huszlew Uchwała nr XXXII/133/2009 z dnia 27.02.2009 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 000 zł

3,51 zł/m²

50 700 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Huszlew, Dziadkowskie-Folwark

Cena wywoławcza:

178 000 zł

3,51 zł/m²

50 700 m²

Syndyk masy upadłości SKOK Kujawiak sprzeda:

Dokumenty planistyczne:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

tatrzański, gm. Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, sygn. akt (KR1S/GUp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

5 687 zł/m²

299 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

tatrzański, gm. Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

5 687 zł/m²

299 m²

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Słomniki, Polanowice

Syndyk ***prowadzący

postępowania upadłościowe ***

ogłasza pisemne konkursy ofert na sprzedaż nieruchomości

gruntowej stanowiącej niezabudowaną działkę ewidencyjną nr ***/***o powierzchni 0,0596 ha,

położoną w miejscowości Polanowice, gmina Słomniki, powiat krakowski, województwo małopolskie,

dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Miechowie, V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 25.270,00 zł

Termin ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 270 zł

42,40 zł/m²

596 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Słomniki, Polanowice

Cena wywoławcza:

25 270 zł

42,40 zł/m²

596 m²

Syndyk ***prowadzący

postępowania upadłościowe ***

ogłasza pisemne konkursy ofert na sprzedaż nieruchomości

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 25.270,00 zł

Termin ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

krakowski, gm. Słomniki, Polanowice

Syndyk Michał Zimnicki prowadzący

postępowania upadłościowe ***

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości

gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***/8 o powierzchni 0,05 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 147,48 m²,

położonej w miejscowości Polanowice nr ***, gmina Słomniki, powiat krakowski, województwo małopolskie,

dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Miechowie, V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ksi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

625 430 zł

4 241 zł/m²

148 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

krakowski, gm. Słomniki, Polanowice

Cena wywoławcza:

625 430 zł

4 241 zł/m²

148 m²

Syndyk Michał Zimnicki prowadzący

postępowania upadłościowe ***

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Mniszków, Mniszków

Syndyk sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert bez obciążeń hipotecznych

działkę o numerze ewidencyjnym ***o powierzchni 1,0936 ha położoną w obrębie 0014 , gm. Mniszków, pow. opoczyński, woj. łódzkie.

Dla nieruchomości założona jest Księga Wieczysta nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy w Opocznie, V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Działka gruntu położona jest bezpośrednio przy drodze nr 12 prowadzącej z Piotrkowa Trybunalskiego, przez Sulejów w stronę Opoczna. Działa jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

454 500 zł

41,56 zł/m²

10 936 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Mniszków, Mniszków

Cena wywoławcza:

454 500 zł

41,56 zł/m²

10 936 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Będzin, Skalskiego

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego numer ***, położonego w budynku wielorodzinnym przy ulicy Skalskiego ***w Będzinie, dla którego prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Będzinie, Wydział V Ksiąg Wieczystych księga wieczysta o numerze*** za cenę nie niższą niż 85.700,00 zł, która to c...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 700 zł

4 447 zł/m²

19 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Będzin, Skalskiego

Cena wywoławcza:

85 700 zł

4 447 zł/m²

19 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

suski, gm. Budzów, Bieńkówka

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego sygn. akt KR1S/GUp-s/584/2023 zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej niezabudowaną działkę ewidencyjną nr ***/2 o powierzchni 0,3168 ha położonej w miejscowości Bieńkówka, gmina Budzów, powiat suski, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 619 zł

1,77 zł/m²

3 168 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

suski, gm. Budzów, Bieńkówka

Cena wywoławcza:

5 619 zł

1,77 zł/m²

3 168 m²

OPIS OFERTY

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

brzeski, gm. Brzesko, Jasień, Mazurkiewicza

Ogłoszenie o konkursie ofert.

*** Syndyk masy upadłości*** ogłasza o pisemnym konkursie ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości ***zwartego kompleksu nieruchomości gruntowych zabudowanych, położonych w miejscowości Jasień ul. Mazurkiewicza ***, gm. Brzesko, objętych księgami wieczystymi prowadzonymi przez Sąd Rejonowy w Brzesku IV Wydział Ksiąg Wieczystych, mianowicie prawa własności działki nr ***/1 - KW nr *** jak również prawa użytkowania wieczystego działki nr ***/1- KW...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 931 685 zł

2 579 zł/m²

1 912 m² 11 pokoi

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

brzeski, gm. Brzesko, Jasień, Mazurkiewicza

Cena wywoławcza:

4 931 685 zł

2 579 zł/m²

1 912 m² 11 pokoi

Ogłoszenie o konkursie ofert.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości