Przetargi nieruchomości: koszaliński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Świeszyno, Strzekęcino

Syndyk sprzeda z wolnej ręki: 1/6 udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Strzekęcino

1/6 udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Strzekęcino 25, gmina Świeszyno, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie niższą niż wartość oszacowania 21.000 zł. (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 000 zł

439 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Świeszyno, Strzekęcino

Cena wywoławcza:

21 000 zł

439 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Sianów, Sucha Koszalińska

Syndyk masy upadłości oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Sucha Koszalińska przy ulicy Darłowskiej 4, gmina Sianów, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** za cenę nie niższą niż wartość oszacowania 742.200,00 zł (słownie: siedemset czterdzieści dwa tysiące dwieście złotych) Nieruchomość gruntowa zabudowana składa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

742 200 zł

5 844 zł/m²

127 m²

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Sianów, Sucha Koszalińska

Cena wywoławcza:

742 200 zł

5 844 zł/m²

127 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Miłogoszcz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 360 zł

36,59 zł/m²

7 006 m²

Termin: 2024-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Miłogoszcz

Cena wywoławcza:

256 360 zł

36,59 zł/m²

7 006 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Bobolice, Pionierów

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach, ul. Ratuszowa 1 – sala nr 5 (parter) 19 grudnia 2023 r. o godz. 9:00

- Działka nr 151/5 o powierzchni 0,0765 ha cena wywoławcza: 580.050,00 zł.

Zabudowana działka gruntu budynkiem użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej 363,79 m² wraz z pomieszczeniami pomocniczymi o powierzchni 71,59 m² położona w obrębie ewidencyjnym nr 0003 Bobolice, ul. Pionierów 7

w/w działka zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 050 zł

1 594 zł/m²

364 m²

Termin: 2023-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na obiekt / lokal

Bobolice, Pionierów

Cena wywoławcza:

580 050 zł

1 594 zł/m²

364 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 770 zł

3,01 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

Cena wywoławcza:

20 770 zł

3,01 zł/m²

6 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Słowienkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 550 zł

3,19 zł/m²

800 m²

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Słowienkowo

Cena wywoławcza:

2 550 zł

3,19 zł/m²

800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Miłogoszcz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

288 405 zł

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Miłogoszcz

Cena wywoławcza:

288 405 zł

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice

...odbędzie się 12 grudnia 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Bobolicach ul. Ratuszowa 1

sala nr 5 o godz. 10:00

Wadium w kwocie 4 720,00 zł. należy wpłacić na konto podane w ogłoszeniu do 06-12-2023 r.

Nr konta: PL 21 1020 279***7102 0287 3115

Ogłoszenie zawierające szczegółowe informacje dotyczące przetargu wywieszone jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach przy ul. Ratuszowej 1 ( II piętro) oraz na stronie internetowej www.bobolice.pl oraz www.bip.bobolic...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 200 zł

24,84 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

Bobolice

Cena wywoławcza:

47 200 zł

24,84 zł/m²

1 900 m²

sala nr 5 o godz. 10:00

Nr konta: PL 21 1020 279***7102 0287 3115

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na mieszkanie

Bobolice

...odbędzie się 12 grudnia 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Bobolicach ul. Ratuszowa 1 sala nr 5 o godz. 11:00

Wadium 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto podane w ogłoszeniu do 06-12-2023 r.

NR konta: 21 1020 279***7102 0287 3115

Ogłoszenie zawierające szczegółowe informacje dotyczące przetargu wywieszone jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach przy ul. Ratuszowej 1 ( II piętro) oraz na stronie internetowej www.bobolice.pl oraz www.bip.bobolice.pl , ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 700 zł

1 040 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2023-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na mieszkanie

Bobolice

Cena wywoławcza:

69 700 zł

1 040 zł/m²

67 m² 2 pokoje

NR konta: 21 1020 279***7102 0287 3115

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 470 zł

15,50 zł/m²

6 289 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Cena wywoławcza:

97 470 zł

15,50 zł/m²

6 289 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Karsinka

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 760 zł

33,24 zł/m²

1 106 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Karsinka

Cena wywoławcza:

36 760 zł

33,24 zł/m²

1 106 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 170 zł

5,41 zł/m²

5 206 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

Cena wywoławcza:

28 170 zł

5,41 zł/m²

5 206 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Wietrzno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 085 zł

5,19 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Wietrzno

Cena wywoławcza:

44 085 zł

5,19 zł/m²

8 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice

...odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Bobolicach ul. Ratuszowa 1 sala nr 5 o godz. 9:00

Wadium 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto podane w ogłoszeniu do 22-11-2023 r.

Ogłoszenie zawierające szczegółowe informacje dotyczące przetargu wywieszone jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach przy ul. Ratuszowej 1 ( II piętro) oraz na stronie internetowej www.bobolice.pl oraz www.bip.bobolice.pl , Szczegółowe informacje dotyczące przetargu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 700 zł

61,74 zł/m²

1 129 m²

Termin: 2023-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

Bobolice

Cena wywoławcza:

69 700 zł

61,74 zł/m²

1 129 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Świeszyno, Strzekęcino

Syndyk sprzeda 1/6 udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Strzekęcino

Syndyk masy upadłości oferuje do sprzedaży z wolnej ręki:

1/6 udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 5 położonej w miejscowości Strzekęcino 25, gmina Świeszyno, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie niższą niż wartość oszacowani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 433 zł

594 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Świeszyno, Strzekęcino

Cena wywoławcza:

28 433 zł

594 zł/m²

48 m² 2 pokoje