Cena wywoławcza:

15 786 zł

2,77 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

15 786 zł

2,77 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 615 zł

38,00 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

159 615 zł

38,00 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

9,06 zł/m²

552 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

5 000 zł

9,06 zł/m²

552 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 776 zł

2,71 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

25 776 zł

2,71 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 596 zł

2,77 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

16 596 zł

2,77 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 510 zł

5,89 zł/m²

5 011 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

Cena wywoławcza:

29 510 zł

5,89 zł/m²

5 011 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 431 zł

40,13 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

136 431 zł

40,13 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 400 zł

5,83 zł/m²

57 900 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

337 400 zł

5,83 zł/m²

57 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 440 zł

8,63 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

8 440 zł

8,63 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości