Przetargi nieruchomości: koszaliński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

Sianów, Słoneczna

...odbędzie się dnia 23.04.2025 roku – w godzinach:12:00-13:00

REGULAMIN SPRZEDAŻY

Prawa własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem szeregowym z garażem, położonej przy ulicy Słonecznej 8 w gminie Sianów

_Zgodnie z__ art. __49111a_ _Ustawy z dn. 28 lutego 2003r. – Prawo upadłościowe (tj. Dz.U. 2022 poz. 1520,
z późn. zm.) dokonano zawiadomienia o wyborze sposobu likwidacji składnika masy upadłości, na podstawie którego prowadzona jest sprzedaż zgodnie z poniższymi war...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 990 zł

4 275 zł/m²

129 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Sianów, Słoneczna

Cena wywoławcza:

550 990 zł

4 275 zł/m²

129 m² 3 pokoje

REGULAMIN SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Zegrze Pomorskie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 620 zł

20,62 zł/m²

515 m²

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Zegrze Pomorskie

Cena wywoławcza:

10 620 zł

20,62 zł/m²

515 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 240 zł

8,32 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

48 240 zł

8,32 zł/m²

5 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości