Cena wywoławcza:

47 250 zł

9,74 zł/m²

4 851 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

Cena wywoławcza:

47 250 zł

9,74 zł/m²

4 851 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 zł

0,01 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

Cena wywoławcza:

41 zł

0,01 zł/m²

4 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 250 zł

4,45 zł/m²

4 777 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

Cena wywoławcza:

21 250 zł

4,45 zł/m²

4 777 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Mielno, Łazy

Starosta Koszaliński

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa

Oznaczenie nieruchomości wg księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości

Właściciel:
Skarb Państwa

dz. nr 290/8
pow. 0.0862 ha

obręb ewidencyjny

0024 Łazy

jednostka ewidencyjna

Sianów – Obszar Wiejski

Klasoużytek: Ls

Księga wieczysta

nr KO1K/00086040/2

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

300 000,00 zł

Wysokość wadium /zł/

30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

348 zł/m²

862 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Mielno, Łazy

Cena wywoławcza:

300 000 zł

348 zł/m²

862 m²

Starosta Koszaliński

Właściciel:
Skarb Państwa

dz. nr 290/8
pow. 0.0862 ha

obręb ewidencyjny

0024 Łazy

jednostka ewidencyjna

Sianów – Obszar Wiejski

Klasoużytek: Ls

Księga wieczysta

nr KO1K/00086040/2

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

300 000,00 zł

Wysokość wadium /zł/

30...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości