Cena wywoławcza:

31 072 zł

3,20 zł/m²

9 700 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

Cena wywoławcza:

31 072 zł

3,20 zł/m²

9 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Karnieszewice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

552 690 zł

225 zł/m²

2 458 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Karnieszewice

Cena wywoławcza:

552 690 zł

225 zł/m²

2 458 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 850 zł

3,73 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

Cena wywoławcza:

35 850 zł

3,73 zł/m²

9 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 690 zł

0,75 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

5 690 zł

0,75 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 040 zł

5,69 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

43 040 zł

5,69 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 790 zł

0,50 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

3 790 zł

0,50 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,90 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,90 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 140 zł

0,55 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

4 140 zł

0,55 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 1

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 240 zł

30,22 zł/m²

736 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 1

Cena wywoławcza:

22 240 zł

30,22 zł/m²

736 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

9,22 zł/m²

434 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 000 zł

9,22 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości