Przetargi nieruchomości: koszaliński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Będzino, Stoisław

RZG.6840.1.2023.AJ

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O III PRZETARGU

zgodnie z § 6 ust. 4 i 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U. z 2021r. poz. 2213).

Wójt Gminy Będzino ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Gminy Będzino.

1. Oznaczenie:

Lokal mieszkalny nr 2 położonego w budynku Stoisław 12C na dział...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

3 958 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Będzino
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Będzino, Stoisław

Cena wywoławcza:

190 000 zł

3 958 zł/m²

48 m² 3 pokoje

RZG.6840.1.2023.AJ

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O III PRZETARGU

1. Oznaczenie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Będzino
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

9,22 zł/m²

434 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 000 zł

9,22 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

Bobolice

Gmina Bobolice ma do zaoferowania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinny na działce nr 156 o powierzchni 640 m. Nieruchomość jest położona w Bobolicach przy ul. Traugutta 15, województwo zachodniopomorskie powiat koszaliński (odległości 38 km od Koszalina). Miejscowość leży przy drodze nr 11 i S 11. Nieruchomość znajduje się w kameralnej części miasta na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom jest dwu kondygnacyjny podpiwniczony, powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 70,63 m....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 053 zł/m²

71 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na dom

Bobolice

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 053 zł/m²

71 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 790 zł

0,50 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

3 790 zł

0,50 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 040 zł

5,69 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

43 040 zł

5,69 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 080 zł

2,52 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

19 080 zł

2,52 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 690 zł

0,75 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

5 690 zł

0,75 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 140 zł

0,55 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

4 140 zł

0,55 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 480 zł

0,72 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

5 480 zł

0,72 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,90 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,90 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości