Licytacje komornicze: Kądzielno

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MIESZKANIE

Lokal mieszkalny znajduje się na piętrze, składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 54,90 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wod.-kan., gazową, c.o. oraz c.w. z piecyka gazowego dwufunkcyjnego. Udział w nieruchomości wspólnej wynosi 1/8 części tj. udział we współwłasności działki gruntu o numerze ***/***, o pow. 0,2835 ha, oraz współwłasności wspólny...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

185 325 zł

3 376 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

Cena wywoławcza:

185 325 zł

3 376 zł/m²

55 m² 3 pokoje

MIESZKANIE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Kądzielno ***, 78-100 Kołobrzeg, dla której Sąd Rejonowy w Kołobrzegu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. Katedralna 13, Kołobrzeg, 78-100 Kołobrzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 110 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 73 466,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 466,67 zł

1 338 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Kądzielno

Cena wywoławcza:

73 466,67 zł

1 338 zł/m²

55 m² 3 pokoje

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości