Syndyk masy upadłości
***w upadłości likwidacyjnej w Katowicach
ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.
a) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – niezabudowanej działki gruntu nr ***/18 przy ulicy Dworcowej w Knurowie, o łącznej powierzchni 0,0422 ha, objętej księgą wieczystą nr ***, o wartości szacunkowej 29 290,00 zł netto, za cenę nie niższą niż 60% wartości oszacowania tj. 17 574,00 zł.

b) Własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 524 zł

69,87 zł/m²

1 911 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tarnowskie Góry, Zagórska

Cena wywoławcza:

133 524 zł

69,87 zł/m²

1 911 m²

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości
***w upadłości likwidacyjnej w Katowicach
ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Steczkowskiego

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

a) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – działki ewidencyjnej nr ***/1 o powierzchni 0,3150 ha położonej w Jaworznie w rejonie ul. Steczkowskiego, dla której Sąd Rejonowy w Jaworznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***, o wartości szacunkowej 584 330,00 złotych - za cenę nie niższą niż 60% wartości oszacowania tj. 350 598,00 zł.
b) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 598 zł

111 zł/m²

3 150 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Steczkowskiego

Cena wywoławcza:

350 598 zł

111 zł/m²

3 150 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

b) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Stefana Batorego

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

b) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Stefana Batorego

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

b) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Cypryjska

Regulamin sprzedaży prawa własności nieruchomości lokalowej, zlokalizowanej w Koszalinie przy ul. Cypryjskiej ***/***, opisanej w księdze wieczystej *** w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze KO1K/GUp-s/201/2023.

Sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej, zlokalizowanej w Koszalinie przy ul. Cypryjskiej ***/***, opisanej w księdze wieczystej *** na podstawie art. 49111a ustawy z dn. 28 lutego 2003 r. - Prawo Upadłościowe oraz pełnomocnictwa udzielonego przez współwłaśc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

295 000 zł

9 886 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Cypryjska

Cena wywoławcza:

295 000 zł

9 886 zł/m²

30 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Cypryjska

Regulamin sprzedaży prawa własności nieruchomości lokalowej, zlokalizowanej w Koszalinie przy ul. Cypryjskiej ***/***, opisanej w księdze wieczystej ***.

Sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej, zlokalizowanej w Koszalinie przy ul. Cypryjskiej ***/***, opisanej w księdze wieczystej *** na podstawie art. 49111a ustawy z dn. 28 lutego 2003 r. - Prawo Upadłościowe oraz pełnomocnictwa udzielonego przez współwłaściciela nieruchomości.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo włas...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

430 000 zł

8 870 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Koszalin, Cypryjska

Cena wywoławcza:

430 000 zł

8 870 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Przedmiotem sprzedaży jest prawo włas...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

turecki, gm. Przykona, Radyczyny

OBWIESZCZENIE

Syndyk masy upadłości*** w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu XI Wydział Gospodarczy do spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt PO1P/GU/1976/2022), ogłasza sprzedaż w trybie z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i zabudowaniami gospodarczymi, składającej się z dzia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

317 000 zł

2 882 zł/m²

110 m² 5 pokoi

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Patrycja Grenda
Przetarg na dom

turecki, gm. Przykona, Radyczyny

Cena wywoławcza:

317 000 zł

2 882 zł/m²

110 m² 5 pokoi

OBWIESZCZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Patrycja Grenda
Przetarg na obiekt / lokal

Międzyrzecz, 3 Maja

OBWIESZCZENIE

Syndyk masy upadłości*** w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto, XI Wydział Gospodarczy do spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 12 sierpnia 2022 r. (sygn. akt PO1P/GU/508/2022), ogłasza sprzedaż w trybie z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej nr ***stanowiącej lokal niemieszkalny położony w miejscowości Międzyrzecz przy ul. Konstytucji 3 Maja ***(p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 700 zł

587 zł/m²

182 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Patrycja Grenda
Przetarg na obiekt / lokal

Międzyrzecz, 3 Maja

Cena wywoławcza:

106 700 zł

587 zł/m²

182 m²

OBWIESZCZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Patrycja Grenda
Przetarg na działkę

Serock

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty:

1. udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, działka ew. nr ***/25 o pow. 0,3 ha położona przy ul. Jasnej ***, obręb nr 0011- Józefin, gmina Halinów, pow. miński, woj. mazowieckie, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr KW ***
– za cenę nie niższą niż 75% oszacowania tj. 672.000,00 zł (słownie: sześćset siedemdziesiąt dwa tysiące złotych)

2. udział 1/4 w nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 750 zł

122 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Serock

Cena wywoławcza:

60 750 zł

122 zł/m²

500 m²

OPIS OFERTY

2. udział 1/4 w nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Ozimek, Dzierżonia

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Syndyk zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przetargu lub jego odwołania bez podawania przyczyn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 400 zł

3 926 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Ozimek, Dzierżonia

Cena wywoławcza:

320 400 zł

3 926 zł/m²

82 m² 3 pokoje

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo, Chełmińska

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 078,40 zł

2 055 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo, Chełmińska

Cena wywoławcza:

63 078,40 zł

2 055 zł/m²

31 m² 1 pokój

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

opolski, gm. Chrząstowice, Suchy Bór, Polna

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

444 000 zł

5 253 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

opolski, gm. Chrząstowice, Suchy Bór, Polna

Cena wywoławcza:

444 000 zł

5 253 zł/m²

85 m² 3 pokoje

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

kępiński, gm. Rychtal, Wielki Buczek

...odbędzie się w dniu 13.02.2026 r., godz. 10:10 w siedzibie syndyka.

Z regulaminem sprzedaży oraz wyceną składnika majątku można zapoznać się w siedzibie syndyka w dni robocze w godz. od 10.00 do 14.00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Dodatkowe informacje dotyczące trybu składania ofert można uzyskać pod numerem telefonu.

Syndyk zastrzega sobie prawo unieważnienia, zamknięcia lub odwołania sprzedaży w każdym czasie bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 000 zł

2 006 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

kępiński, gm. Rychtal, Wielki Buczek

Cena wywoławcza:

131 000 zł

2 006 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

ostrowski, gm. Sieroszewice, Latowice, Kościelna

...odbędzie się w dniu 13.02.2026 r., godz. 11:10 w siedzibie syndyka. Z regulaminem sprzedaży oraz wyceną składnika majątku można zapoznać się w siedzibie syndyka w dni robocze w godz. od 10.00 do 14.00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Dodatkowe informacje dotyczące trybu składania ofert można uzyskać pod numerem telefonu ***. Syndyk zastrzega sobie prawo unieważnienia, zamknięcia lub odwołania sprzedaży w każdym czasie bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

496 000 zł

3 184 zł/m²

156 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

ostrowski, gm. Sieroszewice, Latowice, Kościelna

Cena wywoławcza:

496 000 zł

3 184 zł/m²

156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wieluń, Fabryczna

...odbędzie się w dniu 18 lutego 2026 roku o godz. 12:00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod adresem e-mail: ajankowski@syndykjankowski.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (42) 672 23 01, +48 728 123 430 oraz +48 603 533 058.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 340 000 zł

2 197 zł/m²

5 617 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wieluń, Fabryczna

Cena wywoławcza:

12 340 000 zł

2 197 zł/m²

5 617 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Nakle nad Notecią stanowiącej działkę nr ***/1 o pow. 0,0272 ha, dla którego to prawa Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** (numer księgi wieczystej dostępny na stronie internetowej kancelarii syndyka). Działka stanowi własność Gminy Nakło nad Notecią.

Wartość szacunkowa prawa użytkowania wieczystego zgodnie z operatem szacunkowym ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości