Cena wywoławcza:

151 590 zł

44,59 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

151 590 zł

44,59 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 440 zł

3,07 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 440 zł

3,07 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 630 zł

11,92 zł/m²

3 575 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

Cena wywoławcza:

42 630 zł

11,92 zł/m²

3 575 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 540 zł

3,08 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 540 zł

3,08 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 400 zł

5,83 zł/m²

57 900 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

337 400 zł

5,83 zł/m²

57 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 440 zł

8,63 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

8 440 zł

8,63 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 240 zł

8,32 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

48 240 zł

8,32 zł/m²

5 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

177 350 zł

42,23 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 540 zł

3,08 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 540 zł

3,08 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 590 zł

44,59 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

151 590 zł

44,59 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 640 zł

3,01 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

28 640 zł

3,01 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 440 zł

3,07 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 440 zł

3,07 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości