Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Biskupice

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnoścl Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PGR Biały Bór SO S.P.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 22.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.206.2025.PT, оpublikowanym w dniu 22.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nleruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powlat szczécinecki, pochodzącej ze zlikwldowerego PGR Przybrda II.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 20.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.10.2026.PT, opublikowanym w dnlu 23.03.2026 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
nleruchomoścl gruntowej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc) Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Blaly Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PFZ Blaly Bór.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmłotem sprzedaży będzle nleruchomość określona w wykazie z dnła 20.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.9.2026.PT, opubllkowanym w dniu 23.03.2026 r., w skład które...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
Dziesiąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność
Skarbu Państwa, który zostanie przeprowadzony w dniu 08 maja 2026 r. o godz. 10.00
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, pokój
nr 309.

Cena wywoławcza nieruchomości - 9 500,00 zł (kwota zwolniona z podatku VAT na
podst. ait. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy
z dnia 11 marca 2004 r. o podatku
od towarów i usług)
> Wadium - 950,00 zł
> Mi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 500 zł

3,19 zł/m²

2 976 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

9 500 zł

3,19 zł/m²

2 976 m²

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
nr 309.

podst. ait. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy
z dnia 11 marca 2004 r. o podatku
od towarów i usług)
> Wadium - 950,00 zł
> Mi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na obiekt / lokal

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Biskupice

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Biskupice

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

na sprzedaż nieruchomości nieuzbrojonych, przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych
jednorodzinnych wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych, położonych w obrębie ewidencyjnym 04
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO1I/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 000 zł

60,02 zł/m²

883 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

53 000 zł

60,02 zł/m²

883 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/23
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 000 zł

60,21 zł/m²

764 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

46 000 zł

60,21 zł/m²

764 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/23
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

60,18 zł/m²

997 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

60 000 zł

60,18 zł/m²

997 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/27
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

60,41 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

67 000 zł

60,41 zł/m²

1 109 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/27
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

60,49 zł/m²

1 835 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

111 000 zł

60,49 zł/m²

1 835 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO11/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 000 zł

60,82 zł/m²

855 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

52 000 zł

60,82 zł/m²

855 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/21
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 500 zł

60,69 zł/m²

865 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

52 500 zł

60,69 zł/m²

865 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA III przetarg ustny nieograniczony
na dzień 17 kwietnia 2026 r.
na godz. 10.00

rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości

Działka nr 179/21
Powierzchnia
nieruchomości
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości