Przetargi Spółek Skarbu Państwa: policki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Police, Jasienicka

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Police ul. Jasienicka 1
województwo zachodniopomorskie,
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 2349
Powierzchnia działki: 2.638 m²
Nr księgi wieczystej: SZ2S/00005720/7
Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 116 515,00

CENA WYWOŁAWCZA: 1.165.145,00 PLN netto
Opis ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 165 145 zł

442 zł/m²

2 638 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Police, Jasienicka

Cena wywoławcza:

1 165 145 zł

442 zł/m²

2 638 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Police ul. Jasienicka 1
województwo zachodniopomorskie,
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 2349
Powierzchnia działki: 2.638 m²
Nr księgi wieczystej: SZ2S/00005720/7
Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 116 515,00

CENA WYWOŁAWCZA: 1.165.145,00 PLN netto
Opis ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na mieszkanie

policki, gm. Kołbaskowo, Stobno

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 4 położony na I piętrze budynku mieszkalnego w miejscowości Stobno 47. Powierzchnia użytkowa lokalu 58,54 m2, na którą składają się z 3 pokoje, kuchnia i przedpokój. Do lokalu przynależny piwnica o pow. 1,92 m2. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie – piece kaflowe.
Do lokalu przynależy również udział wynoszący 0,1632 części w prawie własności działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 192/1 o pow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

policki, gm. Kołbaskowo, Stobno

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

policki, gm. Kołbaskowo, Stobno

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-18

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

policki, gm. Kołbaskowo, Stobno

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 331 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Dawny dworzec kolejowy Trzebież wybudowany w latach 1909/1910 wykonany w technologii tradycyjnej. Budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Budynek został wpisany do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego pod numerem rejestru A - 1029.
Lokal niemieszkalny nr 4.
Lokal usytuowany w parterze części magazynowej budynku. Składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni użytkowej 35,20 m2. Wysokość pomieszczenia w zakresie 423-560 cm. Lokal wykorzystywany na cele magazynowe, bez p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

455 zł/m²

35 m²

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Cena wywoławcza:

16 000 zł

455 zł/m²

35 m²

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

653 zł/m²

35 m²

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Cena wywoławcza:

23 000 zł

653 zł/m²

35 m²

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Termin: 2023-09-04

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska 67 / 4

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-04

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Termin: 2023-07-17

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Trzebież, Wkrzańska

Cena wywoławcza:

25 000 zł

710 zł/m²

35 m²

Lokal niemieszkalny nr 4.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-17

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Nowe Warpno

Nieruchomość położona w województwie zachodniopomorskim, powiecie polickim, w jednostce ewidencyjnej:
Nowe Warpno – miasto, w obrębie ewidencyjnym: 321103_4.0001, Nr 1 Nowe Warpno,
działka o numerze ewidencyjnym 951 o powierzchni 0, 3021 ha.
Nieruchomość położona jest w m. Nowe Warpno, przy ul. Tadeusza Kościuszki 58.
Dla przedmiotowej nieruchomości urządzana została księga wieczysta KW numer SZ2S/00010963/0 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

2 252 zł/m²

222 m²

Termin: 2022-01-13

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

Nowe Warpno

Cena wywoławcza:

500 000 zł

2 252 zł/m²

222 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-13

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Uniemyśl

Nieruchomość położona ok 10 km od centrum Polic. Kształt działki prostokątny teren płaski. Dostęp do drogi publicznej przez działkę wewnętrzną na której zostanie ustanowiona odpłatna służebność przejazdu i przechodu. Na gruncie posadowiony jest budynek jednokondygnacyjny nie podpiwniczony, powierzchnia użytkowa ok 33,7 m2, ściany - szkielet drawniany wypełniony cegła ceramiczną, dach drewniany pokryty papą.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Zaprasza...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

1 757 zł/m²

37 m²

Termin: 2021-09-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Police, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

65 000 zł

1 757 zł/m²

37 m²

Zaprasza...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana położona w Dobrej przy ulicy Szczecińskiej 18A, oznaczona w ewidencji gruntów numerem działki 27/2 o powierzchni 0,0095 ha, w obrębie 0003 Dobra, gmina Dobra, powiat policki, województwo zachodniopomorskie.

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem biurowym, w zabudowie szeregowej, parterowym z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczonym, o powierzchni zabudowy 65 m2. Struktura pomieszczeń w budynku jest następująca: sala obsługi, pomieszczenie socj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 462 zł/m²

65 m²

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 462 zł/m²

65 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości