_ogłasza_

_ _I przetarg ustny nieograniczony na n/w niezabudowane działki gruntu położone przy ul. Kochanowskiego w obrębie ewidencyjnym nr 0002 Bobolice.

*** Działka nr 297/6 o powierzchni 0,1054 ha., cena wywoławcza 53 100,00 zł.

- Dla działek nr 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5 i 297/6 położonych w obrębie ewidencyjnym nr 0002 Miasta Bobolice brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Ze studium uwarunkowań i kierunków zagospod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 100 zł

50,38 zł/m²

1 054 m²

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

Bobolice, Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

53 100 zł

50,38 zł/m²

1 054 m²

BURMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 968 zł

6,84 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

2 968 zł

6,84 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 440 zł

50,74 zł/m²

2 137 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

108 440 zł

50,74 zł/m²

2 137 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 344 zł

3,09 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

33 344 zł

3,09 zł/m²

10 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 064 zł

5,18 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

5 064 zł

5,18 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 576 zł

3,40 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

27 576 zł

3,40 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 128 zł

3,19 zł/m²

19 500 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

62 128 zł

3,19 zł/m²

19 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 380 zł

50,79 zł/m²

1 799 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

91 380 zł

50,79 zł/m²

1 799 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 984 zł

3,80 zł/m²

17 900 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

67 984 zł

3,80 zł/m²

17 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 608 zł

3,80 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

67 608 zł

3,80 zł/m²

17 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 912 zł

3,41 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

Cena wywoławcza:

25 912 zł

3,41 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 040 zł

51,05 zł/m²

1 509 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

77 040 zł

51,05 zł/m²

1 509 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Sowno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 840 zł

4,33 zł/m²

6 889 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Sowno

Cena wywoławcza:

29 840 zł

4,33 zł/m²

6 889 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 088 zł

6,54 zł/m²

15 600 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

102 088 zł

6,54 zł/m²

15 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 368 zł

5,69 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

40 368 zł

5,69 zł/m²

7 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości