Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

9,84 zł/m²

620 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 100 zł

8,57 zł/m²

712 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

Bobolice

Gmina Bobolice ma do zaoferowania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinny na działce nr 156 o powierzchni 640 m. Nieruchomość jest położona w Bobolicach przy ul. Traugutta 15, województwo zachodniopomorskie powiat koszaliński (odległości 38 km od Koszalina). Miejscowość leży przy drodze nr 11 i S 11. Nieruchomość znajduje się w kameralnej części miasta na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom jest dwu kondygnacyjny podpiwniczony, powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 70,63 m....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 053 zł/m²

71 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na dom

Bobolice

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 053 zł/m²

71 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

Bobolice

Gmina Bobolice, ma do zaoferowania ładną działkę w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z bezpośrednim dostępem do drogi. Działka nr 601/7 znajduje się w miejscowości Bobolice przy ul. Kolejowej w obrębie ewidencyjnym nr 0003.

Bobolice leżą przy drodze S11 w województwie zachodniopomorskim w odległości 40 ma od morza. Miejscowość oddalona jest od Koszalina 38 km. a od Szczecinka 28 km. Przy granicy działki przebiega sieć kanalizacyjna, wodociągowa, gaz, oraz sieć energetyczna.

Nad działką po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 500 zł

51,41 zł/m²

885 m²

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na działkę

Bobolice

Cena wywoławcza:

45 500 zł

51,41 zł/m²

885 m²

Nad działką po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobolice
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Boboliczki

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

355 120 zł

27,59 zł/m²

12 873 m²

Termin: 2024-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Boboliczki

Cena wywoławcza:

355 120 zł

27,59 zł/m²

12 873 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 790 zł

1,31 zł/m²

3 663 m²

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

4 790 zł

1,31 zł/m²

3 663 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 800 zł

2,68 zł/m²

3 663 m²

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

9 800 zł

2,68 zł/m²

3 663 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

17 300 zł

3,04 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Kurowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 560 zł

20,13 zł/m²

5 592 m²

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Kurowo

Cena wywoławcza:

112 560 zł

20,13 zł/m²

5 592 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

28 400 zł

2,99 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

18 200 zł

3,03 zł/m²

6 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 300 zł

45,06 zł/m²

2 137 m²

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

96 300 zł

45,06 zł/m²

2 137 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 200 zł

45,14 zł/m²

1 799 m²

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

81 200 zł

45,14 zł/m²

1 799 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości