Cena wywoławcza:

317 090 zł

356 zł/m²

891 m²

Termin: 2023-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Mielno, Chłopy

Cena wywoławcza:

317 090 zł

356 zł/m²

891 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Świemino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 530 zł

13,48 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Świemino

Cena wywoławcza:

17 530 zł

13,48 zł/m²

1 300 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Tymień

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 250 zł

2,69 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Tymień

Cena wywoławcza:

21 250 zł

2,69 zł/m²

7 900 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 070 zł

2,78 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

Cena wywoławcza:

18 070 zł

2,78 zł/m²

6 500 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 150 zł

4,70 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

21 150 zł

4,70 zł/m²

4 500 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Słowienkowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 370 zł

3,79 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Słowienkowo

Cena wywoławcza:

11 370 zł

3,79 zł/m²

3 000 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

LOKALIZACJA

Rosnowo - wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Manowo. Miejscowość położona na Równinie Białogardzkiej, 20 kilometrów na południowy wschód od Koszalina, między jeziorem Rosnowskim, a jeziorem Hajka. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miejscowości, niedaleko zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w odległości ok. 30 m od głównej drogi biegnącej przez Rosnowo, w pobliżu kąpieliska zorganizowanego na jeziorze Rosnowskim....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

136 zł/m²

631 m²

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Manowo, Manowo

Cena wywoławcza:

86 000 zł

136 zł/m²

631 m²

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Bobolice

Gmina Bobolice ma do zaoferowania działkę budowlaną nr 151/4 obręb ewidencyjny nr 0003 Bobolice w pięknej, cichej i klimatycznej część miasta. Działka jest ogrodzona, teren równy.

Dla działki wydano warunki zabudowy i zagospodarowania terenu. Teren przeznaczony jest pod budownictwo jedno jednorodzinne.

Dodatkowych informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Bobolicach ul Ratuszowa 1 pok. nr 16 lub pod nr telefonu +48 94 3458435, oraz ogłoszenie zostało umieszczone na stronie Urzędu ww...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 100 zł

58,00 zł/m²

812 m²

Termin: 2023-05-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Bobolice

Cena wywoławcza:

47 100 zł

58,00 zł/m²

812 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Przydargiń

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 741 zł

41,61 zł/m²

162 m²

Termin: 2023-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Przydargiń

Cena wywoławcza:

6 741 zł

41,61 zł/m²

162 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Darżewo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 790 zł

5,66 zł/m²

5 260 m²

Termin: 2023-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Darżewo

Cena wywoławcza:

29 790 zł

5,66 zł/m²

5 260 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Manowo, Kretomino

SYNDYK SPRZEDA

Dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. użytkowej 180 m2, na działce gruntu nr 147/19 o pow. 952 m2. Dom o zróżnicowanych poziomach: piwnica (garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia), parter (salon z wyjściem na taras, holl i kuchnia), na półpiętrze (pokój sypialny z wyjściem na balkon, łazienka i pralnia), drugie półpiętro (dwa pokoje), poddasze (dwa pokoje, łazienka). Nieruchomość położona w Koszalinie - Kretomino, objęta księgą wieczystą numer ***.

Wartoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

682 200 zł

3 790 zł/m²

180 m² 6 pokoi

Termin: 2023-05-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Manowo, Kretomino

Cena wywoławcza:

682 200 zł

3 790 zł/m²

180 m² 6 pokoi

SYNDYK SPRZEDA

Wartoś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2023r. (piątek) o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Będzinie, Będzino 19, sala konferencyjna I piętro.

Przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia komisji potwierdzenia wpłaty wadium oraz dowodu tożsamości. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Gminy Będzino. Wniesione wadium przez uczestnika, który przetarg wygra zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Cena nieruchomości osiągni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 681 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Będzino
Przetarg na mieszkanie

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 681 zł/m²

33 m² 2 pokoje